سیل مشتری هایی که به سمت کسب و کار شما هدایت می شوند!

 امروزه نحوه جذب مشتری چالش برانگیزترین مسئله در میان ارائه دهندگان خدمات ، کسب و کار و فروشندگان است. ما اینجا در تلاشیم تا با همراهی یک تیم متخصص در صنعت ساختمان جامع ترین نقشه راه را برای دریافت مشتری و افزایش درآمد مشترکین از طریق دیجیتال مارکتینگ ارائه دهیم .

PicsArt_09-21-07.40.33

برای افزایش درآمد از طریق گوگل چه کارهایی انجام دهیم؟

 ۱- برای خود یک سایت داشته باشید . داشتن یک سایت پر بازدید از جمله آرزوهای صاحبان هر کسب و کاری میباشد . جدا از هزینه های راه اندازی سایت ، باید هزینه های تولید محتوا و نگهداری آنرا نیز در نظر بگیریم چون مهمترین کاری که برای دیده شدن در گوگل باید انجام بدهیم ، تولید محتوا به صورت تصویری ، صوتی و متنی باشد .

۲- در پلتفرم های آماده خدمات خود را ارائه دهید: یکی از راه های کاهش هزینه های تبلیغات در گوگل ، استفاده از پلتفرم های آماده است ، شما میتوانید در بستر این وبسایت ها ، خدمات خود را ارائه دهید و یا فروشگاه خود را بسازید .

در این حالت هزینه های طراحی ، سئو و افزایش بازدید سایت برعهده گردانندگان آن پلتفرم است و شما برای دیده شدن کسب و کار خود میتوانید ، تنها محتوای خودرا در زمینه های مربوط به حوزه‌ی کاری ، به مدیران سایت تحویل بدهید تا با نام خودتان منتشر شود و هنگام جستجوی کاربران در گوگل ، مطالب شما در قسمت نتایج نمایش داده شود .

PicsArt_09-21-08.01.15

بسته به سلیقه‌ی خود میتوانید یکی از دو روش بالا را برای افزایش بازدهی خود در جستجو های گوگل انتخاب کنید .

ما در ۰۲۱ هوم ساده ترین و به صرفه ترین راه موجود را به شما پیشنهاد میکنیم .

PicsArt_09-21-07.57.19

برای پاسخ به این سوال ، ابتدا باید به حوزه کاری خود مسلط باشیم ، پس از آن میتوانیم در مورد تولید محتوا ایده پردازی کنیم ، برای مثال می‌توانید به معرفی فناوری های جدید در حوزه کاری خود بپردازید ، یا محصولات جدید خود را معرفی کنید.

متخصصان خانه و ساختمان میتوانند دایره‌ی فعالیت خود را شرح بدهند یا در مورد خدماتی جدیدی که ارائه میدهند مطالبی را بنویسند .

مشاوران املاک نیز می‌توانند مناطق تحت پوشش خود و یا پروژه های پیش فروشی که در آن ها فعالیت میکنند را معرفی ‌کنند ، به این ترتیب با همکاری تیم توسعه وب ۰۲۱ هوم در گوگل دیده میشوید و درآمدتان تا چند برابر افزایش پیدا می‌کند .