ابنیه سازان مقاوم قربانی – حاج رحیم قربانی

ابنیه سازان مقاوم قربانی – حاج رحیم قربانی

4.2/5

پروژه های محبوب

کلمات کلیدی : ابنیه سازان مقاوم قربانی ، دفتر فروش حاج رحیم قربانی ، بیوگرافی رحیم قربانی ، شرکت ابنیه سازان ، حاج رحیم قربانی ، سازنده قربانی ، برج ساز آقای قربانی ، سازنده سازنده بنام منطقه 5  ، املاک قربانی

اغلب پروژه های ابنیه سازان مقاوم قربانی در غرب تهران واقع شده است پیشنهاد تیم نگارش مطالعه مربوط به مقاله غرب تهران است که منجر به آشنایی کامل با بهترین محله های غرب تهران میشود و شما را در انتخابتان یاری میکند

 

شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی - مهندس حاج رحیم قربانی

گروه انبوه سازی قربانی از سال ۱۳۷۴ با هدف ساخت مسکن انبوه ، شروع به فعالیت کرده است.
این شرکت در تاریخ ۲۹/۸/۹۲ و به شماره ثبت 445497 در تهران – شهر زیبا بصورت رسمی با نام «ابنیه سازان مقاوم قربانی» (سهامی خاص) فعالیت خود را از سر گرفت.

به طور کلی فعالیت شرکت در زمینه امور پیمانکاری از قبیل ابنیه شامل طراحی، مشاوره، محاسبه نظارت و اجرا در زمینه ساخت و مشارکت در ساخت و ساختمان سازی نوسازی و بازسازی و انبوه سازی انواع اماکن مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، بیمارستانی، صنعتی و ساخت مدرسه، انجام کلیه امور خرید، فروش، واردات و صادرات مصالح ساختمانی و کلیه کالاهای مجاز بازرگانی و انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد.

این گروه عمرانی یکی از بزرگترین فعالان صنعت ساختمان می‌باشد که با پشتوانه‌ی نیروی کار متخصص ایرانی در جهت ترویج انبوه سازی به سبک مدرن و اعمال مشخصات فنی و مقررات ملی ساختمان ، استفاده از تکنولوژی نوین ساخت ، رعایت اصول معماری و شهرسازی ، استفاده‌ی درست از فضاها و کاهش سطح زیر بنا، رعایت اصول زیست محیطی و ارائه الگوهای ‌بینظیر مسکن تاسیس گردیده است.

 

از مهمترین دستاورد های این مجموعه میتوان به ساخت ‌چندین هزار واحد مسکونی با امکانات هتلینگ ، ایجاد رونق اقتصادی و ایجادو افزایش شغل در بخش های مرتبط اشاره کرد.

این مجموعه در زمینه‌ی ساخت مجتمع های مسکونی ، تجاری و آماده سازی زمین متمرکز شده است.

کلمات کلیدی : حاج رحیم قربانی کیست ، پروژه های حاج رحیم قربانی ، شرکت ابنیه سازان مقاوم قربانی ، بیوگرافی حاج رحیم قربانی ، مهندس حاج رحیم قربانی ، شماره تلفن حاج رحیم قربانی ، حاج رحیم قربانی

 

مشارکت در ساخت عموما سنگین ترین ، پیچیده ترین و حساس ترین خدمات از سوی یک گروه مشاور در حوضه املاک است که به لطف خدا ، تلاش مشاوران و حسن نیت سازنده ما ، تجربه بزرگی در این حوضه را کسب نموده است.

آشنایی با بزرگ ترین و برترین سازنده های کل کشور و ارتباط موثر با صاحبان ملک چه به صورت حقوقی و حقیقی منجر به ساخت پروژه های مسکونی بی نظیری در سطح تهران شده است.

با توجه به این که مشارکت در ساخت ، باعث نزدیکی عوامل تولید مسکن و هم‌افزایی توان تولید مسکن می‌شود اما در قرارداد های مشارکت در ساخت ، موارد بسیار مهمی باید مد نظر قرار گیرد.

خرید و فروش املاک شامل یکی از پر ریسک ترین رخداد های مالی در طی زندگی یک فرد و یا خانواده می‌باشد.

هزینه بسیار سنگینی که شاید حاصل تلاش عمری از یک فرد و یا خانواده می‌باشد که میتواند با کوچکترین اشتباه در امور املاک خسارات جبران ناپذیری به بار بیاورد ، لذا دست‌یابی به یک فایل گسترده املاک در این حوضه امری بسیار خطیر و حائز اهمیت است ، هرچه تعداد و گزینه های پیشنهادی (فایل) بیشتر باشد ، احتمال یک انتخاب درست و صحیح بیشتر می‌شود.

لذا تیم مجرب ما تلاش می‌کند با گسترده کردن دامنه فعالیت خود ، بیشترین ارائه دهنده فایل به متقاضیان خود برای بهترین انتخاب را هموار کند.

هزینه های سرسام آور ملک در کشور باعث شده که بسیاری از افراد جهت برآورده کردن نیازهای ملکی خود اقدام به رهن یا اجاره ملک مورد نظر داشته باشند.

علاوه بر قیمت های سرسام آور گزینه های سرمایه گذاری و نیز عدم اطمینان از آینده درآمدی ، کاری ، محل کار ، تحصیل و …
باعث شد گزینه رهن و اجاره گزینه کم ریسک تری برای خیلی ها شده باشد.

در این حوضه هزینه بسیار کمتری اعمال می‌‌شود ؛ اما انتخاب درست می‌تواند از هزینه های بسیاری جلوگیری کند.

پروژه های اخیر

اهداف

آسان نمودن شرایط خرید خانه برای شما

کمک به سیاست های محرومیت زدایی کشور در حوزه مسکن

طراحی ، ساخت و اجرای پروژه های ویژه ؛ با کیفیت و مصالح خاص

ایجاد برند خوشنام در راستای حفظ آرامش فکری و منافع مشتریان و خریداران

به کارگیری راه کارها و روش های جدید در امور اجرایی مربوط به طرح های عمرانی و ساختمانی

تامین آسایش مشتریان و آرامش سرمایه گذاران با بهره گیری از سرمایه های یاری ، معنوی و انسانی

کلمات کلیدی : شرکت ابنیه سازان قربانی ، قربانی سازنده منطقه 5 ، حاج رحیم قربانی ، مهندس حاج رحیم قربانی ، قربانی سازنده منطقه 5 ، عکس حاج رحیم قربانی ، شرکت حاج رحیم قربانی

3.6/5 - (122 امتیاز)
اشتراک گذاری مطلب :
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا