برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
دفتر فروش پروژه برلیان

دفتر فروش پروژه برلیان

دفتر فروش پروژه برلیان

جهت آشنایی با برج باغ برلیان روی متن لیتکدار کلیک کنید

کلیدواژه : مدیر فروش برج های برلیان جنت آباد ، دفتر فروش پروژه برلیان

در قرارداد های خرید و فروش پروژه های حاج رحیم قربانی نظیر برلیان جنت آباد که دارای 722 واحد است نکات خاص و بسیار مهمی وجود دارد که بایستی رعایت شود تا برای خریدار مشکل بوجود نیاورد.

دفاتر املاک مجاز به فعالیت در پروژه برلیان جنت آباد

با توجه به حساس بودن معاملات ملکی و و پیچیده و سنگین بودن معاملات پروژه‌های بزرگ هر املاکی قادر به انجام این معاملات نمی باشد و قطعاً با عقد قرارداد شما در املاک های متفرقه شما دچار مشکل های متعددی خواهید شد این مشکل ها می تواند مباحث سند و تحویل و واحد فروش مال و غیر تفکیک نبودن واحد و انباری و پارکینگ و ده ها مورد دیگر باشد.

حتی ممکن است قرارداد به دلیل وجود نواقص و اشکالات متعدد از دید سازنده برج های برلیان جنت آباد جناب آقای حاج رحیم قربانی مردود باشد و به سبب این امر قرارداد شما به امضای سازنده نرسد و مشکلات متعددی را در پی داشته باشد.

نقل قول از بسیاری مشتریان محترم :

اکثر املاک هایی که در حال فعالیت روی پروژه هستند صرفا بخاطر سیل تعداد واحد فروشی در حال فعالیت هستند که اکثر آن ها حتی آدرس دفتر سازنده و… هم در اختیار ندارند که این موارد در کنار کم تجربگی های دیگر این املاک ها میتواند مشکلات متعددی را برای شما رقم بزند.

سایت ۰۲۱ هوم مسئول فروش واحدهای برج برلیان در جنت آباد مرکزی است که مشاورین خود را برای خرید و فروش در برج های برلیان مستقر نموده تا بتواند به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی و در بازدید ها نکات تخصصی پروژه  را در اختیار شما بگذارند.

امیدواریم بتوانیم معامله مناسبی را برایتان رقم بزنیم.

اوه! پیشنهاد شده این مطلبو بخونید
دفتر فروش برج برلیان جنت آباد / دفتر فروش برج مجلل جنت آباد

جهت تماس با مدیر و مسئول فروش پروژه برج های برلیان جنت آباد می توانید با آقای اسعدی به شماره همراه ٠٩١٢٠۵٧١۶١١ تماس با حاصل فرمایید

دیدگـاه (1)


  1. شما تنها راه خلاصی ما از املاکی های جلوی برج بودید. مرسی که هستید…

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستوجو در دانشنامه

از #تصمیم_تا_اجرا #از_پی_تا_کلید

با « ۰۲۱ هوم » از انتخاب زمین ، سازنده ، مصالح ، خرید محصولات خانه و آشپز خانه گرفته تا دیزاین خونه رو بدون دردسر انجام بده