بازسازی ساختمان / هزینه بازسازی خانه در سال 1403 ☑

عبارات پر جستجو : بازسازی ساختمان ، بازسازی خانه ، هزینه بازسازی خانه ، ایده برای بازسازی خانه ، مراحل بازسازی خانه ، آموزش بازسازی خانه ، بازسازی خانه اینستاگرام ، بازسازی خانه ایرانی ، بازسازی خانه ای قدیمی ، بازسازی خانه ارزان ، بازسازی خانه اکباتان ، بازسازی خانه با هزینه کم ، بازسازی خانه با کمترین هزینه ، بازسازی خانه به سبک سنتی ، بازسازی خانه باغ قدیمی ، بازسازی خانه باغ ، بازسازی خانه به سبک مدرن ، بازسازی خانه با قیمت مناسب ، بازسازی خانه های کوچک ، بازسازی خانه قبل و بعد ، بازسازی خانه های فرسوده ، بازسازی خانه ۱۲۰ متری ، بازسازی خانه ویلایی ، بازسازی خانه ۵۰ متری ، پیج بازسازی خانه ، پروژه بازسازی خانه ، پیمانکار بازسازی خانه ، بازسازی خانه تهران ، بازسازی تصفیه خانه ، بازسازی منزل تهران ، بازسازی منزل تهرانپارس ، بازسازی خانه در تهران ، بازسازی خانه ویلایی جنوبی ، بازسازی خانه قدیمی به جدید ، بازسازی خانه چقدر هزینه دارد ، بازسازی خانه چیست ، بازسازی خانه چقدر طول میکشد ، برای بازسازی خانه چه باید کرد ، بازسازی خانه های چهل متری

اصول و مراحل بازسازی خانه

بازسازی ساختمان یکی از اقداماتی است که می تواند تاثیری زیادی بر حس و حال فضاهای خانه بگذارد. با تغییرات سبک زندگی در شهرها و نفوذ مدرنیته در زندگی افراد، انسان ها دیگر تمایل به زندگی، بدون امکانات گذشته را ندارند و به دنبال افزایش آسایش در زندگی خود هستند.

 

خانه ها در هر زمانی که ساخته شده باشند، پس از اینکه عمر مفید خود را طی کنند، فرسوده خواهند شد. اگر استحکام آنها نیز از بین نرود، طرح و نقشه آنها و یا متریال به کار برده شده قدیمی خواهد شد. تخمین هزینه بازسازی از جمله کار های مهم پیش از انجام بازسازی می باشد.

 

بازسازی خانه، علاوه بر اینکه به امروزی شدن خانه شما کمک می کند می تواند از بسیاری از خطرات جانی و مالی جلوگیری کند. فعالیت های بازسازی خانه با توجه به هدف مالک متفاوت است و انواع مختلفی دارد.

 

بازسازی خانه های کلنگی یا Build a dilapidated house یکی از اقداماتی است که انسان در عصر جدید آن را بسیار مهم می داند و کمتر به فکر ساخت و ساز یک ساختمان از نو است.

عبارات پر جستجو :  بازسازی خانه چقدر طول میکشد ، برای بازسازی خانه چه باید کرد ، بازسازی خانه های چهل متری ، بازسازی خانه سقف چوبی ، چک لیست بازسازی خانه ، چگونه خانه قدیمی را بازسازی کنیم ، چه خانه ای ارزش بازسازی دارد ، بازسازی حیاط خانه ، بازسازی حیاط خانه های قدیمی ، بازسازی حیاط خانه قدیمی ، بازسازی حیاط خانه ویلایی ، بازسازی حیاط منزل ، عکس بازسازی حیاط خانه ، بازسازی خانه های خیلی قدیمی ، خدمات بازسازی خانه ، خرج بازسازی خانه ، خرید خانه بازسازی شده در تهران ، خرید بازسازی و فروش خانه ، بازسازی خانه دو طبقه ، زمان بازسازی خانه ، بازسازی سقف خانه ، بازسازی خانه شرق تهران ، خانه بازسازی شده ، خانه بازسازی شده در تهران ، خانه بازسازی شده تهران ، خانه بازسازی شده قدیمی ، بازسازی منزل صفر تا صد ، بازسازی و طراحی خانه ، طراحی بازسازی خانه ، عکس بازسازی خانه ، عکس بازسازی خانه های قدیمی ، عکس بازسازی خانه کلنگی ، عکسهای بازسازی خانه ، عکس بازسازی خانه های فرسوده ، عکس بازسازی خانه قدیمی

بازسازی ساختمان با 021هوم

تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن :

تیم مجرب ما، در تلاش است برای جلب رضایت بیشتر مشتریان، کارهای بازسازی ساختمان و مسائل مربوطه را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت، به انجام برساند.

 

بازسازی دیوار در ساختمان

 

متخصصین مجموعه 021home پس از انجام چندین پروژه در زمینه های مختلف در حوزه اجرای دیوار، کاغذ دیواری و دیوار کوب، پارکت و لمینیت، این افتخار را دارند تا خانه شما را بازسازی کند.

 

 

بازسازی ساختمان 

اجرای سقف کاذب تجاری، اداری و مسکونی، بازسازی انواع مختلف ساختمان، اجرای دیوار، پارکت و لمینیت، کاغذ دیواری و دیوار کوب از پروژه هایی است که ما افتخار داریم آنها را برای شما اجرا کنیم.

 

بازسازی ساختمان قدیمی

021home مجری کلیه مراحل پروژه های مرتبط به بازسازی ساختمان قدیمی و تغییر دکوراسیون ظاهری ساختمان نظیر اجرای دیوار، پارکت و لمینیت و… شما را به متخصصان خبره واگذار میکند   .

بازسازی تاسیسات ساختمان

بازسازی تاسیسات یکی از مهم ترین بخش های حوزه ساختمان است که نقش بسیار موثری در این صنعت ایفا می کند. تاسیسات به طور کلی به ایجاد شرایط مناسب برای سکونت اشاره دارد و در واقع بخشی حیاتی و بسیار ضروری در ساختمان است که همواره مورد توجه قرار می گیرد.

این بخش از باز سازی ساختمان طبق برنامه ریزی های اصولی و نقشه های مهندسی انجام میشود و منجر به بهینه سازی مصرف انرژی و افزایش طول عمر سازه می گردد.

 

 

 باز سازی تاسیسات ساختمان سیستم هایی نظیر سیستم گرمایشی و سرمایشی، سیستم آب و فاضلاب، سیستم گازرسانی، سیستم های بهداشتی، برق و روشنایی، تهویه مطبوع و … را در بر می گیرد.

نقشه کشی و اجرای  باز سازی تاسیسات ساختمان توسط کارشناسان و مهندسین صورت می گیرد، زیرا تنها در صورت رعایت اصول و قوانین اجرایی عمر مفید ساختمان افزایش داده و ایمنی و زیبایی آن تضمین می گردد.

 

اگر تاسیسات از کیفیت و کارایی لازم برخوردار باشند، ساختمان دیگر  نیاز به  تعمیر زودهنگام نخواهد داشت و هزینه ای که هنگام راه اندازی و اجرا صرف شده در طولانی مدت بصرفه خواهد بود.

 

 

در حال حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی سیستم های تاسیساتی هوشمندسازی شده اند و راندمان آن ها بالا رفته است، از این رو این تاسیسات در مقایسه با تجهیزات قدیمی تر بازده بالاتری داشته و به میزان قابل توجه مصرف انرژی را به حداقل می رسانند. علاوه بر آن فناوری های جدید، تعمیر و نگهداری این تجهیزات و سیستم ها را آسان تر نموده است.

 

 باز سازی تاسیسات ارزش و اهمیت بسیار بالایی در یک سازه دارند، زیرا در صورت خراب شدن ممکن است به سازه آسیب وارد نموده و عمر آن را کوتاه کنند.

 

در طراحی و اجرای سیستم های تاسیساتی عوامل متعددی تاثیرگذار هستند که مهندسین و مجریان طرح حتماً باید بدان ها توجه کنند. از جمله این موارد می توان به شرایط اقلیمی منطقه، نوع معماری ساختمان، شرایط مالی کارفرمای پروژه، وضعیت حرارت در داخل ساختمان و … اشاره نمود.

 

قبل از نقشه کشی تاسیسات، باید تمام امکانات ساختمان برای اجرای این بخش مد نظر قرار گیرند و فضایی مناسب برای آن تعیین شود. علاوه بر آن محاسبات لازم صورت گرفته و وسایل و تجهیزات مناسب انتخاب شوند.

محاسباتی که قبل از اجرای تاسیسات انجام می شوند شامل محاسبه سیستم های سرمایشی و گرمایشی، تجهیزات موتورخانه، کانال کشی و لوله کشی، آب گرم مورد نیاز، منبع ذخیره آب و سیستم اطفاء حریق هستند.

برخی از باز سازی تاسیسات ساختمان در معرض دید نیستند و اگر کوچک ترین ایرادی پیدا کنند، ممکن است خسارات ناگواری به بار آورند و هزینه های بسیار زیادی بر دوش مالک بگذارد

به همین دلیل آگاهی و کسب اطلاعات لازم در حوزه تاسیسات ساختمانی و کاهش مصرف انرژی از جمله ملزوماتی است که مهندسین ساختمان باید به آن توجه کنند و آن را ارتقاء دهند.

 

تنها در این صورت تاسیسات یک بنا عمر طولانی داشته و راحتی و آسایش را برای ساکنین به ارمغان می آورد. در حال حاضر پیشرفت تکنولوژی در تمام عرصه های ساخت و ساز باعث شده سیستم های تاسیساتی ارتقاء پیدا نموده و بسیار کارآمدتر از گذشته باشند.

 

در ساختمان های امروزی که با تکیه بر هوشمندسازی ساخته می شوند به راحتی می توان کنترل تمام سیستم های تاسیساتی را به دست گرفت. سیستم های هوشمند عملکردی متفاوت دارند و نسبت به تغییرات آب و هوایی تطبیق پذیر هستند.   هر چند هزینه راه اندازی تاسیسات هوشمند در ساختمان کمی بالاست، اما در طولانی مدت بصرفه خواهد بود و هزینه های جانبی و تعمیرات را به حداقل خواهد رساند.

 

تامین سرمایش و گرمایش مورد نیاز ساختمان، فراهم نمودن آب آشامیدنی سالم، نور و روشنایی، ضرورت تهویه مناسب، مقابله با خطرات احتمالی مانند آتش سوزی و زلزله، دفع فاضلاب و … از جمله مواردی هستند که با اجرای بازسازی  تاسیسات امکان پذیرند.

از طرفی با توجه به کمبود منابع انرژی، افزایش هزینه های ساختمان سازی و رشد چشمگیر جمعیت باعث شده نقش  باز سازی تاسیسات در ساختمان روز به روز پر رنگ تر گردد و راهکارها و تمهیدات ویژه برای آن اندیشیده شود.

 

مهندسین و نیروهای متخصص تاسیساتی شر کت 021home با کسب آگاهی های لازم گامی موثر در اجرای تاسیسات با بازده بالا برداشته و با به کارگیری راهکارهای استاندارد و اصولی مصرف انرژی و هزینه های احتمالی تعمیر و نگهداری تجهیزات و سیستم ها را کاهش داده اند.

 با بازسازی تاسیسات تمام نیازهای ضروری یک ساختمان مانند آب، برق، گاز، تهویه و … را فراهم کرده و شرایطی ایده آل و مناسب برای زندگی در یک مکان را مهیا می نماید.

 

 بازسازی تاسیسات ساختمانی به دو بخشه باز سازی تاسیسات مکانیکی و باز سازی  تاسیسات الکترونیکی دسته بندی می شوند و  هدف از اجرای تاسیسات مکانیکی تامین گرما و سرمای لازم، پمپاژ آب به طبقات بالاتر، تهویه مناسب هوا، تامین آب گرم و سرد و … می باشد.

 

 

بازسازی تاسیسات ساختمان جهت زندگی با آرامش و با شرایط مطلوب الزامی می باشند.

تاسیسات الکترونیکی نیز همانطور که از نامش پیداست به حوزه برق و روشنایی باز می گردد و می توان به مواردی نظیر برق، تلفن، آسانسور، پله برقی، نورپردازی و … اشاره نمود.

عبارات پر جستجو : بازسازی خانه غرب تهران ، بازسازی خانه فرسوده ، بازسازی خانه فیلم ، بازسازی خانه و فروش ، بازسازی خانه قدیمی ، بازسازی خانه قدیمی قبل و بعد ، بازسازی خانه قدیمی به سبک سنتی ، بازسازی خانه کلنگی ، بازسازی خانه کوچک ، بازسازی خانه کلاسیک ، گروه بازسازی خانه ، بازسازی لوازم منزل ، بازسازی خانه متری چند ، بازسازی خانه مسکونی ، بازسازی خانه مدرن ، بازسازی منزل مسکونی در تهران ، بازسازی خانه ۷۰ متری ، بازسازی خانه ۱۰۰ متری ، بازسازی خانه نیاز به مجوز دارد ، بازسازی نمای خانه ، بازسازی نما خانه ، بازسازی خانه ویلایی در تهران ، بازسازی منزل ویلایی ، طراحی و بازسازی خانه های قدیمی ، تعمیرات و بازسازی خانه ، تعمیر و بازسازی خانه ، دکوراسیون و بازسازی خانه ، طراحی داخلی و بازسازی خانه ، بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد ، اینستاگرام قبل و بعد خانه های بازسازی شده

بازسازی خانه چیست ؟

یکی از اقداماتی است که می تواند تاثیری زیادی بر حس و حال فضاهای خانه بگذارد بازسازی آن است. با تغییرات سبک زندگی در شهرها و نفوذ مدرنیته در زندگی افراد، انسان ها دیگر تمایل به زندگی، بدون امکانات گذشته را ندارند و به دنبال افزایش آسایش در زندگی خود هستند.

 

 

بازسازی خانه، علاوه بر اینکه به امروزی شدن خانه شما کمک می کند می تواند از بسیاری از خطرات جانی و مالی جلوگیری کند. فعالیت های بازسازی خانه با توجه به هدف مالک متفاوت است و انواع مختلفی دارد

عبارات پر جستجو : بازسازی خانه های قدیمی ، بازسازی خانه های قدیمی کوچک ، بازسازی خانه های سنتی ، بازسازی خانه های اکباتان ، بازسازی خانه ی قدیمی ، بازسازی یک خانه قدیمی ، مراحل بازسازی یک خانه ، تعبیر خواب بازسازی خانه ی قدیمی ، خانه ی بازسازی شده ، چگونه یک خانه قدیمی را بازسازی کنیم ، بازسازی خانه 100 متری ، هزینه بازسازی خانه 1400 ، هزینه بازسازی خانه 100 متری ، هزینه بازسازی خانه در سال 1400 ، بازسازی خانه 200 متری ، بازسازی خانه 20 متری ، بازسازی خانه 25 متری ، بازسازی خانه 2022 ، بازسازی خانه 200 متری در تهران ، بازسازی خانه 3 طبقه ، بازسازی خانه 30 متری ، بازسازی خانه 300 متری ، بازسازی خانه 40 متری ، بازسازی خانه های 50 متری ، بازسازی خانه 60 متری ، هزینه بازسازی خانه 60 متری ، بازسازی خانه 70 متری ، بازسازی خانه 80 متری ، بازسازی خانه 90 متری

تاثیر بازسازی ساختمان بر روحیه افراد :

تحقیقات نشان می دهد که  ایجاد تغییرات در محیط زندگی افراد موجب تاثیرات مثبت در رفتار افراد می شود. اجرای بازسازی در ساختمان و محیط کار، موجب افزایش روحیه، انرژی و سلامت روان افراد می شود. پس از گذشت مدتی، انسان ها به ایجاد تنوع و تغییر در محیط زندگی یا کار خود نیاز دارند و این مسئله موجب می شود که رغبت بیشتری نسبت به حضور در آن مکان و انجام کارهای روزمره در خود ایجاد کنند. بازسازی  و اجرای روش های مدرن موجب ایجاد احساس توصیف ناپذیری در سطح ارتعاش مالی افراد می شود.

مراحل کلی بازسازی ساختمان

1. داشتن نقشه کلی و مشخص کردن نیاز ها

 

شما میتوانید برای بر طرف کردن نیاز های  لوازم باز سازی از طریق فروشگاه 021home تجربه ی خریدی ایمن و منصفانه را داشته باشید .

 

این مرحله به صورت نقشه ای روی کاغذ پیاده خواهد شد. دقت بالا و رعایت نکات می تواند به مرحله بازسازی سرعت ببخشد.

 

البته مشخص نامشخص بودن آن هم می تواند باعث سردرگمی در اجرای بازسازی شود. اگر تجربه ای در این زمینه ندارید بهتر است با مشاوران بازسازی منزل 021home مشورت نمایید.

 

2. محاسبه میزان هزینه ها

 

بعد از مشخص شدن نقشه نهایی برای بازسازی باید برآورد هزینه را انجام دهید. این کار را هم متخصصان بازسازی برای شما انجام خواهند داد. تخمین هزینه از سمت متخصصان و کارشناسان می توانند دقیق تر و اصولی تر باشد. چراکه این افراد با قیمت ها و متریال و … بیشتر آشنا هستند و می توانند برآورد دقیق تری داشته باشند.

 

3. انجام مقدمات بازسازی

 

بعد از طراحی نقشه و برآورد هزینه های بازسازی خانه، قبل از شروع عملیات بازسازی باید مقدمات آن را آماده و فراهم کنید. این مقدمات شامل اخذ مجوز های لازم را از اداراته مربوطه برای انجام برخی از عملیات های بازسازی می باشد.

هزینه بازسازی خانه

نگهداری و تعمیرات ساختمان از زبان بازسازی انواع خانه ها

 

خانه های قدیمی

از مهم ترین موارد در بازسازی خانه های قدیمی، انجام دادن پروسه تخریب می باشد. در هنگام بازسازی خانه های قدیمی، اهمیت این مورد دو چندان می شود. چراکه با کوچکترین قصور و یا بی تجربگی در این مرحله احتمال خطرات مالی و حتی جانی به همراه خواهد داشت. اگر تخریب به درستی و اصولی انجام نشود ممکن است به ساختمان های اطراف نیز خسارت وارد کند. خصوصا در ساختمان های آپارتمانی باید دقت شما در این مورد دو چندان شود. در نتیجه باید این کار را به افراد خبره و متخصص سپرد.

 

خانه های کلنگی :

خانه های کلنگی با توجه به قدمت بالایی که دارند. این اماکن برای ساکنین آنها خطرات مالی و جانی به همراه دارند. پروسه بازسازی این خانه ها بسیار ریشه ای است و لازم به پیاده سازی اصول و فنون خاص و حرفه ای است. به همین علت بازسازی آنها را خود مالک نمی تواند بر عهده بگیرد.

برای بازسازی خانه های کلنگی اولین مرحله کمک گرفتن از کارشناسان مجرب 021HOME. است سپس کارشناسان از خانه مورد نظر بازدید می کنند. بعد از جلسه بین کارشناسان و مالک، نقشه های مور نظر چیده می شوند. سپس  مر حله پیاده سازی آن اجرا خواهد شد  و بعد از تحویل ، مالک  بهمراه  کارشناسان   از پروژه  بازدید  کرده  و بعد از تایید

پروژه را تحویل مالک میدهند

 

خانه های ویلایی فرسوده :

اگر خانه ویلایی قدیمی خریداری کرده اید و قصد ساکن شدن در آن را دارید، باید قبل از سکونت به موارد زیر دقت کنید:

۱. اگر تاسیسات ساختمان شما قدیمی و فرسوده هستند باید قبل از ساکن شدن، آنها را تعمیر و تعویض کنید.

۲. استفاده از گیاهان طبیعی می تواند در بازسازی و نمای خانه های ویلایی نقش بسزایی داشته باشد. خانه های ویلایی با توجه به نورگیر بودن می توانند محل مناسبی برای رشد گیاهان باشند.

۳. به کار بردن پنجره ها و در های بزرگ شیشه ای در خانه های ویلایی می تواند زیبایی دو چندانی به آنها ببخشد.

مراحل بازسازی خانه قدیمی:

۱. علت بازسازی و تهیه نقشه ها

۲. در نظر گرفتن سقف بودجه

۳. اقدامات پیش از عملیات

۴. اجرای بازسازی

اولین قدم بازسازی خانه

اولین  کار برای شروع بازسازی همانطور که در بالا گفتیم، مشخص کردن علت بازسازی خانه و تهیه نقشه های ساختمان است.

 

برای این کار شما باید نقشه کلی ای از ساختمان دریافت کرده و آن را روی کاغذ با مقیاسی دقیق پیاده کنید. پس از این کار فضاهای پرت ( غیرقابل استفاده ) را شناسایی کنید.

 

اگر مشکلی با متراژ اتاقها، آشپزخانه، پذیرایی و سرویس بهداشتی ندارید ، پروسه بازسازی خانه برای شما بسیار آسان تر خواهد شد.

 

یکی از نکاتی که باید بسیار به آن توجه داشت این است که در طراحی منزل خود منطقی تصمیم گیری کنید و کلیه شرایط را در نظر بگیرید.

مرحله دوم : در نظر گرفتن سقف بودجه

در این مرحله شما باید سقف بودجه مورد نظرتان را تعیین کنید و با یک کارشناس در باره ی آن مشورت کنید و تحقیق کنید که آیا میتوان با بودجه مورد نظر انتظاراتتان برآورده شود؟

 

همچنین شما باید علاوه بر بودجه محاسباتی ای که در نظر گرفته اید هزینه ای هم برای موارد غیرقابل پیشبینی و غیرمنتظره کنار بگذارید. خرید خانه کلنگی و بازسازی خانه کوچک معمولا از خرید خانه نوساز هزینه کمتری میبرد و به صرفه تر است ولی خب این کار ریسک زیادی نیز به دنبال دارد.

اقدامات پیش از بازسازی خانه

این مرحله یک پیش زمینه برای شروع کار است و از اهمیت زیادی برخوردار میباشد در این
مرحله شما باید اقدامات زیر را به صورت جدی انجام دهید تا در پروسه بازسازی به
مشکلی برخورد نکنید:


۱.سلامت لوله کشی های گاز، آب و سیم کشی برق را بررسی کنید.


۲.پیش از شروع کار خانه را به طور کلی از وسایل و افراد تخلیه کنید.


۳.به برنامه ریزی زمانی پیمانکاران توجه نکنید و زیاد طبق برنامه زمانی آنها برنامه

ریزی نکنید.


۴.به دنبال ایده های خوب برای استفاده حداکثری از فضا باشید.


پیش از شروع عملیات بازسازی خانه قدیمی به جدید تأسیسات و سیمکشی ها و لوله کشی ساختمان را برای جلوگیری از هزینه اضافی و دوباره کاری بررسی کنید و از سلامت آنها مطمئن شوید.

پی ساختمان را به کمک یک کارشناس برای عدم نشست ساختمان و جلوگیری از ورود نم به ساختمان بررسی کنید.

از باربر بودن و غیر باربر بودن دیوار ها اطمینان حاصل کنید و بدون دانش کافی دست به تخریب یک دیوار نزنید.

استفاده از عایقهای صوتی و حرارتی را فراموش نکنید. این کار درست است که بسیار هزینه بر است اما آسایش زیادی را برای خانواده تان فراهم میکند.

از پنجره های دوجداره استفاده کنید تا از ورود صدای مزاحم و حرارت و برودت به خانه و اتلاف انرژی جلوگیری شود.

از کاشی،پارکت،کاغذ دیواری، کابینت و …مناسب با وسایل خانه تان استفاده کنید و سعی کنید در این زمینه از یک کارشناس  دکوراتور کمک بگیرید.

سعی کنید از کمد دیواری در طراحی فضاهای خود کمک بگیرید و دائما به دنبال فضای خالی بی استفاده نباشید.

سرویسهای بهداشتی و حمام را میتوان با تغییر نقشه و یا جابه جایی آنها بازسازی کرد. اگر نیاز به جابهجایی سرویسهای بهداشتی دارید بهتر است کار بازسازی را از آنجا آغاز کنید؛ زیرا لولههای فاضلاب و آب باید در کف و جای صحیح قرار گیرند.

نورپردازی مناسب را در دستور کار بگذارید. نور سقفی، مخفی و حتی نور کف سالن در هر چه مدرن و زیبا شدن خانه نقش بسیاری دارد.

دربهای شکسته و خراب را تعویض کنید. در زمان تعویض دربها خصوصاً درب ورودی به ضد سرقت بودن آن جهت افزایش امنیت خانه توجه کنید  

هزینه های بازسازی ساختمان چقدر است ؟

همه ما به دنبال بازسازی خانه قدیمی با کمترین هزینه ممکن هستیم، اما باید به شما بگوییم که این کار بسیار غلط است و برای بازسازی یک خانه قدیمی نباید هرگز به دنبال طراحی متریال ارزان قیمت رفت و باید دیگر قید پول را زد.


برای برآورد قیمت بازسازی خانه های قدیمی  میتوان هزینه های زیر را برآورد نمود:


هزینه مصالح

هزینه حمل و نقل زباله

هزینه تعمیرات (در صورت نیاز)

هزینه تغییر دکوراسیون (در صورت نیاز)

هزینه پیمانکاران، کارگران و نیروهای حضور یافته در پروژه بازسازی


هزینه بازسازی خانه و مدت زمان اجرای آن چقدر است؟

همانطور در بخش بالا گفته شد، اگر قصد بازسازی خانه خود را دارید باید هم هزینه و هم مدت زمان بازسازی را پیش بینی کنید.


انجام پیش بینی حدودی

هزینه زمان می تواند برای تصمیم گیری های اولیه به شما کمک کند. محاسبه و پیش بینی دقیق تر مبلغ و هزینه بازسازی یک مورد مهم است که باید در هنگام عقد قرارداد آن را

به همراه داشته باشید.

پیش بینی حدودی

برای اینکه یک تخمین حدودی داشته باشید. کارشناسانه 021HOME با بررسی میزان تشابهات بین پروژه جدید و پروژه های قبلی یک تخمین حدودی از هزینه و زمان به شما خواهد گفت. شما می توانید در صورت مناسب بودن قیمت و زمان تصمیم گیری کنید و مراحل بعدی را اجرا کنید.

پیش بینی دقیق

برای تصمیم گیری های دقیق تر، به پیش بینی دقیق زمان و هزینه نیاز است. این محاسبات به صورت مرحله به مرحله و طبق بخش های مختلف پروژه انجام می شود. در این مرحله تمامی موانع و مشکلات بررسی می شوند و راهکاری برای بر طرف کردن آنها ارائه خواهد شد.

نحوه عملکرد کارشناسان بازسازی خانه :

نوع باز سازی خانهطراحی دقیق  نقشه  باز سازی طبق دلخواه مالک و نوع باز سازینحوه عملکرد باز سازیباز سازی تاسیسات مکانیکی خانهنحوه عملکرد باز سازی  تاسیسات خانهقبل و بعد بازسازی تاسیساتمدل بازسازی خانه قدیمیقبل و بعد بازسازی خانهبرسی تمام  باز سازی های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی و تحویل پروژه

میدونستید میتونید با ثبت دیدگاهتون مقاله را تکمیل کنید ؟

4.9/5 - (61 امتیاز)

نظر

 • علی زارعی
  12 , 10 , 1401 در 3:26 ق.ظ

  وقتتون بخیر بنده آشپزخانه و سرویس بهداشتی منزلم احتیاج به بازسازی و تعمیرات داره ممنون میشم اگه بنده رو راهنمایی کنید

 • رحمتی
  12 , 10 , 1401 در 3:27 ق.ظ

  خسته نباشید شماره تماس بنا برای دیوار چینی ویلا میخاستم محدوده شهریار

 • مرادی
  12 , 10 , 1401 در 3:29 ق.ظ

  گچکاری و نقاشی ساختمان با مناسب ترین هزینه پذیرفته میشود در سراسر تهران

 • سعیدی
  12 , 10 , 1401 در 3:30 ق.ظ

  خسته نباشید چجوری میشه آگهی گذاشت داخل سایت و شرایطش چیه؟

 • محمد زاده
  12 , 10 , 1401 در 3:32 ق.ظ

  دکوراسیون داخلی و طراحی دیزاین منزل با مناسب ترین قیمت و کادری مجرب و حرفه ای با بیش از ده سال سابقه کار پذیرفته میشود

 • احمدی
  12 , 10 , 1401 در 3:36 ق.ظ

  اجرای صفر تا صد بازسازی و تعمیرات منزل با کادری مجرب پذیرفته میشود

 • رضا
  28 , 05 , 1402 در 5:34 ب.ظ

  عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییی

افزودن دیدگاه