مراکز خرید و فروش خودرو تهران + آدرس و اطلاعات کامل

کلمات پرجستجو :مراکز خرید و فروش خودرو تهران ، آدرس مراکز خرید و فروش خودرو تهران ، مراکز خرید و فروش خودرو در تهران ، مراکز خرید و فروش خودرو کارکرده در تهران ، مراکز خرید و فروش خودرو دست دوم در تهران ، مراکز خرید و فروش خودرو در تهران باز است ، مراکز خرید و فروش خودرو پراید در تهران ، آدرس مراکز خرید و فروش خودرو در تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو استان تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو خاوران استان تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو دوران تهران استان تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو نعمت آباد تهران استان تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو پراید در تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو عبدل آباد استان تهران، مراکز خرید و فروش خودرو تهران تهرانسر ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران جدید ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران جک ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران جاده مخصوص ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران جمعه بازار ، مرکز خرید و فروش خودرو شهید دوران در شرق تهران ، آدرس مرکز خرید و فروش خودرو در شرق تهران 

مراکز خرید و فروش خودروی تهران کجا هستند ؟

همزمان با افزایش بی سابقه قیمت خودرو در ایران و کاهش تولید خودرو ساز های داخلی میزان خرید و فروش در بازار خودروهای دست دوم نسبت به قبل افزایش چشمگیری داشته است .

  رایج ترین راه برای فروش  خود ثبت آگهی آن در پلتفرم های آگهی می باشد اما این کار با خطرات و دشواری هایی نیز

روبرو است روبرو است

در سال در سال‌های در سال‌های اخیر مراکزی در جهت فروش و معرفی خودروی دست دوم راه اندازی شده است . امروزه یکی از راه های خرید خودروهای کارکرده مراجعه به این مراکز خرید و فروش میباشد و همچنین درصد زیادی از خریدارانی که به دنبال خرید خودروی کارکرده هستند با مراجعه به مراکز خرید و فروش خودرو تهران کار خود را به سرعت انجام می دهند

از مزایای مراکز خرید و فروش خودرو در تهران می توان به این نکته اشاره کرد که در این مراکز خریدار و فروشنده به صورت مستقیم با یکدیگر ملاقات و مذاکره می کنند و همچنین در سال های اخیر خدمات مربوط به این حوزه نیز در مرکز خرید و فروش خودرو مانند کارشناسی خودرو ، تحریر قولنامه و امور مربوط به اخذ نوبت تعویض پلاک و تمامی کارهای دفترخانه  ارائه می شود

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید!
پروژه الماس هروی پاسداران 😍

اگر شما هم قصد خرید و فروش خودرو کارکرده را در مراکز خرید و فروش خودرو تهران داری می توانید  در در ادامه مطلب با این مراکز آشنا شوید و به نزدیکترین آنها مراجعه کنید

معرفی مراکز خرید و فروش خودروی تهران بهمراه آدرس

شهر تهران به لطف شهرداری پایتخت امروزه دارای 6 پارکینگ برای خرید و فروش خودروی کارکرده و دست دوم میباشد که در ادامه به معرفی کامل آنها بهمراه آدرس و نقشه میپردازیم :

مرکز خرید و فروش خودرو چیتگر

مرکز خرید و فروش خودرو چیتگر

مرکز خرید و فروش خودرو چیتگر با مساحت تقریبی 15 هکتار واقع در کیلومتر 12 جاده مخصوص کرج (شهید لشکری ) ظرفیت پذیرش 9000 دستگاه خودرو بصورت همزمان را داراست .

 در این مرکز خدماتی همچون کارشناسی رایگان ، کارشناسی سیار ، صدور قولنامه و … انجام میشود . 


مرکز خرید و فروش خودرو عبدل آباد

مرکز خرید و فروش خودرو پراید آیت الله سعیدی

مرکز خرید و فروش خودرو آیت الله سعیدی با مساحت تقریبی 3.2 هکتار واقع در بزرگراه آیت الله سعیدی ، پاسگاه نعمت آباد ، نرسیده به خیابان سهیل (خلازیر) ، ظرفیت پذیرش بیش از 1500 دستگاه خودرو بصورت همزمان را داراست .

اکثر خودرو های پذیرش شده در این مرکز انواع خودروهای سایپا اعم از پراید و تیبا و … میباشد . همچنین کلیه امور انجام شده در این مرکز مانند کارشناسی موتور و بدنه و همچنین صدور قولنامه بصورت کاملا مکانیزه انجام میشود .

مرکز خرید و فروش خودرو شهید دوران

مرکز خرید و فروش خودرو شهید دوران  به مساحت تقریبی 2.5 هکتار واقع در منطقه 13 تهران ، بزرگراه اسبدوانی ، جنب جایگاه سوخت بنزین اسبدوانی به طور میانگین ، هرهفته پذیرای بیش از 2000 خودرو است .

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید!
معرفی بهترین منطقه و محله وردآورد + قیمت املاک 😍

 این مرکز در بدو تاسیس به خرید و فروش پژو اختصاص یافت اما امروزه با توجه به تولید شدن انواع خودرو در ایران این محدودیت ها به نوعی برداشته شده است .

مرکز خرید و فروش خودرو شهید دوران همچنین مکانیزه است و در این مرکز انواع خدمات کارشناسی موتور ، بدنه و خدمات صدور قولنامه را ارائه میدهند .

مرکز خرید و فروش خودرو خاوران

مرکر خرید و فروش خودرو خاوران به مساحت تقریبی 4هکتار واقع در کیلومتر 15 جاده خاوران  ، به طور میانگین هر هفته میزبان بیش از 2500 خودرو است .

خرید و فروش انواع خودرو در این مرکز محدودیتی ندارد و همچنین این مرکز نیمه مکانیزاسیون میباشد . 


مرکز خرید و فروش شهید دوران

مرکز خرید و فروش خودرو شهید رجایی

مرکز خرید و فروش خودرو شهید رجایی به مساحت تقریبی یک هکتار واقع در منطقه 20 ، خیابان شهید رجایی ، جنب پل شهید آوینی هر هفته پذیرای نزدیک به 400 خودرو است .

این مرکز به خرید و فروش خودروهای وانت اختصاص دارد و نیمه مکانیزاسیون است .

مرکز خرید و فروش خودرو عبدل آباد

مرکز خرید و فروش خودرو عبدل آباد واقع در تهران عبدل اباد ، خیابان زلفی پور ، بلوار شکوفه همه روزه پذیرای خریداران و فروشندگان انواع خودروی ایرانی و خارجی است . 

مرکز خرید و فروش خودرو تکین

مرکز خرید و فروش خودرو تکین واقع در جنت آباد ، شاهین ، خیابان سرلشگر شهید غلامرضا مخبری ، در روزهای جمعه پذیرای خریداران و فروشندگان انواع خودرو های ایرانی و خارجی است .


مرکز خرید و فروش خودرو شهید رجایی

کلمات پرجستجو : مرکز خرید و فروش خودرو تهران چیتگر ، مرکز خرید و فروش ماشین چیتگر تهران ، آدرس مرکز خرید و فروش خودرو چیتگر تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو تهران حکیمیه ، مرکز خرید و فروش خودرو خاوران تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو خلازیر تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو خارجی در تهران ، مراکز خرید و فروش خودرو دست دوم تهران ، مرکز خرید و فروش اتومبیل در تهران ، بزرگترین مرکز خرید و فروش خودرو در تهران، بهترین مرکز خرید و فروش خودرو در تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو وانت در تهران ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران رزرو ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران روز ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران رجایی ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران رجایی به وانت بار ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران روزهای کاری ، مراکز خرید و فروش خودرو سواری در تهران ، ساعت کار مراکز خرید و فروش خودرو در تهران ، مراكز خريد و فروش خودرو شهرداري تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو شرق تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو شهر تهران ، مرکز خرید و فروش خودرو شهرداری تهران ، مرکز خرید و فروش ماشین شرق تهران 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید!
خرید و فروش خانه و آپارتمان در تهرانسر 😍

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردم ، معامله خودرو در مراکز خرید و فروش معتبر تهران مزایای بسیاری چه برای فروشندگان و چه برای خریداران خودرو دارد .

از جمله اینکه میتوانند به طور مستقیم با یکدیگر بر سر قیمت مذاکره کنند ، در صورت توافق به کارشناسان معتبر مرکز مراجعه کنند و پس از تایید سلامت موتوری و بدنه ، خودرو را قولنامه و در پارکینگ مرکز دو قبضه کنند .

در ایام هفته نیز برای انجام امور تعویض پلاک و تنظیم سند رسمی به پارکینگ مراجعه کنند . اما اگر به هشدار ها و نکات امنیتی حین معامله دقت نکنید ، ممکن است به افراد سودجو برخورد کنید و سوژه کلاهبرداران شوید . 

ساعات کاری مراکز خرید و فروش خودرو در تهران :

مراکز خرید و فروش خودرو در تهران ، روزهای جمعه از ساعت 8 صبح الی 5 عصر ، پذیرای خریداران و فروشندگان گرامی در آدرس های گفته شده میباشد .

هشدار مهم :

خریداران و فروشندگان خودرودر مراکز خرید و فروش خودرو دقت کنند!

1- امکان فروش خودروهای مشکل دار در این مراکز بسیار بالاست . پیشنهاد میشود اگر در امور خرید خودرو و مسائل فنی و کارشناسی سررشته ای ندارید ، حتما از یک کارشناس مورد اعتماد کمک بگیرید . زیرا در بیشتر موارد ، بعد از خرید خودرو کسی به شکایات خریداران رسیدگی نمیکند 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید!
شمال تهران کجاست ؟ آشنایی با محله های شمال تهران + قیمت املاک + خرید فروش و رهن و اجاره خانه آپارتمان

2-به دلیل عدم وجود نظارت دقیق در این بازار ها ، قبل از خرید و فروش خودرو ، حتما موارد ذکر شده در قولنامه را بدقت مطالعه کنید .

3-در هنگام خرید مطمئن باشید که فروشنده خودرو همان صاحب آن است . به هیچ وجه خودرو را از افراد واسطه و دلال خریداری نکنید .

4- تفاوت قیمتی زیادی بین خودروهای ارائه شده در این مرکز و نمایشگاه های ماشین و یا سایت های آنلاین خرید و فروش خودرو وجود ندارد . در هر صورت باید خودرو را از فردی خرید کنید که در صورت نیاز بتوانید به وی مراجعه کنید .

کلمات پرجستجو :  مراکز خرید و فروش خودرو تهران صادقیه ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران صبح ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران عبدل آباد ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران عکسها ، مرکز خرید و فروش خودرو غرب تهران ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران فلاح ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران قیمت ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران قیمت مناسب ، مرکز خرید و فروش خودرو تهران کجاست ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران مخصوص ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران منطقه ۲۱، ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران نعمت آباد ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران نقشه ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران نمایشگاه ، مراکز همگانی خرید و فروش خودرو در تهران ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران یکجا ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران یافت آباد ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران یاسینی ، مراکز خرید و فروش خودرو تهران 2022

4.8/5 - (53 امتیاز)

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه