برج های مسکونی خلیج فارس ازگل – پرشین گلف

برج های مسکونی خلیج فارس ازگل – پرشین گلف

 

مقدمه

برج های مسکونی خلیج فارس ازگل – پرشین گلف

همراه شما هستیم با بررسی تخصصی برج های مسکونی خلیج فارس ازگل ساخته دست حاج رحیم قربانی

مساحت زمین و محل قرار گیری در محله …

برج های مسکونی خلیج فارس ازگل – پرشین گلف – در مجموع زمینی به مساحت ۵۰۰۳ متر و زیر بنای کل ۴۶۰۰۰ متر با مجموعا ۳۰۰ واحد در یکی از بهترین لوکیشن های منطقه ۱ ازگل واقع شده است.

برج های سه قلوی مسکونی خلیج فارس ازگل ۱۷ طبقه است که هر طبقه دارای ۸ واحد می باشد و این برج ها دارای سه طبقه پارکینگ یک طبقه لابی باشکوه و و همچنین از ۲۵۰۰ متر مشاعات به روز ۵ ستاره برای رفاه و آسایش ساکنین فراهم شده است.

نحوه قرار گیری چینش بلوک های پروژه خلیج فارس ازگل در راستای افق بصورت خطی می باشد به همین دلیل تمامی واحدهای مسکونی پروژه دارای نور مستقیم می باشد.

برج های مسکونی خلیج فارس ازگل – پرشین گلف

نقشه‌ ازگل تهران

محدوده محله ازگل به وسیله بزرگراه ارتش در شمال، بزرگراه شهید بابایی در جنوب، بزرگراه امام علی در غرب و بلوار نیروی زمینی در شرق می شود

برج های مسکونی خلیج فارس ازگل – پرشین گل

امنیت برج

از تدابیر اندیشیده شده جهت امنیت ساکنین می‌توان به ۶۰ دوربین مداربسته ، سه تیم مجزای سکوریتی ، اعلام و اطفاء حریق ، درب های ریموتی ، دربهای ضد سرقت ، کنترل ورود و خروج افراد توسط لابی من ، سیستم پیشرفته صاعقه گیر و محافظ جان نام برد.

پیشنهاد میشه این مطلبو بخونید.
منطقه 22 شهرداری تهران

برج های مسکونی خلیج فارس ازگل – پرشین گلف

امکانات اختصاصی برج

از امکانات این برج ها می توان به سالن اجتماعات ، مجلل سالن بازی ، سالن بیلیارد ، مهد کودک ، دو باب فروشگاه ، فوریت های پزشکی نمازخانه و کتابخانه ، اتاق مانیتورینگ ، مسیر تندرستی کافی شاپ آب نماهای مدرن و زیبا و همچنین اینترنت ، آنتن و ماهواره مرکزی اشاره کرد.

همانطور که انتظار می رود در نظر گرفتن ورود و خروج ساکنین برج از پارکینگ ها باید به گونه‌ای مجزا باشد که باعث شلوغی در هنگام رفت و آمد نباشد در این برج نیز تعبیه شدن چند درب ورودی مجزا توانسته از تلف وقت ساکنین جلوگیری کند.

یکی از مزایایی که برج های مسکونی خلیج فارس ازگل نسبت به پروژه های قبل دارد تعبیه سیستم شوتینگ میباشد که آلودگی ها را به حداقل رسانده و از تلف شدن وقت ساکنین گرامی جلوگیری می کند.

برج های مسکونی خلیج فارس ازگل – پرشین گلف

دسترسی های اتوبانی

از دسترسی های بزرگراهی این مجموعه می‌توان به بزرگراه های بابایی ، امام علی و صدر اشاره کرد که کمک شایانی به رفاه و آسایش شما خواهد کرد.

 

آشنایی با بوستان ها و فضاهای سبز حوالی برج

طبق روال ساخت پروژه های قبلی توسط تیم حاج رحیم قربانی در برج های مسکونی ازگل نیز اهمیت ویژه ای به بحث فضای سبز پروژه قائل شده اند و با بهره گیری از مهندسان فضای سبز توانسته اند فضای سبزی مطلوب و دلنشین را ایجاد کنند.

صابخونه هستید؟

اگه در محله ازگل یا برج خلیف فارس صاحب ملک هستید و قصد فروش یا اجاره اون رو دارید،
همین حالا ملک‌تون رو در ۰۲۱ هوم آگهی کنید.

پیشنهاد میشه این مطلبو بخونید.
نقشه شهران و تفکیک محله های آن

 

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری مطلب :
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا