آشنایی کامل با برج های پروژه آسمان | ویدیو + تصاویر + آدرس + املاک +

نمودار ارزیابی کلی محله

دسترسی های اتوبانی
عالی
دسترسی به مراکز خرید
خوب
آب و هوای محله
عالی
بافت مسکونی
نوساز

آنچه در این مقاله می‌خوانید

کلیدواژه های پرجستوجوی کاربران :

پروژه آسمان
قیمت پروژه آسمان
پروژه آسمان سپاه
پروژه برج آسمان
پروژه آسمان تهران
پروژه اسمان چیتگر
پروژه آسمان آبی چیتگر
پروژه آسمان چیتگر
پروژه آسمان عکس برج آسمان
اجاره برج آسمان چیتگر
خرید آپارتمان در برج آسمان چیتگر
رهن خانه در برج آسمان
برج آسمان ایران
برج آسمان تهران منطقه 22
برج آسمان تهران آدرس
برج آسمان تهران فروش
برجهای آسمان تهران
برج آسمان چیتگر
برج اسمان چیتگر اجاره
برج آسمان آبی چیتگر
برج اسمان در چیتگربرج آسمان چیتگر
اجاره برج آسمان چیتگر
خرید آپارتمان در برج آسمان چیتگر
برج آسمان چیتگر خرید
برج آسمان آبی چیتگر
اجاره برج آسمان دریاچه چیتگر
برج اسمان چیتگر اجاره برج آسمان سپاه
برج آسمان چیتگر باز است
برج آسمان چیتگر با مترو
برج آسمان چیتگر جی
برج آسمان چیتگر جی ۱
برج آسمان چیتگر جی وان
برج آسمان چیتگر جی ۳
برج آسمان چیتگر چطوره
برج اسمان در چیتگر
برج آسمان چیتگر روی نقشه
برج آسمان چیتگر شمالی
چیتگر برج آسمان
اجاره آپارتمان در برج آسمان چیتگر
اجاره برج آسمان دریاچه چیتگر
برج آسمان دریاچه چیتگر
برج اسمان دریاچه خلیج فارس
برج آسمان منطقه ۲۲
برج آسمان منطقه 22

پروژه آسمان

آشنایی با برج های پروژه آسمان:

با سلام و وقت بخیر خدمت همه شما همراهان عزیز مجموعه بزرگ 021 هوم. در این مقاله قصد داریم یکی از پروژه های محبوب در منطقه ۲۲ را به شما عزیزان معرفی کنیم.

خب همانطور که میدانید در سال ۱۳۹۵ بر اساس گزارش های پیمایشی طرح نظر سنجی، درصد کیفیت زندگی در کلان شهر تهران توسط اداره کل مطالعات اجتماعی و فرهنگی تهران مورد بررسی قرار گرفت و طبق نظر سنجی های اعلام شده منطقه ی ۲۲ رتبه ی اول را در مناطق ۲۲ گانه تهران براساس شاخص هایی مانند رضایت از خدمات و امکانات، رضایت از بهداشت و محیط زیست، رضایت از بافت اجتماعی و بافت محله ای و احساس امنیت را به دست آورده است.

طبق مطالعات انجام شده و شواهد میدانی موجود، منطقه ۲۲ به عنوان قطب شاخص گردشگری در استان تهران به شمار می‌رود و تمام زمینه های لازم برای سکونت و سرمایه گذاری در این منطقه فراهم شده است.

در این منطقه پروژه های عظیم و با متریال بسیار شیک و زیبا ساخته شده است. یکی از این پروژه ها که بسیار مجلل و شیک است و از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است پروژه برج های آسمان نام دارد.

پروژه آسمان در منطقه 22 و در شمال غربی دریاچه چیتگر قرار است.

استارت ساخت این برج ها در سال 1390شروع و در سال 1395تحویل مالکین داده شده است.

این پروژه عظیم در قالب 22 بلوک ساخته شده است که امتیاز آن ها متعلق به برخی از تعاونی های مختلف سپاه جمهوری اسلامی ایران می باشد.

پروژه برج های آسمان به دلیل مجاورت با شهرک باقری در ابتدا با نام فاز 2 شهرک باقری شناخته می شد.

 امروزه با این نام شناخته می‌شود و از جمله آسمان خراش های منطقه 22 به شمار می‌رود.

تمامی بلوک های این مجتمع از بالا ترین سطح امکانات رفاهی برخوردارند که توانایی این را دارند تمامی نیاز های ساکنین را بر طرف نمایند از جمله تدابیری که برای رفاه ساکنین در نظر گرفته شده است می توان به:

 لابی من مجهز و ۲۴ ساعته

سالن اجتماعات

سالن ورزشی

مهد کودک

بالکن و انباری

هلی پد

پارکینگ

آنتن مرکزی

شوتینگ زباله

دوربین های مداربسته

سیستم اعلام و اطفای حریق

سرویس بهداشتی فرهنگی و ایرانی

سیستم گرمایش و سرمایش مورد استفاده چیلر مرکزی

۳ لاین آسانسور شامل ۲ لاین مسافر بر و ۱ لاین باربر

و لازم به ذکر است تنها برج ۱۲ آسمان مجهز به استخر سونا و جکوزی است.

برج های آسمان توسط تعاونی‌های مختلف سپاه جمهوری اسلامی ایران ساخته شده اند.

آدرس پروژه آسمان:

تعاونی های صاحب امتیاز برج های آسمان به شکل زیر است:

-تعاونی قرارگاه مسکن سپاه صاحب امتیاز بلوک های ۱ تا ۴ این پروژه است و با نام های آسمان ۱، آسمان ۲، آسمان ۳ و آسمان ۴ شناخته می‌شوند.

۲-تعاونی هوا فضا سپاه صاحب امتیاز بلوک های ۵ تا۸  این پروژه است که با نام های آسمان ۵، آسمان ۶، آسمان ۷ و آسمان ۸ شناخته می‌شوند.

۳-تعاونی حفاظت سپاه صاحب امتیاز بلوک های آسمان ۹، آسمان ۱۰ و آسمان ۱۱ است.

۴-برج آسمان ۱۲ تنها برجی است که به تعاونی مسکن مخابرات تعلق گرفته است و در بین تمامی ۲۲ برج تنها برجی است که مجهز به استخر سونا و جکوزی است و محبوبیت بیشتری نسبت به بقیه برج ها دارد و البته قیمت بالاتری هم دارد.

۵-تعاونی مسکن بهداری سپاه صاحب امتیاز برج های آسمان ۱۳ و آسمان ۱۴ است.

۶-برج های آسمان ۱۵ و آسمان ۱۶ متعلق به تعاونی مسکن لشکر ۲۷ سپاه است.

۷-تعاونی قرار گاه مسکن سپاه صاحب امتیاز برج های آسمان ۱۷ و آسمان ۱۸ است. این دو برج دارای ویوی زیبای رشته کوه های البرز هستند.

۸-برج های آسمان ۱۹ و آسمان ۲۰ متعلق به تعاونی مسکن بقیته الله سپاه است.

۹-تعاونی مسکن آماده و پشتیبانی صاحب امتیاز برج های آسمان ۲۱ و آسمان ۲۲ است. این دو برج از ویوی ابدی و زیبای  دریاچه چیتگر برخوردارند که چشم اندازی بسیار زیبا و دلنشینی دارند.

برج های آسمان به دلیل موقعیت مکانی خوب از آب و هوای بی نظیری برخوردار است و به دلیل منظره های طبیعی و شهری و همچنین امکانات رفاهی بسیار خوب، بدون شک این برج ها یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه‌گذاری و سکونت است.

 

برج های پروژه آسمان

خصوصیات برج های آسمان:

این برج ها در قالب ۲۱ طبقه تا ۲۴ طبقه ساخته شده اند که شامل ۳ طبقه منفی، یک طبقه لابی من مجلل و بقیه طبقات از ۱۸ تا ۲۱ طبقه مسکونی می‌باشد.

متراژ واحد های برج آسمان در قالب ۹۸ الی ۱۱۶ متر ساخته شده اند.تمامی واحد ها دو خوابه هستند و متراژ های آن ۹۸ متر، ۱۰۰ متر، ۱۰۴ متر، ۱۰۶ متر، ۱۰۸ متر، ۱۱۴ متر و ۱۱۶ متر ساخته شده اند.

سیستم سرمایش و گرمایش تمامی برج ها نیز به صورت چیلر مرکزی می‌باشد.

برج های آسمان به گونه ای طراحی شده اند که برخی از برج های جنوبی دارای ویوی ابدی و چشم نواز دریاچه چیتگر و برخی دیگر از برج های شمالی دارای ویوی زیبای رشته کوه البرز هستند.

در برج های آسمان ویو های مشرف نیز وجود دارد به این صورت که برخی از برج ها رو به روی هم ساخته شده اند که پنجره های این واحد ها نورگیری کمتری دارند.

در برج های آسمان واحد های جنوبی دارای نورگیری بیشتری نسبت به واحد های شمالی دارند.

 

 

مرزبندی ها و دسترسی اتوبانی برج های آسمان:

برج های آسمان از شمال به اتوبان همت و رشته کوه های البرز و همچنین آزاد راه تهران-شمال، از جنوب به میدان دریاچه چیتگر و از غرب به میدان دهکده المپیک و آزاد راه آزادگان محدود می‌شود.

دسترسی به اتوبان همت و بزرگراه خرازی موجب تسهیل در رفت و آمد به نقاط مختلف تهران در کمترین زمان ممکن با استفاده از خودروی شخصی شده است.

 

مراکز تفریحی و تجاری در محدوده برج های آسمان:

برج های آسمان دسترسی بسیار خوبی به مراکز تفریحی و تجاری دارند و مراکز تفریحی و تجاری بسیار زیادی در این محدوده وجود دارد که به اختصار به معرفی آن ها می پردازیم.

دریاچه چیتگر(خلیج فارس): دریاچه مصنوعی چیتگر با مساحت ۱۳۰ هکتار در شمال پارک جنگلی چیتگر قرار گرفته است. این‌ دریاچه به عنوان یکی از بهترین و پرطرفدارترین جاذبه های منطقه ۲۲ می‌باشد به طوری که گردشگران داخلی و خارجی زیادی را جذب کرده است.

دریاچه چیتگر علاوه بر وجود فضای تفریحی و گردشگری به دلیل سرسبز بودن موجب بهبود کیفیت آب و هوای این منطقه شده است.

مجتمع بزرگ ایران مال:

این مجتمع عظیم در مجاورت دریاچه چیتگر قرار گرفته است و به عنوان یکی از ۵ مال بزرگ دنیا شناخته می‌شود و شامل بخش های زیر است:

هایپر استار، جواهرات و زیور آلات، لوازم خانگی، محصولات زیبایی و آرایشی، البسه و لوازم ورزشی، مجموعه های ورزشی، شهربازی سرپوشیده، باغ ایرانی، تالار آیینه، باغ دیدار و آبشار های زیبا، نمایشگاه آثار هنری، کتابخانه بزرگ جندی شاپور، بازارچه سنتی، هتل بین‌المللی، نمایشگاه تخصصی خودرو و سینما از امکانات این پروژه بزرگ تجاری و تفریحی به شمار می‌روند.

مجتمع تجاری طوبی

مجتمع تجاری طوبی:

این مجتمع تجاری-اداری و تفریحی دارای معماری بسیار زیبایی است که بر اساس اصول مدرنیته در منطقه ۲۲ بنا شده است.

این مجتمع زیبا در سال ۱۳۹۴ احداث شده است و با زیر بنایی قالب بر ۹۰۰۰ مترمربع در ۲۱ طبقه، صدها واحد تجاری اداری و تفریحی را در خود جای داده است و به علت دسترسی بسیار عالی از مجتمع های مهم این منطقه محسوب می‌شود.

مجتمع تجاری بام لند:

 

این مجتمع به تازگی در اطراف دریاچه چیتگر احداث شده است و دارای معماری بی نظیر و منحصر به فردی است که در شب نیز زیبایی خیره کننده ای دارد.

 

مجتمع بام لند در ساحل دریاچه شهدای خلیج فارس در قالب ۱۲ ویلای دو طبقه مستقل طراحی شده است و با مجموعه ای از نام های تجاری معتبر داخلی و بین‌المللی و همچنین مجموعه ای از رستوران ها و کافه های دنج در محیطی ویژه برای مراجعه کنندگان فراهم شده است.

مجتمع تجاری مال مون:

این مجتمع از معماری بسیار زیبا و خیلی خاصی برخوردار است و نورپردازی آن در شب جلوه ی ویژه ای دارد.

این مجتمع در بلوار اصلی شهرک گلستان قرار گرفته است و با توجه به قرار گرفتن مجتمع های مسکونی در اطراف این مجتمع نیاز های ساکنین در این محله را برطرف می‌کند.

در این مجتمع تجاری زیبا تعداد ۹۸ واحد تجاری وجود دارد که بهترین و بروز ترین برند های دنیا در این مجتمع عرصه می‌شود.

مجموعه تفریحی پارک ارم:

 

پارک ارم به عنوان یکی از بزرگترین پارک های ایران و از قدیمی ترین مراکز تفریحی منطقه ۲۲ به شمار می‌رود که قدمت آن بیشتر از ۴۰ سال است. این پارک مهیج دارای انواع اسباب بازی ها برای تمام رده های سنی مختلف، غرفه های مواد غذایی، کافی شاپ ها و انواع رستوران ها آماده خدمت رسانی به عموم مردم است.

پارک جنگلی و زیبای لتمان:

این پارک زیبا با مساحتی غالب بر ۱۰۰ هکتار در ارتفاعات منطقه ۲۲ قرار گرفته است و یکی از جاذبه های مهم تفریحی این منطقه به شمار می‌رود که به دلیل دارا بودن مسیر های پیاده روی و امکانات مناسب از مقاصد گردشگری و کوه پیمایی شهروندان تهرانی به شمار می‌رود.

آبشار مصنوعی تهران واقع در ارتفاعات منطقه ۲۲، هدف از ساخت این پروژه زیبا بالا بردن سرانه فضای سبز و جذب گردشگر در این منطقه بنا شده است.

این پروژه در ارتفاعات شمال غربی پارک لتمان و در دو فاز به مساحتی حدوداً ۲۰۰ هکتار بنا شده است که با الهام از باغ های سنتی به صورت طبقه ای ساخته شده است که هر طبقه شامل آلاچیق و برکه ای متفاوت نسبت به طبقات دیگر  ساخته شده است.

باغ ملی گیاه شناسی:

این باغ زیبا نیز یکی از مراکز مهم تفریحی و گردشگری منطقه ۲۲ به شمار می‌رود و به عنوان بزرگترین باغ گیاه شناسی در خاورمیانه به شمار می‌رود.

این باغ زیبا در زمینی به مساحت ۱۴۵ هکتار در سال ۱۳۴۸ با همکاری کارشناسان ایرانی و خارجی طراحی و بنا شده است که رفتن به این پارک زیبا و دیدن از مناظر طبیعی و بکر آن خالی از لطف نیست و می تواند لحظات خوش و فراموش نشدنی برای شما به ارمغان آورد.

پارک جنگلی وردآورد

شهر بازی هزار و یک شهر

پارک جنگلی خرگوش دره

مجتمع تجاری رز مال

مجموعه بزرگ تفریحی هزار و یک شهر

بوستان جوانمردان ایران

روستای وردیج و واریش

مجموعه کارتینگ آزادی

مجتمع تجاری شهرزاد(هزار و یک شهر)

شهربازی تهران مال

بوستان باغ نو

پارک شهدای خبرنگار

شهرک سینمایی غزالی

بوستان یاس

پارک آبی او پارک

بوستان افرا

پارک ساحل

پارک شب بو

پارک شهدا

و موزه دانشگاه علامه از مراکز مهم تجاری و تفریحی این منطقه محسوب می‌شوند.

مراکز درمانی در محدوده برج های آسمان:

بیمارستان ایرانیان

درمانگاه شهرک دانشگاه شریف

درمانگاه اقاقیا

درمانگاه المپیک

درمانگاه المهدی

درمانگاه تختی

درمانگاه خاتم

درمانگاه امام رضا(ع)

درمانگاه خاتم الانبیا

درمانگاه رازی

درمانگاه شهید باقری

درمانگاه شفا

درمانگاه صدرا

درمانگاه کیمیا

و بیمارستان بزرگ مغر و اعصاب دکتر حسابی.

مراکز مهم مذهبی در محدوده برج های آسمان

مسجد جواد الائمه(ع)

مسجد شهید اردستانی

مسجد ابوالفضل (ع)

مسجد امام رضا(ع)

مسجد امام حسین (ع)

مسجد سید الشهدا

مسجد حضرت ولیعصر

مسجد الغدیر

مسجد امام علی(ع)

مسجد امام محمد باقر (ع)

مسجد علوم انتظامی

حسینیه منتظران المهدی

حسینیه مسلم ابن عقیل

حسینیه ۱۴ معصوم

حسینیه قمر بنی هاشم

و حسینیه جواد الائمه از مراکز مهم مذهبی این منطقه به شمار می‌روند.

مراکز فرهنگی در محدوده برج های آسمان:

 

مجتمع فرهنگی چیتگر

خانه فرهنگ امیر کبیر

فرهنگسرای طبرستان

کتابخانه بزرگ جندی شاپور در ایران مال

کتابخانه پرتو

کتابخانه چیتگر

کتابخانه شیخ مفید.

مراکز ورزشی در منطقه ۲۲:

 

باشگاه امیر کبیر

باشگاه ورزشی شهدا

زمین چمن مصنوعی فجر

باشگاه ‌ورزشی آهو

مجموعه ورزشی آزادی

زمین فوتبال شهرداری

زمین والیبال چیتگر

سالن ورزشی توحید

باشگاه بیلیارد گل‌های غرب.

ایستگاه های مترو، اتوبوس و تاکسی منطقه ۲۲؛:

 

خط ۵ تهران-مهر شهر ایستگاه ایران‌خودرو

خط ۵ تهران-مهرشهر ایستگاه چیتگر

خط ۵ تهران-مهرشهر ایستگاه وردآورد، از ایستگاه هایی هستند که برای دسترسی به منطقه ۲۲ استفاده می شوند.

 

 

خطوط اتوبوسرانی:

خطوط اتوبوسرانی شهرک شهید باقری به شهر زیبا

خطوط اتوبوسرانی شهرک شهید باقری به مترو ایراخودرو

خطوط اتوبوسرانی مترو چیتگر به خیابان شریعتی

خطوط اتوبوسرانی مترو وردآورد به شهرک وردآورد

خطوط اتوبوسرانی شهرک شهید باقری به مترو صادقیه

 

 

خطوط تاکسیرانی:

خطوط تاکسیرانی شهرک شهید باقری به میدان المپیک

خطوط شهرک گلستان به میدان المپیک

خطوط تاکسیرانی میدان دهکده به متروی صادقیه و بسیاری دیگر از خطوط تاکسیرانی برای جابه جایی مسافران استفاده می شود.

به طور کلی منطقه ۲۲ دسترسی بسیار عالی به ناوگان حمل و نقل عمومی دارد و اهالی این منطقه مشکلی بابت جابه‌جایی به مناطق مختلف تهران ندارند.

قیمت خرید و فروش و رهن و اجاره آپارتمان در برج های آسمان:

برج های آسمان یکی از بهترین و لوکس ترین پروژه های در حال حاضر منطقه ۲۲ به شمار می‌رود و باتوجه به متریال بسیار خوب، امکانات و دسترسی بسیار عالی یکی از پروژه های محبوب در این منطقه برای سکونت و سرمایه گذاری است. قیمت خرید و فروش و یا رهن و اجاره در برج های آسمان با توجه به شمالی یا جنوبی بودن واحد ها متفاوت است.

 و باتوجه به این که برج های جنوبی از چشم اندازی زیباتر برخوردارند و از ویوی زیبای دریاچه چیتگر بهرمند هستند. قیمت آپارتمان نسبت به واحد های شمالی بیشتر است.

شما عزیزان برای اطلاع از قیمت دقیق خرید و فروش آپارتمان و یا رهن و اجاره در برج های آسمان می توانید به آگهی های مربوط به برج های آسمان مراجعه نمایید و یا برای دریافت مشاوره رایگان برای خرید و فروش یا رهن و اجاره آپارتمان با کارشناسان ما برای انتخابی درست در تماس باشید.

لازم است این نکته را یادآور باشیم با توجه به ساخت و ساز های اخیر در منطقه ۲۲ که در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است و همچین موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب این منطقه، آب و هوای بسیار مطلوب و امکانات و دسترسی‌های بسیار عالی باعث شده استقبال خیلی خوبی از این منطقه برای سکونت و سرمایه گذاری شود.

 پیش‌بینی می‌شود این منطقه آینده بسیار درخشانی داشته باشد و بهترین زمان برای سکونت و همچنین سرمایه گذاری است.

خدمات فنی، مهندسی و تأسیسات ساختمان در منطقه ۲۲:

مجموعه بزرگ 021 هوم علاوه بر فعالیت در زمینه خرید و فروش آپارتمان در بخش های مختلف ساختمان نیز فعالیت ویژه ای دارد که یکی از این بخش ها شامل خدمات فنی و مهندسی ساختمان می‌شود و دارای دسته بندی های مختلف و متنوعی است که با توجه به نیاز شما عزیزان در اختیار تان قرارگرفته است.

شما عزیزان برای اطلاع دقیق از این خدمات می توانید به سایت 021 هوم مراجعه کرده و با کلیک کردن بخش خدمات فنی و مهندسی با کارشناسان ما در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

میدونستید میتونید با ثبت دیدگاهتون مقاله را تکمیل کنید ؟

5/5 - (1 امتیاز)

نظر

 • سمیه
  12 , 10 , 1401 در 2:14 ب.ظ

  در نزدیکی پروژه‌ آسمان بیمارستان های با امکاناتی قرار گرفته

 • ثریا
  12 , 10 , 1401 در 2:15 ب.ظ

  یکی از بهترین و با امکانات ترین پروژه های منطقه بیست و دو برج آسمانه که خیلی مدرن و شیکه

 • علی
  12 , 10 , 1401 در 2:18 ب.ظ

  خسته نباشید
  تقریبا با چقدر هزینه میشه در این پروژه ملکی خرید

 • احدی
  12 , 10 , 1401 در 2:20 ب.ظ

  سلام
  قصد خرید داشتم میشه برای راهنمای شماره یکی از همکاراتون رو بزارید
  ممنون

 • جمالی
  12 , 10 , 1401 در 2:22 ب.ظ

  ممنون از سایت و مقاله خوبتون

 • رحمت
  12 , 10 , 1401 در 2:28 ب.ظ

  برج‌ آسمان علاوه بر امکانات خوبی که داره، دسترسیش‌ به اتوبان ها هم خیلی خوبه

 • حامد
  29 , 10 , 1402 در 2:06 ب.ظ

  سلام. کسی میدونه سازنده برج های اسمان .کی بوده؟

افزودن دیدگاه