آشنایی با پروژه رز مال | ویدیو + تصاویر + آدرس + نقشه + املاک

رز مال

نمودار ارزیابی کلی محله

دسترسی های اتوبانی
عالی
دسترسی به مراکز خرید
خوب
آب و هوای محله
عالی
بافت مسکونی
نوساز

آنچه در این مقاله می‌خوانید

عبارات پرجستجو :

رز مال
صاحب رزمال کیست
هایپرمی رزمال
مجتمع رزمال
قیمت واحد اداری در رزمال
آدرس رزمال تهران
رزمال اجاره
رزمال ادرس
افتتاح رزمال
املاک رزمال
مجتمع اداری رزمال
برج رزمال
برج های رزمال
پروژه رزمال
پاساژ رزمال تهران
رزمال تهران
عکس رزمال تهران
مجتمع تجاری رزمال تهران
پروژه تجاری رزمال
رزمال چیتگر
خرید رزمال
مرکز خرید رزمال
خرید واحد اداری رزمال
خرید مغازه در رزمال
رزمال دریاچه
عکس رزمال
رزمال غرب تهران
دفتر فروش رزمال
پیش فروش رزمال
رزمال منطقه ۲۲
متراژ رزمال
هایپر می رزمال
هایپر مارکت رزمال

 

سلام خدمت تمامی همراهان همیشگی مجموعه بزرگ۰۲۱هوم،

بعد از معرفی محله های منطقه ۵ تهران در این مقاله قصد آشنایی شما عزیزان را با منطقه ۲۲ تهران و مراکز خرید این منطقه داریم:

معرفی مجتمع رزمال و امکانات آن در منطقه ۲۲ تهران:

یکی از پروژه های بزرگ منطقه ۲۲ تهران مجتمع تجاری و اداری رزمال میباشد  مجتمع رزمال در غرب تهران قرار دارد که مجموعه ای کامل از مراکز تجاری، فرهنگی، اداری، ورزشی و خدماتی است،

این مجموعه ارتفاع زیادی دارد و از نقاط مختلف شمال غرب تهران دیده میشود .

همچنین این مجموعه در نزدیکی مرکز خرید مگامال قرار دارد و به زودی افتتاح میشود.

البته قسمت هایپر این مجموعه افتتاح شده است و قسمت های دیگر نیز به زودی افتتاح میشوند، مجموعه رزمال دارای ۲۴ طبقه میباشد که امکانات زیادی نیز دارد.

امکانات دیگر این مجموعه شامل: ۵ طبقه تجاری و اداری فروشگاه های مدرن فروش محصولات مختلف، امکانات ورزشی متنوع، کارواش ،۵ طبقه پارکینگ، هاپیر مارکت و… میباشد .

ساخت و معماری مجتمع رزمال:

پروژه رز مال با زیربنای بالغ بر ۲۰۰۰۰۰ مترمربع و با کاربری تجاری-اداری و تفریحی-ورزشی در منطقه ۲۲ تهران قرار  داردو  چشم اندازی فوق العاده و بسیار زیبا به سوی دریاچه چیتگر دارد، که در حال احداث می باشد.

در  اوایل سال ۱۳۹۳ ساخت این مجموعه شروع شد که دارای ۲۰هکتار زیربنا میباشد مجتمع رزمال ۷۵ هزار متر مربع وسعت دارد و تا به امروز ۸۰درصد این مجموعه آماده میباشد .

همچنین در دوره ساخت این مجموعه و آذر ماه سال ۹۷ در برخی از قسمت های پاساژ دچار آتش سوزی شد که هیچ خسارت جانی ای نداشت و باعث توقف ساخت ادامه پروژه نشد .

طراحی مجموعه رزمال به دلیل معماری و طراحی خارجی و ایرانی دارای جذابیت و زیبایی فراوانی میباشد.

امکانات مرکز خرید رزمال:

مرکز خرید مجموعه رزمال مساحتی نزدیک به ۷۴۰۰۰  متر مربع ودر ۶ طبقه که شامل ۳۹۳ واحد تجاری ، رستوران و هایپر مارکت میباشد

مجتمع  رزمال مورد مناسبی برای اجاره واحد تجاری یا اداری چیتگر میباشد به دلیل اینکه در این مجموعه امکانات رفاهی و تفریحی مختلفی در طبقات آن وجود دارد.

 

 

 

 

مرکز تفریحات و سرگرمی رزمال در مساحتی نزدیک به ۱۳۰۰۰ متر مربع دارد در طبقه پنجم از مجموعه قرار گرفته است

که شامل بخش های مختلف به مجموعه های ورزشی اختصاص دارد، مانند: سالن بدنسازی، سالن ایروبیک، سالن بیلیارد، چندین لاین بولینگ، سالن تخصصی ورزش پاتیناژ، سالن ورزشی های رزمی، سالن شطرنج، باشگاه پینت بال، استخر سونا جکوزی برای اقایان و خانم ها و چندین اتاق ماساژ میباشد .

همچنین ۵ طبقه دیگر مجموعه رزمال مخصوص فروشگاه های مختلف تجاری، فروشگاه های فروش محصولات ورزشی، فروشگاه های محصولات فرهنگی و هایپر مارکت های بزرگ قرار دارند.

در طبقات بالای این مجموعه چشم انداز زیبا و جذابی به دریاچه و پارک چنگلی چیتگر دارد.

 

همچنین در نزدیکی این مرکز خرید به پارک جنگلی چیتگر با طبیعت زیبا و امکانات تفریحی مختلف و زیادی مانند مسیرهای پیاده روی، تجهیزات ورزشی، آلاچی قهای متعدد، پیست اسکیت، پیست دوچرخه سواری و… قرار دارد تا افراد از این منظره دیدن کنند.

 

دریاچه چیتگر  هم یکی دیگر از مکا نهای تفریحی و رفاهی با امکانات مختلفی در نزدیکی مجتمع رزمال قرار گرفته است  که مناظر و زیبایی آن در رزمال هم دیدنی است.

دریاچه چیتگر یکی از بزرگترین دریاچ ههای مصنوعی خاورمیانه و با مساحت ۱۴۰ هکتار است که از تمامی امکانات گردشگری و تفریحی، رستورا نهای شیک و مجموعههای ورزشی و امکانات دیگری مانند قایق رانی و ماهی گیری در آن وجود دارد. رزمال همچنین در نزدیکی مرکز خرید ایرانمال یا بازار بزرگ ایران نیز قرار گرفته است .

۵ طبقه پارکینگ در زیر زمین مجموعه رزمال و به همراه ، مجموعه ورزشی و استخر و کارواش در طبقات ۵- ، ۴- و ۳- قرار گرفته است. پنج طبقه تجاری، فرهنگی، تفریحی، ورزشی، سالنهای چندمنظوره و غیره همگی در دو برج ۱۴ و ۱۵ طبقه با کاربری اداری با چشم اندازی بی نظیر به دریاچه خلیج فارس و مجموعه آبشار و پارک جنگلی چیتگر قرار گرفت هاند.

پارکینگ این مجموعه بسیار مجهز بوده و با ظرفیت تخمین زده شده به ۲۸۶۰ خودرو تعلق دارد. در این پارکینگ طبقاتی امکاناتی مانند آسانسور با ظرفیت بالا، سیستم های اتش نشانی، تابلو های راهنما و … قرار دارد.

امکانات مختلف مجتمع رزمال:

این مجتمع شامل امکانات مختلف دیگری مانند؛ سالن های سینما و کنسرت، رستوران ها و فودکورت، روف گاردن، سالن بیلیارد و بولینگ و آیس رینگ، فضای بازی کودکان، سالن های ورزشی، استخر سونا جکوزی، تالار پذیرایی و همایش ،

فضاهای بورس کالا، سالن ایروبیک، سالن مخصوص ورزش پانیناژ، سالن ورزشی های رزمی، خانه شطرنج، باشگاه پینت بال و اتاق ماساژ میباشد .

 

و دیگر امکانات این مجموعه شامل: آسانسور، پله های برقی، سرویس های بهداشتی مجهز، نمازخانه، سیستم های نورپردازی ،سالن های سینمایی، فضاهای بورس کالا، فضای بازی کودکان، واحد های خدماتی و درمانی و اینترنت وای فای میباشد .

نقاط قوت و مزایا پروژه رزمال:

این مجموعه نقطه قوت و مزایاهای زیادی مانند:

پاسخگویی به نیاز های اقتصادی روزمره ی شهروندان تهرانی، ارائه خدمات رفاهی و متنوع ای از نیاز های اساسی بومیان منطقه 22، رسیدگی و پاسخگویی به نیاز های تفریحی و فرهنگی و ورزشی برای شادی اجتماعی بیشتر، به وجود آمدن و فرصت شغلی های زیاد و افزایش توان شهروندان  میباشد .

دسترسی به مرکز خرید رزمال:

آدرس:

انتهای اتوبان همت بعد از آزادراه آزادگان ، بزرگراه خرازی ، شمال دریاچه چیتگر

برای دسترسی به رزمال به راحتی م یتوانید با خودروی شخصی از بزگراه خرازی به این مجموعه بروید.  برای استفاده از مترو نیز نزدی کترین ایستگاه به این مجموعه ایستگاه مترو شهرک شهید باقری است و برای کاربران حمل و نقل عمومی هم گزینه مناسب و راحتی است .

موقعیت جغرافیایی رز مال

مجتمع رزمال در انتهای اتوبان همت بعد از آزادراه آزادگان، بزرگراه خرازی، شمال دریاچه خلیج فارس نزدیکی به ایستگاه مترو چیتگر قرار دارد.

دریاچه چیتگر

مکان های تجاری تفریحی اطراف مجموعه رزمال:

همچنین مرکز خرید ایرانمال نیز در نزدیکی مجموعه رزمال در انتهای اتوبان همت، اتوبان خرازی، شمال دریاچه چیتگر، بعد از بیمارستان تریتا قرار دارد.

مجتمع تجاری و اداری طوبی ۷۰۰واحد تجاری با زیر بنای کلی ۱۷۵۰۰ متر مربع در ۵ طبقه میباشد ،

همچنین مجتمع طوبی شامل ۱۰۰واحد اداری به زیربنای کلی ۱۰۰۰۰متر مربع در ۱۰طبقه میباشد،

طوبی دارای هایپر می در طبقه زیر همکف به مساحت ۸۲۰۰متر مربع با پارکینگ رایگان میباشد

مجتمع طوبی دارای رستوران های ۵ستاره بین المللی

تالار پذیرایی لبینا در طبقه ۵ و ۶

رستوران تشریفات در طبقه ۵

رستوران سرباز بام مهتاب در طبقه ۷ ۲ رستوران سنتی و ایتالیایی در طبقه ۴

فودکورت در طبقه منفی۱

کافی شاپ ها در طبقه همکف و چهارم

فست فود ها در طبقه همکف میباشد.

مجتمع تجاری طوبی

مجتمع طوبی دارای:

۱۸ رشته پله برقی

۲لاین اسانسور پاناروما

۱۶ اسانسور ۱۰ نفره در ۸نقطه مجتمع

سیستم حفاظتی و امنیتی و دوربین های مدار بست ه

سیستم اعلان و اطفای حری ق

سیستم برق اضطراری

سیستم تهیه مطبوع با فن کوئل های سقفی میباشد .

یکی از بزرگترین مزیت های این مجتمع تجاری دسترسی عالی به اتوبان های همت ،حکیم و تهران کرج میباشد .

همچنین دسترسی عالی به مترو چیتگر

ایستگاه اتوبوس

ایستگاه تاکسی دارد .

 

پارک پردیسان

پارک پردیسان 

جزو یکی از پارک های قدیمی منطقه ۲۲ میباشد که در شمال غب تهران قرار دارد.این بوستان در سال ۱۳۹۶ زیر نظر سازمان حفاظت محیط زیست اداره میشد. پردیسیان حدود ۳۰۰ هکتار مساحت دارد و مکان های دیدنی ای مانند باغ وحش، موزه تنوع زیستی پردیسان، سینمای محیط زیست، موزه ملی آب، مدرسه پارک پردیسان، دارد. همچنین شامل امکانات دیگری مانند زمین والیبال، بدمینتون، اسکیت، زمین بادبادک، مسیر دوچرخه سواری، مبلمان پارکی، سرویس بهداشتی و…

دارد.

پروژه مسکونی شهرک خراری

همچنین پروژه مسکونی شهرک خراری واقع در این منطقه میباشد، این شهرک جزو مهم ترین شهرک هاشت که حدود ۸۰۰۰ واحد مسکونی در۴۴ برج که جزو یکی از اصلی ترین برج های این منطقه محسوب خواهد شد، این پروژه دسترسی های مناسبی مثل بزرگراه خرازی و همدانی و ازادگان دارد.

 

پروژه خرازی امکاناتی مانند: پارکینگ و انباری، لابی 24 ساعته، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، درب ضدسرقت،سیستم شوتینگ زباله، سیستم سرمایش تهویه مطبوع مدرن و گرمایش به صورت مرکزی دارد. شهرک شهید خرازی توسط ۶ تعاونی سپاه در حال ساخت می باشد که همگی زیر نظر بنیاد تعاون سپاه می باشند. این پروژه در منطقه ۲۲ در اطراف رزمال و شهرک گلستان، امتداد  بزرگراه خرازی به سمت غرب، منطقه وردآورد، مجاور آتی شهر، ضلع شرقی بلوار اردستانی، قرار دارد.

پارک جوانمردان نیز یکی از  بزرگ ترین بوستان  های غرب تهران میباشد که در اطراف مجموعه رزمال قرار دارد و امکانات خوبی مانند، پیست دوچرخه سواری، رستوران، وسایل بازی، آلاچیق ها ، باغ گیاه شناسی و پوشش گیاهی خوبی دارد .

 

بوستان جوانمردان

بوستان جوانمردان

 

بوستان جوانمردان در شب ها یکی از زیباترین بوستان های تهران حساب میشودچون ترکیب چمن طبیعی ، درختان زیبا ایرانی و رودخانه کن ، ترکیب زیبایی را دارد که در شبها بسیار جذاب دیده میشود. این بوستان در طرح زیست شبانه تهران نیز به عنوان یکی از اماکن زیست شبانه در نظر گرفته شده بود و تا چندی این طرح در این پارک اجرا شد. به خصوص در فصول زمستان و بهار که آب رودخانه در این پارک جاری است ، صدای زیبای آب رودخانه به همراه پرواز زیبای مرغان دریایی،  جاذبه های خاص را در پارک ایجاد کرده است .

 

همچنین پارک جوانمردان همیشه به عنوان یکی از بهترین لوکیشن های عکاسی در تهران میباشد. این بوستان با ترکیب رودخانه ، همراه با پوشش گیاهی متنوع و عمق و وسعت زیاد توانسته است میزبان بسیاری از فعالین بخش مد و لباس و عکاسان و حتی گردشگرانی باشد که خواهان ثبت زیباترین تصاویر هستن.

 

پارک آبشار

 

پارک آبشاز تهران یکی دیگر از جاذبه های تفریحی تهران میباشد که در سطح شمالی در ارتفاعات تهران ساخته است و دارای امکانات تفریحی خوبی میباشد هوای این منطقه بسیار پاک و مطلوب است.همچنین پارک آبشار شامل مکان های گردشی مانند:

آلاچیغ ها، فضای سبز، چشم انداز دریاچه چیتگر، برکه های آب، باغ گل و گیاه دارویی میباشد.

پارک آبشار در شب بیشتر از روز چشم انداز زیبایی دارد و خنک تر میباشد اگر تصمیم دارید به این پارک بروید سعی کنید غروب یا شب به این مجموعه زیبا بروید.

 

یکی دیگر از مناطق تفریحی و جذاب منطقه ۲۲ بام لند میباشد که در نزدیک چیتگر و مجتمع رزمال قرار دارد همچنین بام لند جزو یکی از لوکس ترین مراکز خرید تهران محسوب میشود همچنین معماری این مجموعه ترکیبی از معماری قدیمی ایرانی دارد.

مراکز خرید بام لند بسیار مشهور هستند که برند های خارجی و ایرانی دارند شما عزیزان میتوانید برای خرید لوکس ترین برند ها به بهترین فروشگاه های مد، فشن، لباس، جواهرات، لوازم خانگی، ساعت، کالاهای ورزشی و.. به بام لند بروید.

 

همچنین تفریحات بام لند شامل: موسیقی خیابانی و امفی تئاتر، پیست پاتیناژ بام لند، قایق سواری دریاچه چیتگر، اسکای فلایر بام لند، رستوران ها و کافه بم لند، میلاشد .

باغ گیاه شناسی ملی تهران نیز جزو منطقه 22 و ارتفاع های چیتگر در غ ب تهران قرار دارد که محیطی کاملا ارام بخش و زیبایی دارد و جای خوبی برای تفریح و گشت و گذار است، انواع گل و گیاه در این باغ وجود دارد و جزو ۱۰باغ برتر دنیا محسوب میشود .

همچنین این باغ بخش های مختلفی مانند: رویشگاه هیرکانی، کلکسیون ها، رویشگاه زاگرس، گلخانه جنوب ایران، باغ پیاز

ایرانی، باغ میوه های بومی، رویشگاه اروپا، چمن زار های امریکا، رویشگاه قفقاز، رویشگاه هیمالیا، رویشگاه چین و ژاپن ،باغ سیستماتیک، باغ گیاهان صنعتی و دارویی، جنگل و گردشگاه، باغ صخره ای، میدان مرکزی، چهارباغ ایرانی، پهن برگان همیشه سبز، باغ های اقماری، دارد.

البته بهترین زمان برای این مکان تفریحی فصل بهار میباشد چونکه باغ ها سرسبز و گل های رنگارنگی وجود دارد همچنین در فصل پاییز هم به دیدن این مجموعه بروید و از تماشای جشنواره های زیبا لذت ببرید،

در باغ گیاه شناسی در فصل هایی از سال جشنواره هایی مانند جشنواره گلاب گیری در بهار و جشنواره پاییزی برگزار میگردد که میتوانید از این منظره زیبا لذت ببرید.

این باغ زیبا امکاناتی مانند خرید و آموزش و پرورش گل و گیاه، کافه، رستوران، آلاچیق پارکینگ و نمازخانه و سرویس بهداشتی دارد.

 

بوستان جنگلی لتمال کن بیشتر از ۱۰۰ هکتار مساحت دارد و منظره زیبایی  از بالای شهر دارد. بوستان جنگلی لتمال کن فضایی پر از درخت کاری های وسیع و گسترده است و به نوعی بزرگترین پارک جنگلی پایتخت محسوب میشود .

 

در این مقاله سعی کردیم شما عزیزان را با مجتمع رزمال و مکان های تفریحی اطراف آن آشنا کنیم، برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مربوطه ارتباط داشته باشید.

میدونستید میتونید با ثبت دیدگاهتون مقاله را تکمیل کنید ؟

< ثبت امتیاز

نظر

  • متوسلی
    29 , 05 , 1401 در 11:25 ب.ظ

    پروژه رزمال چه تاریخی راه اندازی میشه؟

افزودن دیدگاه