محله نیاوران منطقه 1 تهران | قیمت آپارتمان + نقشه و تصاویر+ املاک + معرفی بهترین نقاط محله ☑

نیاوران

دانلود نقشه با کیفیت تهران

عبارات پرجستجو : نیاوران ، آشنایی با محله نیاوران ، خرید آپارتمان در نیاوران ، رهن و اجاره آپارتمان در نیاوران ، املاک نیاوران ، شماره املاک های محله نیاوران تهران ، نیاوران بالاشهر ، قیمت خانه آپارتمان در نیاوران ، کاخ نیاوران، پارک نیاوران ، فرهنگسرای نیاوران ، نیاوران اطلس مال ، نیاوران اجاره ، نیاوران آپارتمان ، نیاوران اشپزخانه ، نیاوران بوکان ، نیاوران با مترو ، نیاوران باهنر ، نیاوران بوکان نقشه ، نیاوران بالا شهره؟ ، نزدیک ترین مترو به نیاوران ، نیاوران پارک ، نیاوران پمپ بنزین ، نیاوران پارک جمشیدیه ، نیاوران پاساژ نارون ، نیاوران تهران ، نیاوران تهران کجاست ، نیاوران تهران عکس ، نیاوران تهران خیابان بوکان ، نیاوران تهران روی نقشه ، نیاوران جماران ، نیاوران جمشیدیه ، نیاوران جز کدام منطقه تهران است ، جاهای دیدنی نیاوران ، جمال آباد نیاوران کجاست ، جایگاه پمپ بنزین نیاوران ، جاهای دیدنی کاخ نیاوران ، نیاوران چهارراه کامرانیه ، نیاوران چجوری برم ، نیاوران چهارراه مقدسی ، نیاوران چناران ، چگونه با مترو به نیاوران برویم ، چگونه به نیاوران برویم ، چجوری با مترو برم کاخ نیاوران ، حصار بوعلی نیاوران ، نیاوران خیابان مژده ، نیاوران خیابان پورابتهاج ، نیاوران خیابان باهنر ، نیاوران خیابان عمار ، نیاوران خیابان امیدوار ، نیاوران خیابان یاسر ، نیاوران خانه ، خانه و آشپزخانه نیاوران ، خرید خانه در نیاوران ، خانه های لوکس تهران نیاوران ، خیابان بوکان نیاوران ، خرید خانه نیاوران ، نیاوران در تهران ، نیاوران در کدام منطقه تهران است ، نیاوران دزاشیب ، نیاوران روی نقشه 

آشنایی کلی با مشخصات و تاریخچه محله نیاوران منطقه 1 تهران :

محله نیاوران تهران از مناطق شمال شرقی تهران محسوب می‌شود این محله از منطقه شمیران و بخشی از شهرداری منطقه یک تهران محسوب می شود. محله نیاوران تهران از میدان نیاوران آغاز شده و تا میدان قدس که در تقاطع خیابان شریعتی است، امتداد دارد.

 

محله نیاوران تهران آب و هوای سردتری نسبت به سایر مناطق تهران می باشد آن هم به دلیل واقع شدن در ارتفاع ۱۷۰۰ متری از سطح آب دریا می باشد. این منطقه (نیاوران) به خاطر شیبی که در آن وجود دارد ساختار معماری ویژه ای نسبت به سایر مناطق تهران دارد.

 

همانطور که می دانید محله های شمال تهران از مدرنترین محله های شهر تهران محسوب می‌شود که محله نیاوران یکی از این مناطق می باشد که بافت شیک و مدرن این محله موجب شده افرادی که از توان مالی بالایی برخوردارند مشتاق خرید و یا اجاره آپارتمان در این محل باشند.

 

نام اصلی و قدیمی محله نیاوران تهران در اصل (نی آوران) بوده که به مرور زمان تغییر پیدا کرد و به نیاوران امروزی تبدیل شد. این محله از ابتدا جزو محله های خوشنام و مورد پسند حکما بوده است. قدمت این محل به سال های خیلی دور باز می گردد تا آنجا که از آن به عنوان اولین روستای شمیرانات یاد می‌شود.

 

محدوده قدیمی این محله از شمال به کوه های جمال آباد و از جنوب به خیابان نیاوران و از شرق به کاشانک و از غرب به منظریه منتهی می‌شود. در اصل بافت امروزی این محل را می توان سلیقه ناصرالدین‌شاه دانست زیرا پایه های این محله را ایشان بنا کرده‌اند و ناصرالدین شاه قاجار (کاخ صاحبقرانیه) را در این محل ساخت.

عبارات پرجستجو : نیاوران روی نقشه تهران ، نیاوران زعفرانیه ، نیاوران زیبا ، پارک ژوراسیک نیاوران ، نیاوران سه راه یاسر ، نیاوران سه راه مژده ، نیاوران سه راه اقدسیه ، نیاوران سمت کجاست ، نياوران صاحبقرانيه ، نیاوران طرح ترافیک ، نیاوران طبیعت ، ظفر نیاوران ، خیابان ظفر نیاوران ، نیاوران عمار ، نیاوران عمارت ، نیاوران فرهنگسرا ، نیاوران فروش اپارتمان ، نیاوران فروشگاه اینترنتی ، نیاوران فروش ملک ، فاصله نیاوران تا تجریش ، نیاوران قیمت اپارتمان ، نیاوران قیمت زمین ، نیاوران قیمت اجاره ، نیاوران کجاست ، نیاوران کاخ ، نیاوران کاشانک ، نیاوران کجای تهرانه ، نیاوران گلابدره ، نیاوران گوگل مپ ، نیاوران لوکیشن ، نیاوران لوازم خانگی ، نیاوران لوکس ، نیاوران منطقه چند است ، نیاوران مژده ، نیاوران مترو ، نیاوران منطقه چند تهران است ، نیاوران متری چند ، نیاوران منظریه ، نیاوران مقدسی ، نیاوران نخجوان ، نیاوران نقشه ، نیاوران ناحیه چند است ، نیاوران نارون ، نیاوران ویلایی ، ویلای نیاوران ، پاسداران و نیاوران ، زعفرانیه و نیاوران ، فرمانیه و نیاوران ، اقدسیه و نیاوران ، نیاوران یا زعفرانیه ، نیاوران یاسر ، نیاوران یعنی چه ، نیاوران یا سعادت اباد ، نیاوران یا ولنجک ، نیاوران یا شهرک غرب ، نیاوران یا الهیه ، 180 متر نیاوران ، 150 متر نیاوران ، 100 متر نیاوران ، نیاوران منطقه 1 ، بام نیاوران  ، 200 متر نیاوران ، 250 متر نیاوران ، باشگاه شهدای نیاوران 2 ، 300 متر کلنگی نیاوران ، 5000 متر پنت هاوس نیاوران ، 80 متر نیاوران ، 90 متر نیاوران ، آپارتمان 90 متری نیاوران

همسایه ها و مرزبندی محله نیاوران تهران

محله نیاوران در یکی از بهترین نقاط تهران قرار گرفته است از سمت شمال به ارتفاعات کلک چال و از غرب به تجریش و از شرق به دارآباد و در نهایت از جنوب به فرمانیه متصل می شود. در نقشه از مرزبندی های شهرداری تهران می توانید به صورت دقیق تمامی مرزبندی های محله نیاوران منطقه ١ تهران را از هر چهار جهت مشاهده فرمایید.

 

بافت مسکونی و سن آپارتمان های نیاوران :

محله های شمالی تهران و محله نیاوران که جزو مناطق یک تهران محسوب می‌شوند در اصل از محله های عیان نشین و مناطق خوش نشین تهران محسوب می‌شوند و به همین دلیل به نسبت سایر محله های دیگر تهران خانه ها و آپارتمان ها از قیمت های بالاتری برخوردار است.

 

این محله به دلیل قرار گرفتن در منطقه یک تهران و نزدیک بودن به ارتفاعات و آب و هوای مناسب و لوکیشن های بسیار عالی برای آپارتمان ها و خانه ها، مورد توجه سازندگان امروزی قرار گرفته است که باعث شده تا برج ها و خانه های لوکس و مدرنی در این محله ساخته شود.

 

شایان ذکر است که بدانیم خانه های قدیمی و چند سال ساخت نیاوران که ۱۶ الی ۱۴ سال سن داشته اند تخریب شده و جای خود را به خانه های زیبا و نو داده‌اند. بافت امروزی محله نیاوران تهران مانند سایر مناطق شمالی تهران ازخانه های شیک و لوکس و مدرن است که با متریال های روز دنیا و همچنین دیزاین های فوق العاده طراحی شده اند.

 

نیاوران از قدیم تا به امروز از مناطق عیان نشین تهران محسوب می شود و امروزه به همین دلیل افراد زیاد مهمی مانند مسئولین کشور و بین المللی در این محل سکونت دارند.                 

جمعیت و شهروندان محله نیاوران منطقه 1 تهران:

محل نیاوران علاوه بر بافت نو و تازه، و هم به دلیل آب و هوای خوب جمعیت زیادی را به خود جذب کرده و اکنون جمعیت ساکن در نیاوران را بیش از ۱۰ هزار نفر تخمین زده اند. یکی دیگر از فاکتور های مهم جذب جمعیت این محله، سبک های متفاوت در معماری آن است که توانسته سلیقه بسیاری از مردم را پوشش دهد.

 

دسترسی ها و راه های ارتباطی مهم محله نیاوران :

محله نیاوران تهران یکی از مناطق شمالی تهران است که از دسترسی بسیار خوب و عالی برخوردار است.

نیاوران به اتوبان صدر دسترسی عالی دارد و به خیابان‌هایی همچون منظریه، فیضیه، فیروزبخش و باهنر و خیابان پاسداران برای نیاوران یکی از راحت ترین راه های ارتباطی است.

ایستگاه های مترو، پایانه اتوبوس و خطوط تاکسیرانی محله نیاوران:

یکی از مهمترین فاکتورهای هر محله، ایستگاه مترو و ایستگاه های حمل و نقل عمومی و تاکسی های آن است که در حال حاضر محله نیاوران متاسفانه ایستگاه مترو ندارد اما ایستگاه متروی این محله در حال احداث است و به زودی افتتاح خواهد شد.

 

ساکنین این محله تا زمان افتتاح ایستگاه مترو محله نیاوران، از ایستگاه مترو تجریش می‌توانند استفاده کنند این ایستگاه مترو، نزدیک ترین ایستگاه مترو به محله نیاوران است. مسافران از ایستگاه مترو تجریش تهران می‌توانند از طریق راه های ارتباطی که تاکسی های خطی و اتوبوس های محلی نیاوران است به مناطق مختلف محلی نیاوران به راحتی رفت و آمد داشته باشند.

 

ایستگاه اتوبوس محله نیاوران در خیابان پورابتهاج همان دارآباد قدیم واقع شده است که این ایستگاه یکی از ۱۷ ایستگاه های اتوبوس در محله نیاوران تهران می باشد. نیاوران از نظر جغرافیایی به مراکز مهمی مانند بیمارستان رضایی و مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران و کراتین الماس رویال و همچنین کافه کارزین، موزه خودروهای اختصاصی شاه و ساندویچ های باماهاس نیاوران، کامپیوتر و حسینیه و تکیه نیاوران را پوشش می دهد.

 

آدرس دقیق ایستگاه اتوبوس: استان تهران /محله نیاوران/ خیابان باهنر /خیابان پور ابتهاج همان دارآباد قدیم/ بین زینعلی و تکیه است.

 

ایستگاه های مهمی که در منطقه نیاوران واقع شده است می‌توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم:

 

ایستگاه اتوبوس قنات

(خیابان باهنر /تقاطع ناطقیان)

ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه

(پاسداران موحد دانش اقدسیه/ بین پارک سوم و پارک یکم)

ایستگاه اتوبوس منظریه

(خیابان باهنر/ بین آقایی و پونک)

ایستگاه اتوبوس کاشانک

(خیابان باهنر/ ابتهاج دارآباد قدیم /بین محمدی و باقریان)

ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران

(پاسداران نرسیده به شهید باهنر)

 

ایستگاه تاکسی در محله نیاوران تهران و در خیابان دکتر شریعتی خیابان نیاوران خیابان پیوندی واقع شده است که از لحاظ موقعیت جغرافیایی، این مکان در نزدیکی مراکزی مانند پمپ بنزین نیاوران و سرای محله جماران و مرکز خرید نارون به مرکز واکسیناسیون کاخ نیاوران و جم سنتر قرار گرفته است.

 

نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به ایستگاه های تاکسی نیاوران ایستگاه اتوبوس منظریه می باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل و نقل عمومی آسان می سازد.

عبارات پرجستجو : آپارتمان نیاوران ، اجاره آپارتمان نیاوران ، خرید آپارتمان نیاوران ، قیمت آپارتمان نیاوران ، آپارتمان نیاوران متری چند ، آپارتمان نیاوران بوکان ، آپارتمان نیاوران اجاره ، آپارتمان اوقافی نیاوران ، آپارتمان اکازیون نیاوران ، اپارتمان اداري نياوران ، خانه اشپزخانه نیاوران ، آپارتمان نیاوران برج ، فروش آپارتمان نیاوران بوکان ، اجاره آپارتمان نیاوران بوکان ، اجاره آپارتمان نیاوران باهنر ، آپارتمان نیاوران تهران ، خانه نیاوران تهران ، اجاره آپارتمان نیاوران تهران ، قیمت اپارتمان نیاوران جمشیدیه ، آپارتمان فروشی نیاوران جمال آباد ، خرید آپارتمان نیاوران جمشیدیه ، اپارتمان فروشی نیاوران جمشیدیه ، رهن اپارتمان در نیاوران جمشیدیه ، قیمت آپارتمان در نیاوران جماران ، قیمت آپارتمان در نیاوران جمشیدیه ، اجاره آپارتمان در جمال آباد نیاوران ، رهن و اجاره آپارتمان در نیاوران جمشیدیه ، خرید آپارتمان جمال آباد نیاوران ، قیمت آپارتمان در جمال آباد نیاوران ، خرید آپارتمان در نیاوران جمشیدیه ، خرید آپارتمان در نیاوران جماران ، اپارتمان نیاوران خرید 

مراکز تجاری و امکانات تفریحی محله نیاوران تهران منطقه 1 :

محله نیاوران با توجه به قرار گیری در شمال تهران و سبک زندگی شهروندانش دارای تعداد زیادی مراکز تجاری و مراکز خرید می باشد که انواع برندهای مطرح و روز دنیا را در خود جای داده است. از جمله این مراکز تجاری و خرید می توان به مرکز خرید نارون اشاره کرد که این مرکز خرید در واقع یکی از پاساژهای مدرن شمال تهران محسوب می‌شود که با تعداد اندکی مغازه و ملک تجاری که در خود جای داده است توانسته است که همیشه رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کند. تفاوت مرکز خرید نارون نسبت به دیگر مراکز خرید و تجاری نیاوران این است که مرکز خرید نارون نسبت به سایر مراکز خرید نیاوران کمی کوچکتر است اما برند های مطرح از سراسر دنیا را در خود جای داده است به طوری که می توانید هر نوع پوشاک را در آن بیابید. همچنین وجود کافی شاپ های زیبا و عالی در خیابان نیاوران و مرکز خرید نارون یکی از دیگر مزایای مرکز خرید نارون می باشد با این حال اگر نگران جای پارک در خیابان پرترافیک نیاوران را هستید باید به شما بگویم که مرکز خرید نارون جدا از مشکل جای پارک، مکان خوبی برای یک گشت و گذار کوتاه با پای پیاده است.

 

 

اما مرکز خرید روشا که یکی از منحصر به فرد ترین مراکز تجاری ایران محسوب می شود که به اولین فروشگاه بدون مرز در ایران نیز معروف است. مرکز خرید روشا در واقع به سبک دپارتمان استور طراحی شده است و در این مرکز تجاری از واحدهای تجاری جدا و مجزا خبری نیست.

 

این مرکز تجاری دارای پنج طبقه و هفت دپارتمان مجزا برای خرید اجناس مختلف تشکیل شده است. 

 

همچنین دارای یک طبقه رستوران کافه و چندین طبقه زیر زمین که به پارکینگ مشتریان این مرکز خرید اختصاص یافته است. 

 

یکی دیگر از مزایای این مرکز خرید روشا سوپرمارکت بزرگ آن است که می توانید همه روزه برای انجام کارهای کوچک و بزرگ خود با آن مراجعه کنید.

عبارات پرجستجو : اجاره آپارتمان 100 متری در نیاوران ، خرید آپارتمان 100 متری در نیاوران ، آپارتمان 140 متری در نیاوران ، آپارتمان 100 متری نیاوران ، قیمت آپارتمان 100 متری در نیاوران ، اجاره آپارتمان 200 متر نیاوران ، اجاره آپارتمان 200 متری نیاوران ، آپارتمان نیاوران 30 متری ، آپارتمان نیاوران 3 خوابه ، اجاره آپارتمان 3 خوابه در نیاوران ، آپارتمان نیاوران 40 متری ، آپارتمان نیاوران 45 متری ، آپارتمان نیاوران 50 متری ، اجاره آپارتمان 50 متری در نیاوران ، اجاره آپارتمان 50 متری نیاوران ، آپارتمان 50 متری در نیاوران ، خرید آپارتمان 50 متری در نیاوران ، قیمت آپارتمان 50 متری در نیاوران ، آپارتمان نیاوران 60 متری ، قیمت آپارتمان 60 متری در نیاوران ، اجاره آپارتمان 60 متری در نیاوران ، خرید آپارتمان 60 متری در نیاوران ، فروش آپارتمان 70 متری نیاوران ، اجاره آپارتمان 70 متری در نیاوران ، فروش آپارتمان 70 متری در نیاوران ، آپارتمان نیاوران 80 متری ، اجاره آپارتمان 80 متری نیاوران ، قیمت آپارتمان 80 متری در نیاوران ، آپارتمان 90 متری نیاوران

اجاره واحد آپارتمان در نیاوران :

محل نیاوران به واسطه قرارگیری در شمال تهران یکی از بهترین مناطق ۲۲ گانه پایتخت بزرگ ایران محسوب می‌شود و در زمره محله های بالاشهرتهران قرار گرفته است. محله نیاوران یکی از پر تقاضا ترین محله ها برای اجاره آپارتمان و واحد مسکونی اداری می باشد.

 

انواع آپارتمان های نوساز تا ۱۵ الی ۲۰ ساله در نیاوران با کاربری های مختلف مسکونی و اداری برای اجاره موجود می باشد. نیاوران یکی از بهترین محله ها برای اجاره واحد آپارتمان و سکوت یا تأسیس دفاتر اداری می باشد.

 

برای اطلاع از آخرین قیمت اجاره واحد آپارتمان مسکونی و اجاره واحد آپارتمان اداری در محله نیاوران منطقه ۱ شهرداری تهران به صفحه جستجوی آگهی های سایت ۰۲۱ هوم مراجعه فرمایید.

عبارات پرجستجو :  آپارتمان 3 خوابه نیاوران ، خرید اپارتمان نیاوران مژده ، خرید آپارتمان نیاوران بوکان ، قیمت اپارتمان در نیاوران خیابان بوکان ، خرید آپارتمان نیاوران تهران ، خرید و فروش آپارتمان نیاوران تهران ، خرید آپارتمان نیاوران نخجوان ، قیمت آپارتمان در خیابان یاسر نیاوران ، خرید آپارتمان در نیاوران کاشانک ، آپارتمان نیاوران در ولنجک ، آپارتمان دوبلکس نیاوران ، آپارتمان در نیاوران ، آپارتمان در نیاوران متری چند ، اپارتمان در نیاوران رهن ، آپارتمان دو خوابه نیاورن  ، اپارتمان نیاوران رهن ، خانه رویایی نیاوران ، آپارتمان فروشی نیاوران زینعلی ، قیمت آپارتمان نیاوران زینعلی ، خانه زیبا نیاوران ، آپارتمان سمت نیاوران ، قیمت آپارتمان در نیاوران سه راه یاسر ، آپارتمان نیاوران ظفر ، اجاره آپارتمان عمار نیاوران ، آپارتمان نیاوران خرید ، قیمت خرید آپارتمان نیاوران ، پیش خرید آپارتمان نیاوران ، اپارتمان نیاوران فروشی ، آپارتمان نیاوران فرمانیه ، خانه نیاوران فروش ، اپارتمان نیاوران قیمت ، آپارتمان قدیمی نیاوران ، خرید اپارتمان قدیمی نیاوران ، قیمت اپارتمان نیاوران مژده ، اجاره اپارتمان نیاوران کاشانک ، اپارتمان نیاوران رهن کامل ، خانه کلنگی نیاوران ، آپارتمان لوکس نیاوران ، آپارتمان لاکچری نیاوران ، خانه لوکس نیاوران ، آپارتمان های لوکس نیاوران 

قیمت خرید واحد آپارتمان در محله نیاوران منطقه 1

قیمت خرید خانه و واحد آپارتمان در محله نیاوران تهران بستگی به نوع سازه، سال ساخت و سایر امکانات داخل ساختمان دارد. انواع آپارتمان های مختلف با معماری های جذاب و کاربری های مختلف مانند مسکونی و اداری در محله نیاوران برای خرید موجود می باشد.

 

 

با توجه به قدیمی بودن و اصالت محله نیاوران اکثر ساختمان ها در زمین هایی باقواره های بالای ۷۰۰ متر طراحی و ساخته شدن و این یعنی پیدا کردن واحد های ریز متراژ مانند آپارتمان ۶۰ متری در نیاوران امری پیچیده و دشوار است. چرا که اکثر آپارتمان ها مناسب خانواده های مرفه و طبقه بالای جامعه می باشد که توانایی خرید خانه های سه خوابه و چهار خوابه را دارند و از پس هزینه های زندگی در یکی از گران ترین محله های تهران بر می آیند. بنابراین شما عزیزان برای کسب اطلاع از آخرین قیمت خرید خانه و خرید واحد آپارتمان اداری در محله نیاوران منطقه ۱ تهران به صفحه جستجوی آگهی های ۰۲۱ و مراجعه کنید و واحد دلخواه و متراژ مورد نظر خود را به آسانی پیدا کنید.

عبارات پرجستجو :  آپارتمان مسکونی نیاوران ، نیاوران آپارتمان مسکن ، آپارتمان نوساز نیاوران ، قیمت آپارتمان نوساز نیاوران ، فروش اپارتمان نوساز نیاوران ، اجاره آپارتمان در نیاوران نخجوان ، خانه ویلایی نیاوران ، رهن و اجاره آپارتمان در نیاوران ، خرید و فروش آپارتمان در نیاوران تهران ، قیمت رهن و اجاره آپارتمان در نیاوران تهران ، خرید و فروش آپارتمان در نیاوران ، خرید و فروش آپارتمان نیاوران ، قیمت رهن و اجاره آپارتمان در نیاوران ، رهن و اجاره آپارتمان در منطقه نیاوران ، آپارتمان های نیاوران ، آپارتمان های نیاوران تهران ، خانه های نیاوران تهران ، قیمت آپارتمان های نیاوران تهران ، هتل اپارتمان های نیاوران تهران ، آپارتمان نیاوران یاسر ، اجاره آپارتمان نیاوران یاسر ، فروش آپارتمان نیاوران یاسر ، خرید آپارتمان یاسر نیاوران ، قیمت آپارتمان در یاسر نیاوران تهران ، قیمت آپارتمان یک خوابه در نیاوران ، اپارتمان 130 متر نیاوران ، آپارتمان 100 متر نیاوران ، آپارتمان 150 متری نیاوران 

قیمت خرید و اجاره واحد تجاری در محله نیاوران منطقه 1 :

محله نیاوران به واسطه داشتن تعداد زیادی مراکز تجاری و املاک تجاری در نیاوران که با توجه به سطح درآمد و میزان کشش محله نیاوران ساخته شده اند، خرید و اجاره واحد تجاری در محله نیاوران تهران یکی از پر جستجو ترین عبارات کاربران در وبسایت ۰۲۱ هوم می باشد.

 

 همانطور که شما عزیزان نیز می دانید املاک تجاری محله نیاوران نیز مانند سایر ساختمان ها و ملک های آن به دلیل قرارگیری در شمال تهران و به اصطلاح بالاشهر پایتخت از قیمت بالایی برخوردارند و این به آن دلیل است که قیمت زمین در این منطقه بسیار بالاتر از سایر مناطق شهر تهران است و همچنین با توجه به میزان درامد شهروندان این محله هزینه‌های زندگی و قیمت سایر اجناس نیز برای ساکنان این محله بالاتر از سایر محله‌های شهر تهران است که این خود به یکی از دلایل بالا بودن قیمت ملک تجاری در محله نیاوران تبدیل شده است. اما در هر صورت اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار و خرید و اجاره املاک تجاری در محله نیاوران را دارید پیشنهاد می کنم که به صفحه جستجو آگهی های وب سایت ۰۲۱ هوم مراجعه فرمایید.

خرید املاک کلنگی و مشارکت در ساخت محله نیاوران:

محل نیاوران به واسطه قدمت و اصالتی که دارد تعداد بسیار زیادی املاک کلنگی که نیاز به بازسازی دارند را نیز در خود جای داده است و این املاک کلنگی رفته رفته در حال تبدیل شدن به آپارتمان های مرتفع و برج باغ های مجلل و زیبا هستند که توسط بهترین سازندگان ایران و با متریال مرغوب در سطح استاندارد جهانی ساخته می شود.

 

تعدادی از مالکان ملک های کلنگی که قصد فروش ملک خود و یا تعدادی دیگر نیز قصد انجام مشارکت در ساخت با سازندگان معتبر را دارند، اگر به دنبال مواردی برای انجام مشارکت در ساخت و یا ملک کلنگی برای خرید و ساخت آپارتمان در آن هستید پیشنهاد می کنم که به صفحه جستجوی آگهی های املاک کلنگی و مشارکت در ساخت ۰۲۱ هوم مراجعه کنید.

خدمات فنی، مهندسی و تأسیسات ساختمان در نیاوران تهران :

انجام امور فنی مهندسی و تأسیسات ساختمان و به طور کلی تمامی خدمات منزل، همیشه یکی از پر دردسر ترین کارها برای افراد و شهروندان می باشد.

اما در سفر بیست و یکم سعی کردیم تا تمامی مشکلات را برای شما حل کرده و راه را برای انجام بهتر این سطح از کاری که مد نظر دارید، هموار کنیم. از این رو تمامی دسته بندی خدمات منزل و ساختمان اعم از بنایی، امور بازسازی، دکوراسیون و تأسیسات فنی مانند لوله کشی ساختمان تا امور جزئی مانند نظافت ساختمان و سایر خدمات مانند باربری را برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا به راحتی بتوانید متخصص خود را از میان هزاران متخصصی که در وب سایت ثبت نام کرده و شغل خود را آگهی کردند، پیدا کنید.

میدونستید میتونید با ثبت دیدگاهتون مقاله را تکمیل کنید ؟

4.2/5 - (122 امتیاز)

نظر

 • زهره
  8 , 04 , 1401 در 3:28 ب.ظ

  سلام خسته نباشید ممنون از مقاله خوبتون
  دسترسی نیاوران به مترو و خطوط تاکسیرانی خیلی راحته😻

 • وحید
  8 , 04 , 1401 در 3:29 ب.ظ

  واقعا محله نیاوران بافت های مسکونی خوبی داره✌

 • علی مرادی
  8 , 04 , 1401 در 3:31 ب.ظ

  خسته نباشید
  نیاوران از لحاظ خدمات ساختمان دسترسی کامل و پیشرفته ای داره

 • arta
  8 , 04 , 1401 در 9:44 ب.ظ

  مفيد و جامع بود✅

 • شهره
  8 , 04 , 1401 در 9:45 ب.ظ

  نیاوران محله خوبیه واقعا

 • عباس
  8 , 04 , 1401 در 9:46 ب.ظ

  خونه هاش خوبن

 • آیدا رحمانی
  8 , 04 , 1401 در 9:47 ب.ظ

  حتی ادمای این محلم خوبن😂

 • فرشته خانوم
  8 , 04 , 1401 در 9:48 ب.ظ

  زندگی قشنگ میشه با محله نیاوران

 • Mr Darani
  8 , 04 , 1401 در 9:56 ب.ظ

  mammnoon az in Etelaat. 😃

 • فرنگیس
  8 , 04 , 1401 در 9:59 ب.ظ

  من دنبال خونه تو این منطقه هستم
  میشه کمک کنید

 • قاسمی
  8 , 04 , 1401 در 10:00 ب.ظ

  دسترسی بسیار خوبی داره

 • کشاورز
  8 , 04 , 1401 در 10:00 ب.ظ

  محیط امن و آرام

 • فرهاد
  8 , 04 , 1401 در 10:01 ب.ظ

  خدایی با اب و هواش حال میکنم یه چیز فرای تهرانه

 • ندا
  8 , 04 , 1401 در 11:39 ب.ظ

  خسته نباشید
  من دوسالی میشه در نیاوران ساکن هستم و واقعا محله خوبی هست و دسترسی خیلی خوبی به مراکز خرید و… دارد

 • حمید
  8 , 04 , 1401 در 11:42 ب.ظ

  قیمت مسکن های محله نیاوران بسیار مناسب میباشند و جای اروم و دنجی برای زندگی میباشد

 • حنانه
  25 , 04 , 1401 در 11:51 ق.ظ

  خسته نباشید مطالبتون در مورد نیاوران واقعا کامل و مفید بود

 • ملکی
  25 , 04 , 1401 در 11:54 ق.ظ

  خسته نباشید من با کمک مشاوران سایت خوبتون تونستم در محله نیاوران با قیمت مناسب و جای خوبی صاحب خونه بشم. ممنون از سایت خوبتون

 • ساسان
  27 , 05 , 1401 در 7:27 ق.ظ

  باربری حمل اثاث منزل نیاوران
  ۰۹۱۹۰۳۵۸۲۱۹در خدمت اهالی نیاوران

 • هادی
  9 , 10 , 1401 در 3:17 ب.ظ

  به نظر محله ی خوبیه و برای سرمایه گزاری محله گیشا مناسبع

 • حواعجی
  9 , 10 , 1401 در 3:19 ب.ظ

  وقت بخیر من میخواستم ی مغازه در گیشا اجاره کنم؟ ممنون میشم در مورد قیمت ها راهنمایی کنین

 • Zahra
  10 , 10 , 1401 در 10:22 ق.ظ

  نیاوران از نظر موقعیت و دسترسی عالیه فقط یکم آب و هوای سرد تری داره نسبت ب اطراف😅

 • حجت
  10 , 10 , 1401 در 10:24 ق.ظ

  وقت بخیر؛یک کارگاه مبل سازی بری میخواستم در این ممنطقه اجاره کنم قیمت ها از چه رنجی شروع میشه

 • آراز
  27 , 10 , 1401 در 8:28 ب.ظ

  محله نیاوران محله شیک و با کلاسیه

 • چاووش
  27 , 10 , 1401 در 8:31 ب.ظ

  نیاوران از نظر دسترسی توموقعیت خوبی قرار داره فقط قیمت خرید ملک یکم زیاده تو این منطقع

 • مهتاب
  27 , 10 , 1401 در 10:49 ب.ظ

  سلام وقت بخیر تو‌ نیاوران واحدی برای پیش فروش دارین؟

 • علی اکبر
  27 , 10 , 1401 در 10:51 ب.ظ

  قیمت خرید تو این منطقه از متری چقدر شروع میشه

افزودن دیدگاه