با 27 دسته خدمات ساختمان بیشتر آشنا شوید ! ارزان ترین خدمات خانه + تضمین کیفیت ☑

کلید واژه ها : شرکت خدمات ساختمانی ، شرکت خدمات ساختمانی تهران ، خدمات اجرایی ساختمان ، شرکت نگهداری ساختمان ، سایت پیمانکاری ساختمان ، اپلیکیشن خدمات ساختمانی ، دفتر خدمات ساختمانی ، دفتر خدمات ساختمانی ، تجهیزات تاسیسات ساختمان ، تجهیزات تاسیسات ساختمان ، لیست خدمات ساختمان ، لیست خدمات ساختمان ، خدمات ساختمان ، خدمات ساختمان 

27 دسته بندی خدمات خانه و ساختمان را بشناسید !

مسکن اصلی ترین و حیاتی ترین کالای ساخته شده به دست بشر است ! از گذشته تا کنون سیر ساخت و ساز در سرتاسر کره‌ی زمین بسیار متحول شده به نحوی که انسان از زندگی در غار و یا کلبه های جنگلی دست ساز به زندگی در‌ آخرین طبقات یک آسمان خراش و یا ویلاهای لوکس چند هزار متری رسیده !

 

 البته نمی‌توان گفت که همه‌ی افراد در چنین خانه هایی زندگی میکنند مانند خود من که مثل خیلی های دیگر به دلیل انتخاب زندگی شهری در منازل آپارتمانی سکونت دارم ! آپارتمان ها چندین دهه است که بخش اعظم مسکن را از آن خود کرده اند .

 

 اما بطور کلی می‌توان گفت که امروزه ، زندگی در هر نوع خانه ای بدون کمک متخصصین خدمات ساختمانی امکان پذیر نمیباشد !  کمپانی ۰۲۱ هوم بزرگترین پلت‌فرم خدمات و محصولات املاک و ساختمان این امکان را به شما میدهد که برترین متخصصان صنعت ساختمان و ارائه دهندگان خدمات ساختمانی را بشناسید و  آنها را بشرط  حسن انجام کار استخدام کنید . 

 

انجام تخصصی خدمات خانه و ساختمان علاوه بر دانش تجربی ، به دانش فنی و سابقه کاری مطلوب هم نیاز دارد . مواردی که همه‌ی متخصصان خانه و ساختمان در هنگام ثبت نام و قبول شرایط در ۰۲۱هوم ، آنها را تأیید کرده و در طول همکاری همواره به آن پایبندند ! 

 

 امروز قصد داریم تا شما را با لیست کامل دسته بندی خدمات خانه و ساختمان  آشنا کنیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید .

 

کلید واژه ها : خدمات ساختمانی تهران ، خدمات ساختمانی آنلاین ، لیست خدمات ساختمان ،سایت خدمات ساختمان ، قیمت روز خدمات ساختمان ، دفتر خدمات ساختمان ، خدمات ساختمان اسلامشهر، خدمات ساختمانی انلاین ،  خدمات ساختمانی بنایی ،  خدمات ساختمانی باغ فیض ، خدمات برق ساختمان ، خدمات برق ساختمان غرب تهران ، خدمات ساختمان پونک ،  خدمات ساختمانی پایتخت ، خدمات ساختمانی پونک ،  خدمات ساختمانی تاسیساتی ، خدمات ساختمانی تهران ، لوله کشی خدمات تاسیسات ساختمان ، خدمات تخریب ساختمان،  خدمات ساختمانی جنت آباد ، خدمات جامع ساختمان ، خدمات نظافت ساختمان جنت آباد ، خدمات ساختمان حکیمیه ، خدمات ساختمان حمل نخاله خدمات ساختمان در تهران

آسانسور و بالابر

 در ساختمان های بلند مرتبه که بیشتر از ۴ طبقه داشته باشند ، نصب آسانسور الزامی است اما بسته به نوع نیاز ممکن است در ساختمان های ۲ یا ۳ طبقه نیز به کار برده شود !

 

 بالابر هم نیاز بسیاری از افراد کم توان و یا جابجایی اشیا سنگین را مقدور میسازد . شما میتوانید متخصصین کاربلد آسانسور و بالابر را از دسته بندی های زیر استخدام کنید .

 

UPVC و آلومینیوم سازی

یکی از دسته بندی های پرکاربرد خدمات خانه و ساختمان ، دسته بندی آلومینیوم سازی است که متخصصان آن تمامی امور مربوط به ساخت ، نصب و یا تعمیر انواع درب و پنجره upvc یا آلومینیومی و توری های آن ها را انجام میدهند . بیش از یک دهه است که درب و پنجره های یو پی وی سی به دلیل مقاومت بیشتر در برابر شرایط جوی و در مدل های دوجداره به دلیل جلوگیری از ورود صدا به خانه در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است .

 

 

شما میتوانید متخصصان خبره آلومینیوم سازی را از بین دسته بندی های زیر پیدا کنید و آنها را استخدام کنید.

 

 

آهنگری

بدون شک این دسته از ‌خدمات ساختمان جزو پرتقاضا ترین آنهاست ! آهنگری از قدیمی ترین دسته های خدمات خانه و ساختمان است ! 

 

آهنگران ‌علاوه بر دانش فنی باید از هوش ریاضی بالایی هم برخوردار باشند تا بتوانند پروژه های خود را به دقیق تربن شکل ممکن به انجام برسانند ! و اینک ما در ۰۲۱هوم بهترینِ آنها را گرد هم آورده ایم تا با مقایسه مهارت آنها و انتخاب به صرفه ترین دستمزد ، خدمات آهنگری را در دسته های زیر دریافت کنید .

 

الکتریکی

از حیاتی ترین نیازهای انسان در عصر جدید ، نیاز به متخصصان الکتریکی به جهت انجام نیازهای روزمره مانند تعمیر خرابی ها یا نصب اتصالات حوزه الکتریکی است !

 

 انجام پروژه های الکتریکی نیز همانند سایر شاخه های خدمات خانه و ساختمان نیاز به مهارت  بالایی دارد ! شرط اول همکاری متخصصان با ۰۲۱هوم نیز همین است !

 

 

 شما میتوانید متخصصان حوزه الکتریکی را از دسته بندی های زیر استخدام کنید .

 

 

ایمنی و امنیت

نیاز امروزه هر ساختمانی ، برخورداری از سطح امنیت بالا به منطور افزایش رفاه ساکنین آن میباشد !

 

 تا همین دو دهه قبل بسیاری از سرقت های انجام شده از آپارتمان های مسکونی به دلیل سهل انگاری ساکنین پس از عبور و مرور  صورت می‌گرفت اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد افزایش امنیت ساختمان ها هستیم .

 

 شما میتوانید با کمک متخصصان دسته بندی های زیر ، ایمنی و امنیت ساختمان خود را ارتقاء دهید .

 

 

 

باربری

بخش عمده خسارات وارده به اثاثیه منزل در هنگام جابجایی آنها توسط کارگران کم مهارت و یا به دلیل عدم  دارابودن بسته‌بندی استاندارد یا چینش نامناسب در بسته بندی اتفاق می‌افتد !

 

 در مواردی دیگر حمل آنها توسط خودروی غیر استاندارد و یا چینش غیراصولی در خودروی حمل بار باعث صدمه دیدن لوازم منزل میشود ! 

 

اما نگران نباشید چراکه میتوانید از دسته بندی های زیر ، کلیه امور مربوط به بسته بندی ، جابجایی و حمل بار و اثاثیه را با متخصصان ۰۲۱هوم به انجام برسانید .

 

 

 

 

بازسازی ساختمان

بازسازی خانه شامل همه‌ی موارد مربوط به نوسازی یا بازسازی ساختمان میشود ! از تعمیر دیوار و سنگ کف حیاط گرفته تا تخریب و نوسازی کامل ساختمان در این‌دسته قرار می‌گیرند .

 

 اگر قصد تخریب ، نوسازی و یا حتی تعمیر و بازسازی قسمتی از خانه خودرا دارید، میتوانید متخصصان مربوطه را از دسته بندی های زیر  بیابید و آنها را استخدام کنید .

 

 

برق کشی

برق کشی ساختمان که به نوعی در دسته خدمات حوزه الکتریکی قرار میگیرد ، خود شامل تمام فعالیت های مربوط به برق رسانی اجزای مختلف ساختمان میشود . 

 

از کوچکترین کارها مانند نصب یک لامپ یا مهتابی دیواری تا نصب و راه اندازی تابلو برق ساختمان همگی برعهده متخصصان برق کشی است و تجربه در این حرفه ، اولین شرط موفقیت است ! 

 

بنابراین می توانید باتجربه ترین متخصصان حوزه برق کشی ساختمان را در دسته بندی های زیر از ۰۲۱هوم استخدام کنید .

 

 

 

 

 

 

بنایی

بسیاری از قسمت های خانه که جلوی چشم ما هستند ، حاصل زحمت دست بنّاهایی هستند که بیشتر حرفه‌ی خود را بصورت تجربی و در حین کار فراگرفته‌اند . 

 

در واقع بنّایی از قدیمی ترین حوزه های صنعت ساختمان است ! 

 

در گذشته های دور نیز بنّاها ، امور مهمی را در ساخت بناهای شهری در دست داشته اند ! سرعت عمل ، ظرافت و هوش ریاضی بالا از ویژگی های یک بنّای حرفه ای به شمار می‌روند !

 

 متخصصان بنایی ۰۲۱هوم در دسته های زیر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشند .

 

 

 

 

 

بهداشت و نظافت

جهان امروز بدون رعایت کردن نکات بهداشتی و نظافت فردی ، رفته رفته به مکانی غیر قابل سکونت تبدیل می شود ! بسیاری از بیماریهای ناشناخته و اپیدمی های فراگیر که هرچند سال یکبار گریبان جهانیان را می گیرند ، به دلیل عدم رعایت نظافت و بهداشت محیط رخ میدهند !

 

علاوه بر آن در مقیاس کوچکتر مانند آپارتمان های مسکونی هم نظافت مشاعات  از مهمترین امور مربوط به سلامت ساکنین و زیبایی ساختمان به شمار می‌رود ! تمامی خدمات بهداشت و نظافت توسط متخصصان مجرب ۰۲۱ هوم در دسته بندی های زیر ارائه می‌شوند .

 

تاسیسات ساختمان

تاسیسات ساختمان همانطور که از نامش هم پیداست جزوه ابتدایی ترین امور مربوط به ساخت یک بنای مسکونی یا تجاری و اداری است .

 

 کلیه عملیات گاز رسانی یا تهویه هوا ، راه اندازی استخر و امور مربوط به موتورخانه و شوفاژ یا پکیج های ابگرمکن همگی به متخصصان تاسیسات ساختمان مربوط میشوند !

 

 

 در ادامه ضمن مطالعه کامل دسته بندی های تاسیسات ساختمانی ، میتوانید در اسرع وقت متخصص مورد نظر خود در این حوزه را پیدا کنید .

تخلیه چاه

تا قبل از راه اندازی سیستم فاضلاب شهری ، همه خانه ها برای دفع فاضلاب مجهز به یک چاه بودند ! هنوز هم در بسیاری از شهر و محله ها ، دفع فاضلاب منازل با حفر چاه در زیر هر خانه انجام می‌شود . 

 

 

اصلی ترین مشکل این کار هم پر شدن چاه در مدت چند سال و نیز احتمال ریزش و آسیب دیدگی ساختمان است !

 

 

 جدا از آن ، گرفتگی لوله های منتهی به چاه فاضلاب به دلیل عدم ملاحظه ساکنین هم از دیگر مشکلات این حوزه است که به دست متخصصان تخلیه چاه در دسته های زیر حل میشوند .

 

تعمیرات لوازم خانگی

لوازم خانگی بخش بزرگی از کارهایی که در گذشته به دست خودمان یا توسط ابزار مکانیکی انجام می شد را انجام می دهند ، همین موضوع باعث شده تا زندگی انسان در نبود لوازم خانگی دچار مشکل شود .

 

 

 خرابی لوازم خانگی یکی از مشکلاتی است که روزانه برای هزاران نفر بر اثر مشکلاتی همچون نوسانات برق ،  استفاده نادرست یا عدم سرویس و تعمیر توسط تعمیرکار مجاز ، رخ میدهد ! 

 

 

حال اگر این وسیله یک تلویزیون یا دستگاه مایکروفر باشد شاید چندان تاثیری در روند زندگی روزمره نداشته باشد اما خرابی لوازمی همچون یخچال ، اجاق گاز و یا آبگرمکن میتواند زندگی افراد را دچار مشکل کند . از این رو متخصصان مجاز تعمیرات لوازم خانگی ۰۲۱هوم در دسته بندی های زیر ، کلیه امور مربوط به تعمیر و سرویس لوازم خانگی را با گارانتی معتبر انجام می دهند .

 

 

 

 

دکوراسیون داخلی

جذاب ترین بخش ساخت یک بنا ، قسمت انتهایی آن یعنی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی می باشد . دکوراسیون داخلی به تنهایی جلوی زیبا به داخل خانه می بخشد و جدا از نوع مصالح استفاده شده یا مهندسی به کار برده شده در ساختمان ، اجرای درست و طراحی منحصر به فرد و دکوراسیون داخلی می تواند به کلی نظر افراد را در مورد کارخانه تغییر دهد .

 

 متخصصان امور  دکوراسیون داخلی تمامی امور مربوط به این حوزه را در دسته های زیر با بالاترین سطح کیفیت به شما عزیزان ارائه می دهند .

 

 

 

سمپاشی

گاهی به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی ، شاهد حمله حشرات و جانوران موذی به ساختمان هستیم به طوری که عملاً زندگی در آن را برای ساکنین غیر ممکن میسازد !

 

اما هیچ جای نگرانی نیست چرا که می توانید با استخدام متخصصان سمپاشی ۰۲۱هوم ، تمامی خطرات را به سرعت از بین ببرید و امنیت و آرامش را خانه‌ی خود بازگردانید .

 

 

شیشه بری و قابسازی

شیشه و آینه یار جدا نشدنی معماران و طراحان دکوراسیون به حساب می آیند . استفاده از شیشه و آینه کاری در طراحی دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان جلوه خاص به آن می بخشد که همین موضوع باعث زیبایی محصول نهایی و استقبال هرچه بیشتر مصرف کنندگان از این کالا میشود ، از طرفی دیگر در ساخت بسیاری از اجزای خانه مانند میز ناهار خوری ، پنجره ، ویترین و غیره  نیز از شیشه و آیینه استفاده میشود ‌.

 

 

 اگر شما هم نیاز به خدمات متخصصین حوزه شیشه بری و قاب سازی داشتید می توانید در اسرع وقت ، برترین استادان این صنعت را از دسته های زیر ، برای انجام امور خود استخدام کنید .

 

 

 

 

عایق کاری

شرایط جوی و تغییرات آب و هوایی در طول سال ها باعث فرسایش اجزای مختلف ساختمان مانند نما یا دیوارهای آن میشود . همین موضوع باعث نفوذ آب و گرد و خاک به داخل خانه خواهد شد . 

 

بهترین راه برای مقابله با نفوذ به داخل خانه عایق کاری استاندارد سقف و دیوارهای خانه است ! این کار ممکن است به وسیله ایزوگام یا ترکیبی از قیر و گونی انجام شود و در مورد دیوارها هم میتوان با سیمان آن را عایق کرد .

 

 در مواردی نیز هدف از عایق کاری جلوگیری از نفوذ سر و صدا به داخل یا خارج از منزل است . شما میتوانید متخصصان ماهر عایق کاری را از این دسته بندی پیدا و استخدام کنید .

 

 

 

 

قالیشویی

قالیشویی از پرتقاضاترین دسته بندی های متخصصان ساختمان در ایام قبل از عید است ! اما با توجه به ترافیک کاری در روزهای منتهی به آخر سال بعضی افراد این کار را به چند ماه قبل یا بعد موکول می‌کنند . 

 

البته گاهی ممکن است که در اواسط سال نیز به دلیل سهل انگاری و یا هر اتفاق دیگری ، فرش یا پرده خانه کثیف شود و به دنبال یک قالیشویی معتبر در نزدیکی خانه خود بگردید پس نگران نباشید چون میتوانید بهترین کارخانه های قالیشویی شهر خود را در دسته های زیر  پیدا کنید .

کابینت سازی

چیدمان منظم ظروف و لوازم آشپزخانه نیازمند کابینت و قفسه بندی فضای آشپزخانه است . از طرفی جا دادن لباس ها ، رختخواب و سایر وسایل خانواده در اتاق های  خانه هم نیازمند کمد دیواری بزرگ و جادار میباشد .

 

متخصصین کابینت سازی با استفاده از ابزار پیشرفته و علوم ریاضی ، پس از اندازه گیری فضای در دسترس ،  ازیک طراحی دیجیتال برای نمایش محصول نهایی به مشتری استفاده می کنند . 

 

پس از تایید مشتری و انتخاب رنگ مورد نظر عملیات ساخت و برش کابینت و کمد دیواری در کارگاه آغاز شده و پس از اتمام عملیات آماده سازی ، اجزای کابینت برای نصب و راه اندازی به مکان موردنظر انتقال پیدا میکند .

 

 

از آنجایی که انجام این کار باید به افراد با تجربه در این زمینه سپرده شود ، میتوانید با محبوبترین متخصصان حوزه کابینت سازی ۰۲۱هوم در دسته های زیر آشنا شوید و پس از ارائه مشاوره ، با انها قرارداد ببندید .

کار در اتفاع

یکی از سخت ترین و خطرناک ترین حوزه های تخصصی ساختمان ، کار در ارتفاع است که نیاز به آموزش های فنی و اخذ گواهینامه های معتبر دارد .

 

 کار در ارتفاع برای اموری نظیر اجرای نمای ساختمان ، سیمان کاری یا عایق کاری نما و دیوارها و شستشوی نمای ساختمانهای مختلف شیشه ای ، سنگی ، سیمانی و … انجام می‌شود . 

 

 

برترین متخصصان کار در ارتفاع ۰۲۱هوم ، در دسته بندی های زیر آماده انجام پروژه‌های شما هستند .

کلید سازی

تا همین چند سال پیش و قبل از رونمایی از قفل های دیجیتال رمز دار یا اثر انگشتی ، تمام امنیت اماکن تا خودرو یا صندوق اشیا زینتی بوسیله قفل و کلید تامین میشد . بنابراین کلید سازان نقش مهمی را در تامین امنیت و حفظ مال افراد ایفا می کنند . 

 

 

حتی با وجود معرفی انواع قفل دیجیتال هنوز هم بسیاری از افراد از قفل و کلید ساده به دلیل سهولت در استفاده و قیمت مناسب ، برای تامین امنیت خانه ، مغازه ، انباری و … استفاده میکنند . قفل های مکانیکی قدیمی گاهی خراب می شوند و یا گاهی کلید قفل ها را گم می کنیم از این رو متخصصان کلیدسازی همواره به ما کمک میکنند تا مشکل خود را در کمترین زمان ممکن حل کنیم .

 

 

 اگر شما هم به خدمات متخصصین حوزه کلیدسازی نیاز داشتید می توانید به سرعت از دسته های زیر با نزدیک ترین کلید ساز تماس بگیرید و مشکل خود را به راحتی حل کنید .

 

 

 

لوله کشی

لوله کشی ساختمان که خود بخشی از تاسیسات ساختمان محسوب می شود ، شامل تمام امور لوله کشی از آبرسانی تا دفع فاضلاب میشود .

 

 گاهی به دلیل فرسودگی تاسیسات لوله کشی دچار نشتی میشود و باعث نم زدگی دیواره های سقف میشود که در این حال ، متخصصان لوله کشی با یافتن منشا نشتی ،  آن را برطرف می کنند .

 

 

 شما میتوانید تمامی خدمات لوله کشی خود را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه از دسته های زیر سفارش دهید .

 

 

مبلمان

مبلمان یکی از دوست داشتنی ترین کالای منزل محسوب می‌شود . لذت نوشیدن یک فنجان چای و رفع خستگی با لم دادن روی کاناپه یا مبل دوبرابر میشود ‌.

 

 مانند هر کالای مصرفی دیگری ، مبلمان نیز پس از یک دوره چند ساله استفاده  فرسوده میشود و نیاز به تعمیر و بازسازی دارد‌ ،  البته در بعضی موارد افراد اقدام به ساخت مبلمان جدید می کنند و بعضی دیگر نیز از همان ابتدا با دوخت کاور برای مبلمان از کثیفی و فرسودگی سری آنها جلوگیری می کند .

 

 میتوانید تمامی خدمات مربوط به حوزه مبلمان را از متخصصان ۰۲۱ هوم در دسته های زیر دریافت کنید .

 

محوطه و فضای سبز

با گسترش روزافزون زندگی شهری و کاهش فضاهای مناسب برای پرورش گل و گیاه در آپارتمان های امروزی ، باغچه های سرسبز و بزرگ خانه های قدیمی جای خود را به روف گاردن (بام سبز) و باغچه های کوچک گوشه‌ی حیاط داده اند !

 

 

همچنین با وجود مشغله های فراوان زندگی شهرنشینی ، امکان ایجاد یا  رسیدگی به فضای سبز آپارتمان ها برای ساکنین میسر نیست ، از این رو شرایطی را فراهم کردیم تا شما عزیزان با استخدام متخصصان باغ و باغچه ۰۲۱ هوم از دسته بندی های زیر ، سرسبزی و نشاط را به محل زندگی خود برگردانید .

نجاری

حرفه نجاری هم یکی از قدیمی ترین حوزه های مربوط به ساختمان سازی به شمار می رود ! در گذشته های دور یعنی زمانی که استفاده از آهن هنوز برای ساخت ساختمان کشف نشده بود ، اجرای سقف و ستون خانه ها توسط نجاران صورت می گرفت !

 

تا همین دو دهه قبل نیز ساخت کابینت و یا کمد دیواری به نجار سپرده می شد ! امروزه با گذر زمان و محدودیت استفاده از چوب در ساخت بنا ، همچنان عده ای چوب را گزینه مناسب تری برای ساخت لوازم منزل و یا استفاده در دکوراسیون داخلی و خارجی می دانند .


 متخصصان نجاری ۰۲۱هوم تمامی خدمات این حوزه را در دسته بندی های زیر ارائه میدهند .

نرده و حفاظ استیل

چند سالی میشود که استفاده از فلز استیل برای ساخت حفاظ ، نرده و یا پله در بین سازندگان باب شده و بسیاری از مالکان نیز در هنگام بازسازی منزل خود نرده های فلزی را با نرده های استیل که هم وزن کمتری دارند و هم زیبایی بیشتری به راه پله می بخشند ، جایگزین میکنند !

 

 

بیمه

بدون شک یکی از کشفیات بزرگ بشر در طول دهه ها پیشرفت و تکامل  ، استفاده از بیمه بوده است . بیمه ها به ما این امکان را میدهند که با حداقل هزینه ، خسارات پیش آمده در اثر حوادث احتمالی را جبران کنیم . شرکت های بیمه بسیاری در ایران فعالیت میکنند و انواع بیمه های درمانی ، عمر ، خودرو و از همه مهمتر ساختمانی را به مصرف کنندگان ارائه میدهند . نمایندگان برتربن شرکت های بیمه در 021هوم تمامی خدمات بیمه را به شما ارائه میدهند .

4.4/5 - (132 امتیاز)

نظر

 • خانومه خونه
  6 , 03 , 1401 در 2:46 ب.ظ

  من زمستون سال ۱۴۰۰ برای نظافت خونه از ۰۲۱هوم یه خانوم استخدام کردم ، اتفاقاً کارش خیلی تمیز بود و واقعاً دل میسوزوند ، ممنونم

 • ارسلان حیدری راد
  6 , 03 , 1401 در 2:49 ب.ظ

  برای ساخت ویلای چالوس دنبال بیمه مسئولیت ساختمان بودم که از ۰۲۱ هوم براحتی نزدیک ترین دفتر بیمه رو پیدا کردم

 • پیمان سید حسینی
  6 , 03 , 1401 در 2:53 ب.ظ

  از اونجایی که این سایت از دستمزد و درآمد متخصصین کمیسیونی دریافت نمی‌کنه ، بنظرم خدمات به صرفه و ارزونی رو ارائه میدن

 • نعیم سردهایی
  6 , 03 , 1401 در 2:58 ب.ظ

  ضمانت انجام کار چجور داستانیه ؟؟ بعنی اگر تا مهلت ضمانت خراب بشه دوباره رایگان کارو انجام میدن برامون ؟؟؟

 • معین
  6 , 03 , 1401 در 3:01 ب.ظ

  من کابینت ساز هستم ، آگهی زدن و معرفی کارم در ۰۲۱هوم خیلی به صرفه تر از سایت های دیگه‌س که بعضاً بازدهی کمی هم دارن

 • مارال
  6 , 03 , 1401 در 3:05 ب.ظ

  من از خدمات لوله کشی بسیار راضی‌م چون خیلی سریع اومدن و کارمونو انجام دادن ممنونم

 • ذوالقدر
  6 , 03 , 1401 در 3:24 ب.ظ

  رویه کوب مبل هستم الحمدالله که تاحالا بازدهیش خوب بوده

 • Arta
  6 , 03 , 1401 در 7:38 ب.ظ

  بسیار عالییییی

 • Arta
  6 , 03 , 1401 در 7:40 ب.ظ

  موفق باشید
  واقعا کمک کننده بود مقاله👍🏽

 • محسن
  25 , 04 , 1401 در 2:11 ب.ظ

  خدماتتون واقعا عالیه و همچنین مقاله عالی بود

 • کمال
  25 , 04 , 1401 در 2:12 ب.ظ

  من از بعضی خدماتتون استفاده کردم خیلی خوب و عالی بود

افزودن دیدگاه