به آگهی های فروشگاه ۰۲۱ هوم خوش آمدید

خرید هوشمندانه و مقایسه سریع

خرید هوشمندانه و مقایسه سریع

کارشناسان ما با بهره گیری از تکنولوژی روز ، تمامی اطلاعات صنعت ساختمان و املاک را جمع‌آوری میکنند و پس از تحلیل و بررسی آمار ، آنها را بصورت طبقه بندی شده به کاربران ارائه میدهند. این ویژگی امکان مقایسه سریع و نتیجه گیری آسان را برای کاربران فراهم میسازد.

از پی تا کلید با 021 هوم

از پی تا کلید با 021 هوم

در «۰۲۱ هوم» تمامی فرآیند ساخت خانه‌ی رویایی‌تان از مرحله‌ی خرید زمین ، انتخاب سازنده و تیم عمرانی ، تهیه مصالح و کالای ساختمانی تا طراحی و دیزاین نهایی ساختمان را مطابق سلیقه‌ی خود انجام دهید.

ارتباط مستقیم  مشتری با  تولیدکننده

ارتباط مستقیم مشتری با تولیدکننده

سیاست کلی مجموعه‌ی ما ارتباط مستقیم مشتریان با تولید کنندگان به منظور حذف واسطه ها و کاهش دلالی های چند مرحله ای میباشد .

ثبت محصولات در فروشگاه تجهیزات و مصالح ساختمان

امروزه نحوه جذب مشتری چالش برانگیزترین مسئله در میان ارائه دهندگان خدمات ، کسب و کار و فروشندگان است!

 

ما در تلاشیم تا با همراهی یک تیم متخصص در صنعت ساختمان جامع ترین فرآیند را برای افزایش مشتریان و افزایش درآمد مشترکین خود از طریق دیجیتال مارکتینگ ارائه دهیم .

 

۰۲۱ هوم یک پلتفرم آنلاین شتاب دهنده جهت فروش چند برابری تجهیزات و مصالح ساختمانی برای کسب و کار شما میباشد. 

 

فروشگاه اینترنتی محصولات خود را در بازار بزرگ « ۰۲۱ هوم » بسازید و با ارائه بهترین کیفیت و تخفیفات دوره ای و همچنین بهره مندی از کمپین های همکاری با بازاریابان درصدی سایت ، فروش خود را تا چند برابر افزایش دهید .

 

 همه چیز از مصالح و ابزار و تجهیزات گرفته تا ریز ترین اجزای خانه و آشپزخانه در ۰۲۱ هوم ارائه می‌شود .

آخرین آگهی های ثبت شده

مصالح و تجهیزات مکانیکی

فروشگاه های اطراف خود را رصد کنید !

تا محصولات را سریعتر تحویل بگیرید

آخرین نوشته های سایت

این بخش در قالب آموزش های مربوط به تجهیزات و مصالح ساختمانی به زبان ساده با همکاری تیم مجله « ۰۲۱ هوم » در راستای افزایش سطح آگاهی مشتریان و جلوگیری از ضرر و زیان های احتمالی راه اندازی شده است.