0 تا 100 بهترین مناطق و محله های غرب تهران!

0 تا 100 بهترین مناطق و محله های غرب تهران!

محله های غرب تهران ، مناطق غرب تهران

سلام و درود خدمت کاربران « ۰۲۱ هوم » ،
مسکن به عنوان اصلی ترین نیاز مادی شهروندان هر جامعه ای ، بخش بزرگی از زندگی مارا چه در زمان تأمین بودجه ، چه در هنگام خرید و چه در موقع بازسازی یا تعویض درگیر خودش میکند ! این روزها قیمت های نامتعارف مسکن با سیر صعودی ، باعث کاهش توان خرید مردم و افزایش این درگیری ها شده است .

میتوان گفت که « بودجه ‌ی بیشتر افرادی که در بازار مسکن به دنبال خرید خانه هستند ، تمام اندوخته و پشتوانه‌ی زندگی آنهاست » .

از آن جایی که شما برای ریال به ریال پس اندازتان زحمت کشیده اید ، ماهم سعی کردیم تا بصورت صادقانه‌ و شفاف ، تمامی اطلاعات مورد نیاز خرید و سرمایه گذاری در غرب تهران را بصورت طبقه بندی شده در اختیارتان قرار بدهیم تا مبادا با انتخاب بدون آگاهی ، بخش بزرگی از سرمایه‌ خود را از دست بدهید و دچار ضرر مالی بشوید.

غرب تهران

اینبار در قالب یک‌ مقاله ‌ی متفاوت ، قصد معرفی کامل غرب تهران را داریم ،در کنار آن محله های غرب تهران را هم به صورت تکی و مجزا معرفی کردیم تا اگر قصد خرید آپارتمان در غرب تهران رو دارید یا به آشنایی با محدوده غرب تهران علاقه دارید ، بصورت کامل از ریز به ریز جزئیات محله ها آگاه باشید .

این مقاله‌ی جامع به همه‌ی سوالات شما در زمینه املاک غرب تهران پاسخ میدهد و تقریباً به 5 الی 10دقیقه زمان برای مطالعه کامل نیاز دارد !

ما امیدواریم که بتونیم با حل چالش های پیش رو و ارائه راهکارهای تخصصی ، میزان چالش های مربوط به تهیه مسکن را کاهش بدهیم و در این اوضاع نابسامان ، مسیر خانه دار شدن هموطنان عزیز را هموار کنیم .

 

حساسیت انتخاب یکی از بهترین محله های غرب تهران

انتخاب بهترین مناطق غرب تهران ، انتخاب سخت ، دشوار و حساسی است ، ما تمامی توضیحات ، فیلم گشت و گذار در محله ها و نظر برخی اهالی را به همراه نظرات کاربران و از همه مهم‌تر آگهی های خانه و املاک در محله‌ی مدنظرتان را در اختیارتان میگذاریم و انتخاب آخر را به خودتان واگذار میکنیم .اگر قصد سرمایه‌گذاری در پروژه های پیش فروش را دارید ، در مطالب قبلی توضیحات کاملی در مورد ریسک سرمایه‌گذاری در صنعت املاک ، روش های تشخیص پیش فروش اصولی و مطمئن و تفاوت خرید از پروژه شخصی ساز و تعاونی ساز را خدمتتان ارائه دادیم.

در هر کجای این مسیر نیاز به مشاوره‌ی تخصصی تر داشتید ، میتوانید از تلفن ثابت با شماره های زیر تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت تک تک سوالات و ابهامات شمارا برطرف سازند ‌

مناطق غرب تهران کجاست ؟

شهر تهران در آخرین دسته بندی مناطق اداری ، دارای ۲۲ منطقه شهرداری است ، در این میان مناطق ۲ – ۵ – ۲۱ – ۲۲ در محدوده‌ی غرب تهران قرار میگیرند که ما در ادامه به معرفی کامل این مناطق و محله های آنها بصورت مجزا ، میپردازیم :

 

برای دانلود نقشه محله ها روی دکمه زیر کلیک کنید

منطقه ۲ شهرداری تهران :

منطقه ۲ در همسایگی مناطق ۱ ،۳ ، ۶ ، ۹ و ۱۰ شهرداری تهران ، از قدیمی ترین و با اصالت ترین مناطق تهران است که در یکی از خوش آب و هوا ترین نقاط تهران هم قرار گرفته است.

منطقه ۲ ، اولین منطقه ای بود که در مسیر توسعه پایتخت بزرگ ایران ، گام برداشت .

این منطقه شهرداری دارای ۱۴ محله و ۹ ناحیه شهرداری است و جز گرانترین مناطق غرب تهران محسوب میشود .

اطلاعات تکمیلی محله های این منطقه را در مقاله جامع آشنایی با منطقه ۲ تهران بخوانید .

محله های منطقه ۲ تهران شامل :
ستارخان تهران
محله پونک
تهران ویلا
دریان نو
سعادت آباد
شهرآرا
شهرک غرب
صادقیه
طرشت
فرحزاد
گیشا
کوی فراز
هما
همیلا
مرزداران
و آزادی ( از نواب تا میدان آزادی ) میشوند.
برای دیدن دسترسی ها ، امکانات شهری ، تاریخچه پیدایش و نامگذاری ، آشنایی با خیابان ها و بافت مسکونی و اطلاع از قیمت ملک در نقطه‌ی دلخواهتان ، روی محله مورد نظر کلیک کنید .

منطقه ۵ شهرداری تهران :

در همسایگی مناطق ۲ ، ۹ ، ۲۱ و ۲۲ شهرداری تهران و‌ کوهپایه های البرز ، منطقه ای که سکونت در آن قدمت بالایی دارد اما تبدیل شدن آن به بخشی از مناطق غرب تهران ، به اواخر حکومت پهلوی در ایران و پس از توجه ویژه پایتخت نشینان به غرب این کلانشهر در دوران شکوفایی و آغاز توسعه تهران برمیگردد .

این منطقه شهرداری شامل ۱۷ محله و ۸ ناحیه می‌شود و توانسته در طی ماه های متوالی ، رکورد دار معاملات ملکی در شهر تهران شود لذا برای افزایش آشنایی بیشتر شما ، اطلاعات کامل تری را در مقاله‌ی جامع منطقه ۵ تهران ، برایتان گرد هم آورده ایم .

محله های منطقه ۵ تهران شامل :
آپادانا
اباذر
ارم
اکباتان
المهدی (چهار دیواری)
اندیشه
باغ فیض
بهاران
پونک
جنت آباد

جنت آباد شمالی

جنت آباد مرکزی

جنت آباد جنوبی
حصارک
سردار جنگل
سازمان آب
سازمان برنامه جنوبی
سازمان برنامه شمالی
شاهین
شهر زیبا
شهران
شهرک نفت
بلوار فردوس
کن
کوهسار
کوی بیمه
مراد آباد
و مهران می‌شود .
هر کدام از این محله ها ساکنان خوب و بد بسیاری دارند و ما برای راهنمایی بیشتر شما ، اقدام به انجام مصاحبه با بعضی از ساکنان این منطقه کرده ایم که میتوانید آنرا در انتهای این مطلب ، مطالعه‌ کنید .

منطقه ۲۱ شهرداری تهران :

یکی از مناطق تازه تأسیس شهرداری تهران که در همسایگی منطقه ۵ ، ۲۲ ، ۹ و ۱۸ شهرداری تهران قرار گرفته است .

پیشنهاد میشه این مطلبو بخونید.
خرید و اجاره و معرفی مجتمع نور شهران طوقانی

بیشتر مساحت منطقه ۲۱ را بافت صنعتی ، کارخانه ها و فروشگاه های بزرگ تشکیل میدهد . اکثر محله های منطقه ۲۱ ، شهرک هایی هستند که توسط ارگانی خاص یا صنایع برای کارمندان و کارکنانشان ساخته شده اند . منطقه ۲۱ دارای ۱۱ محله و ۳ ناحیه شهرداری است .

اگر بدنبال خرید یا اجاره واحد صنعتی در منطقه ۲۱ هستید ، در مقاله ‌ی جامع آشنایی با منطقه ۲۱ تهران ، به این موضوع اشاره کرده ایم .

 
محله های منطقه ۲۱ تهران شامل :
 
شهرک آزادی
شهرک فرهنگیان
شهرک استقلال
شهرک دانشگاه تهران
چیتگر شمالی
چیتگر جنوبی
شهرک شهرداری ویلاشهر
شهرک مسکونی غزالی و وردآورد می‌شوند .
 
منطقه ۲۱ ، بافت قدیمی تری نسبت به سایر مناطق غرب تهران دارد و دارای گزینه های متعدد مشارکت در ساخت است .
 

منطقه ۲۲ شهرداری تهران :

آخرین و مدرن ترین و بزرگترین منطقه‌ی غرب تهران در همسایگی مناطق ۵ و ۲۱ معروف به قطب گردشگری تهران ، دارای آخرین استاندارد های جهانی شهرسازی ، دارای بیشترین سرانه فضای سبز به دلیل بنا شدن در منطقه ای موسوم به ریه های تهران و عنوان رکورد دار ساخت و ساز در غرب شهر تهران .

محله های این منطقه هم در غالب شهرک های ساخته شده توسط تعاونی های معتبر کشور شناخته میشوند . این منطقه دارای ۱۰ سرای محله و ۴ ناحیه شهرداری است .

بزرگترین دریاچه مصنوعی و مرکز تجارت در خاورمیانه هم در این منطقه ساخته شده اند ، برای شناخت بیشتر ، توضیحات تکمیلی را در مقاله جامع آشنایی با منطقه ۲۲ برایتان آماده کرده ایم .

 

محله های منطقه ۲۲ تهران شامل محله های :

پیکان شهر
آزاد شهر
گلستان شرقی
گلستان غربی
زیبادشت
دهکده المپیک
امید-دژبان
دریاچه
و بلوار اردستانی
 
و شهرک های مسکونی :
شهرک چشمه
شهرک لاله
شهرک نمونه سپاه
شهرک شهاب
شهرک هوانیروز
شهرک امیر کبیر
شهرک شهید باقری
شهرک کوثر
شهرک یاس
شهرک ساحل
شهرک آتی شهر
شهرک همراه شهر
شهرک دانشگاه صنعتی شریف
شهرک الهیه غرب
شهرک کوهستان
شهرک نسیم
شهرک نگین غرب / پروژه سران حکیم
شهرک چیتگر / شهرک امام رضا (ع)
شهرک آسمان سپاه
شهرک شهید خرازی
شهرک اسکان سبز
و شهرک معلم (تعاونی مسکن فرهنگیان ) میشوند .

منطقه ۲۲ یکی از مناطق جذاب توریستی و در کنار آن منطقه ای مناسب برای سرمایه گذاری ملکی است ، برای کسب اطلاعات تکمیلی راجع به هر منطقه یا پروژه ، روی نام آن کلیک کنید .

قیمت خانه در محله های غرب تهران :

قیمت ملک در محله های غرب تهران ، به عوامل مختلفی از جمله موقعیت قرارگیری ، امکانات رفاهی ، دسترسی ، حمل و نقل عمومی و … بستگی دارد .

پایین ترین قیمت معاملات مسکن در غرب تهران مربوط به منطقه ۲۱ است ، قیمت آپارتمان در این منطقه از ۲۰ میلیون تومان برای هر متر آغاز میشود .

منطقه ۲۲ بدلیل دارا بودن زیرساخت های مدرن شهری ،نسبت به منطقه ۲۱ قیمت بالاتری دارد ، البته باید به این نکته توجه کنیم که اکثر خانه های منطقه ۲۲ در مناطق برج نشین ، تعاونی ساز هستند و باید به بحث سندی هم دقت کرد . قیمت آپارتمان در منطقه ۲۲ از حدود متری ۲۵ میلیون اغاز می‌شود .

منطقه ۵ در رتبه‌ی بعدی مناطق غرب تهران از لحاظ قیمتی قرار دارد ، تفاوت سازه ها ، دسترسی و ارزش محله ها ، باعث شده که قیمت خانه در منطقه ۵ بین متری ۳۰ تا ۷۰ میلیون متغیر باشد .

گران ترین و ارزنده ترین منطقه غرب تهران ، منطقه ۲ است ، امکانات بینظیر ، آب و هوای مطلوب ، دسترسی آسان و از همه مهمتر کیفیت بالای سازه های مسکونی ، از عوامل این برتری هستند .

قیمت آپارتمان نوساز در منطقه ۲ از حدود ۷۰ میلیون برای هر متر اغاز میشود .

اتوبان ها و راه های ارتباطی محله های غرب تهران کدامند ؟

غرب تهران دارای بهترین و قوی ترین شبکه حمل و نقل بین کلیه مناطق تهران و ایران است .

اتوبان هایی در امتداد شرق و غرب یا شمال و جنوب که هر ساله هم به تعدادشان افزوده میشود و رفت و آمد شهروندان محدوده غرب تهران را آسانتر میکند .

مهمترین راه های ارتباطی و بزرگراه های غرب تهران به ترتیب از سمت شرق عبارتند از :

شهید چمران
شیخ فضل‌الله نوری
یادگار امام (ره)
شهید همت
حکیم
هاشمی رفسنجانی
اشرفی اصفهانی
شهید جناح
شهید ستاری
شهید باکری
شهید خرازی
شهید همدانی
شهید فهمیده (اتوبان تهران-کرج)
آزادراه شهدای البرز
شهید لشگری (مخصوص کرج )
و فتح (قدیم کرج )
همچنین یکی از مهمترین راه های ارتباطی جنوب به شمال ایران هم از این منطقه عبور میکند ، که شامل اتوبان آزادگان و ابتدای آزاد راه تهران-شمال میشود .

مناطق و محله های غرب تهران

 

مناطق و محله های غرب تهران

حمل و نقل عمومی در غرب تهران :

معروفترین پایانه مسافربری در غرب تهران ، ترمینال آزادی یا همان غرب است که بعنوان بزرگترین پایانه مسافربری ایران با بیش از ۵۰ هکتار مساحت ، در سال ۷۵ در ضلع شمال غربی میدان آزادی تاسیس شده است .

این پایانه در همه‌ی روزهای سال دارای تاکسی و اتوبوس به مقاصد مختلف در سرتاسر ایران و تهران است .

فرودگاه بین المللی مهرآباد در غرب تهران هم یکی از پایانه های قدیمی جابجایی بار و مسافر بصورت هوایی است که از سال ۱۳۱۷ در تهران فعالیت میکند و میزبان گردشگران و مسافران بسیاری از سرتاسر دنیاست .

در غرب تهران ایستگاه های متعدد مترو هم وجود دارند که شما را به شبکه بزرگ مترو تهران وصل میکنند . معروفترین ایستگاه های مترو در غرب تهران :
ایستگاه مترو میدان آزادی
ایستگاه مترو صادقیه (تهران)
ایستگاه مترو ارم سبز
ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی
ایستگاه مترو ایران خودرو
ایستگاه مترو وردآورد
ایستگاه های مترو فرودگاه مهرآباد ( پایانه های ۱،۲،۴ و ۶ )
ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی
و ایستگاه مترو میدان صنعت هستند که هر کدام دارای پایانه مجزا برای تردد در سطح شهر هستند .
ایستگاه های دیگری هم در خطوط یاد شده وجود دارند که با سرعت بالا دسترسی شهروندان را به مرکز شهر آسان میسازند .
از دیگر گزینه های حمل و نقل عمومی در غرب تهران ، شبکه‌ی اتوبوسرانی است که شامل اتوبوس های تندروی b.r.t بصورت شبانه روزی و خطوط اتوبوسرانی داخل شهری شرکت واحد میشود .

پیشنهاد میشه این مطلبو بخونید.
بررسی محله جنت آباد مرکزی + قیمت آگهی های اجاره و فروش

کلید واژه ها : محله های غرب تهران ، مشارکت در ساخت غرب تهران پیش فروش آپارتمان در غرب تهران ، اجاره آپارتمان در غرب تهران ، خرید آپارتمان در غرب تهران ، پیش خرید آپارتمان در غرب تهران ، غرب تهران بالا شهره؟ ، شهرک های غرب تهران ، جنوب غرب تهران روی نقشه

مراکز درمانی و بیمارستان های محله های غرب تهران :

مراکز درمانی ، یکی از مهمترین زیر ساخت های شهری هستند .

در ایران مراکز درمانی به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم میشوند .

خوشبختانه مناطق غرب تهران از امکانات درمانی مناسبی برخوردار هستند .

معروفترین مراکز درمانی محله های غرب تهران عبارتند از :

بیمارستان آتیه (منطقه ۲)
بیمارستان بهمن (منطقه ۲)
بیمارستان لاله (منطقه ۲)

بیمارستان پیامبران (منطقه ۵)

بیمارستان سلامت فردا (منطقه ۵)

بیمارستان فرهیختگان (منطقه ۵ )

بیمارستان عرفان نیایش (منطقه ۵)

بیمارستان صارم (منطقه ۵)

بیمارستان نیکان غرب (منطقه ۲۲)

بیمارستان برکت (منطقه ۲۲)

بیمارستان تریتا (منطقه ۲۲)

بیمارستان ولیعصر (منطقه ۲۲ )

و بیمارستان فوق تخصصی مغز و اعصاب ایران (منطقه ۲۲) که یکی از معروفترین بیمارستان های فوق تخصصی ایران و جهان است و با همکاری پروفسور مجید سمیعی ساخته شده است.

کلید واژه ها : محله های غرب تهران ، مشارکت در ساخت غرب تهران پیش فروش آپارتمان در غرب تهران ، اجاره آپارتمان در غرب تهران ، خرید آپارتمان در غرب تهران ، پیش خرید آپارتمان در غرب تهران ، غرب تهران بالا شهره؟ ، شهرک های غرب تهران ، جنوب غرب تهران روی نقشه

مراکز تفریحی و گردشگری محله های غرب تهران کدامند ؟

 

مناطق غرب تهران با دارا بودن چنین پتانسیلی در جذب توریست و سرمایه گذاران داخلی و خارجی ، ظرفیت گنجایش تعداد زیادی از مراکز گردشگری و تفریحی را در خود دارد .

این مراکز تفریحی ، شامل بوستان های محلی ، شهر بازی ها ، مراتع طبیعی و مکان های مهم گردشگری غرب تهران است که از معروفترین آنها میتوان به :

 
 
 

مراکز تفریحی و گردشگری منطقه 2

پارک بزرگ پردیسان (منطقه ۲) مجموعه تفریحی برج میلاد (منطقه ۲) بوستان پرواز (منطقه ۲) پارک ژوراسیک تهران (منطقه ۲) دهکده توریستی فرحزاد (منطقه ۲) بوستان بزرگ نهج‌البلاغه (منطقه ۲) بوستان گفتگو (منطقه ۲)

 
مراکز تفریحی و گردشگری منطقه 5
 
پارک جنگلی کوهسار (منطقه ۵) شهربازی سرزمین عجایب (منطقه ۵) روستای سولقان و سنگان (منطقه ۵) شهربازی و باغ وحش ارم سبز (منطقه ۵) شهربازی سرپوشیده شادی
 
مراکز تفریحی و گردشگری منطقه 21
 
(منطقه ۲۱ ) بوستان بزرگ قوری چای ( منطقه ۲۱ ) بوستان جنگلی فتح ( منطقه ۲۱) دریاچه شهدای خلیج فارس
 
مراکز تفریحی و گردشگری منطقه 22
 
(منطقه ۲۲) سایت تفریحی هزار و یک شهر بزرگترین مجموعه تفریحی ۵ ستاره در خاورمیانه (منطقه ۲۲) پارک جنگلی لتمان – کن (منطقه ۲۲) مجموعه تفریحی آبشار تهران(منطقه ۲۲) پارک جنگلی چیتگر (منطقه ۲۲) پارک جنگلی خرگوش دره (منطقه ۲۲) مجموعه ورزشی آزادی (منطقه ۲۲) و بوستان جوانمردان ایران (منطقه ۲۲) اشاره کرد.
 
یکی از معروفترین جاذبه‌های گردشگری غرب تهران مجموعه‌ی برج آزادی است که به نوعی متعلق به سه منطقه ۲ ، ۵ و ۹ شهرداری تهران است .
 

کلید واژه ها : محله های غرب تهران ، مشارکت در ساخت غرب تهران پیش فروش آپارتمان در غرب تهران ، اجاره آپارتمان در غرب تهران ، خرید آپارتمان در غرب تهران ، پیش خرید آپارتمان در غرب تهران ، غرب تهران بالا شهره؟ ، شهرک های غرب تهران ، جنوب غرب تهران روی نقشه

مشارکت در ساخت غرب تهران :

 

مشارکت در ساخت در مناطق غرب تهران ، یکی از فعالیت های پر رونق بازار املاک غرب تهران است .

با توجه با تاریخچه رشد بافت شهری در غرب تهران ، امروزه اکثر خانه های ویلایی و آپارتمان های قدیم ساخت ، جایشان را به آپارتمان های نوساز و مرتفع داده اند .

افزایش جمعیت و نیاز به نوسازی بافت کلنگی در غرب تهران ، پای سازندگان زیادی را به این منطقه بازکرده است .

 
سازندگانی که در یک بازار رقابتی و با وجود تلاطم بی سابقه قیمت مصالح در چند سال اخیر ، سعی بر تحویل پروژه هایی با کیفیت ساخت مرغوب و قیمت مقرون به صرفه برای حفظ سهم خود از بازار را دارند .
 
اگر چه در چند سال اخیر ، خانه های بسیاری در غرب تهران نوسازی شده اند ، اما هنوز هم خانه های بسیاری در نواحی مختلف غرب تهران نیاز به نوسازی دارند.
 
به همین دلیل هم تعداد مالکین خواستار مشارکت در ساخت در محله های قدیمی غرب تهران مانند باغ فیض ، جنت آباد ، شهران ، شهرک غرب و تهرانسر روبه افزایش است.
 
اگر شما هم از آن دسته مالکینی هستید که به تازگی قصد کوبیدن ملک کلنگی خود و جایگزینی آن با یک آپارتمان شیک و مجلل را دارید ، ما در اینجا مجموعه ای از برترین سازندگان و تیم های عمرانی معتبر کشور را گرد هم آورده ایم تا با بهترین شرایط ممکن و ضمن رعایت تمامی نکات حقوقی ، ساخت خانه‌ی دلخواه شما را به زیباترین شکل ممکن انجام دهیم .

پیش فروش آپارتمان در غرب تهران :

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم ، غرب تهران این‌ روز ها دارای بیشترین تعداد ساخت و ساز و همچنین بیشترین تعداد معاملات ملکی است .

پیشنهاد میشه این مطلبو بخونید.
برج نسیم ترنج مرزداران

در این میان پروژه های پیش فروش مختلفی هم به چشم میخورند که بعضاً از سازنده های تازه کار و مبتدی و در اکثر موارد از سمت سازنده های نام آشنا و قدرتمند ارائه میشوند .

در چند سال اخیر ، نوسانات شدید قیمت ملک که ناشی از افزایش بی رویه قیمت مصالح ، دلالی و عدم نظارت نهاد های مربوطه بوده است ، خرید واحد چند ساله و یا ملک نیازمند به بازسازی را به ریسکی پر خطر برای سرمایه‌گذاران تبدیل کرده است اما سرمایه گذاری در پروژه های پیش فروش ، همچنان بعنوان راهی مطمئن برای حفظ ارزش و اعتبار سرمایه ، شناخته میشود .

برای ارتباط با شبکه‌ی بزرگ سازندگان معتبر تهران و اطلاع از آخرین پروژه های پیش فروش سودآور در سطح غرب تهران ، با ما همراه باشید .

شما همچنین می‌توانید برای اطلاع از روش های تشخیص پیش فروش مطمئن ، مطالب مربوط به سرمایه‌گذاری در صنعت املاک را مطالعه بفرمایید .

اجاره آپارتمان در غرب تهران :

اجاره واحد آپارتمان در غرب تهران ، به دلیل قرار گیری این منطقه در میان انبوهی از دسترسی ها و امکانات شهری ، بسیار محبوب است .حقیقتا تشخیص بهترین محله های غرب تهران ، کار دشواری است ! چون هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود هستند .

در هر حال شما برای اجاره یک خانه در غرب تهران ، با توجه به محدودیت بودجه‌تان تصمیم میگیرید و هدف ما هم انتخابی درست برای تصمیمی هوشمند است تا با مدیریت بودجه ، زمان و سنجش معیار های مد نظر شما برای انتخاب یک خانه ایده‌آل ، در اتخاذ بهترین تصمیم ممکن ، یاری‌گر کاربرانمان باشیم

واحد اداری در غرب تهران :

غرب تهران دارای یکی از بهترین موقعیت های اداری پایتخت است .

بسیاری از شرکت ها و موسسات معتبر ، محدوده غرب تهران را برای تأسیس دفتر خود انتخاب میکنند .

ساختمان ها و مجتمع های اداری بسیاری در غرب تهران وجود دارند ، بعضی از آنها سن بالاتری دارند ، بعضی نوساز و بعضی دیگر پیش فروش میشوند .

شما میتوانید با مشاهده‌ی آگهی های فروش و اجاره واحد اداری در «۰۲۱هوم» ، با اطمینان خاطر برای اجاره دفتر کار یا خرید واحد اداری در غرب تهران اقدام کنید.

املاک تجاری و مراکز خرید غرب تهران :

محدوده غرب تهران ، مجموعه‌ی کاملی از مراکز تجاری مدرن را در خود جای داده است.

این مراکز تجاری شامل مجموعه ای از برترین برند های پوشاک و اکسسوری ، کالای دیجیتال ، سالن های سینما ، آمفی تئاتر و فودکورت هستند .

مجتمع های تجاری ساخته شده در مناطق غرب تهران ، دارای آخرین استانداردهای جهانی هستند و در ساخت آنها از تکنولوژی و فناوری روز دنیا استفاده شده است .

اگر قصد خرید یا اجاره واحد تجاری در غرب تهران را دارید ،میتوانید با مشاهده آگهی های املاک تجاری و دریافت مشاوره از «۰۲۱هوم» ، انتخاب خود را هرچه آسانتر و با خیال آسوده انجام دهید .

املاک صنعتی غرب تهران :

املاک صنعتی غرب تهران شامل سوله ، کارگاه ، انبار ، کارخانه ، زمین و بارانداز می‌شود . بیش از ۹۰ درصد صنایع غرب تهران ، در محدوده‌ی منطقه ۲۱ متمرکز شده اند .

افزایش جمعیت تهران و مشکلاتی همچون آلایندگی هوا ، آلودگی صوتی و تردد وسایل نقلیه سنگین و از طرفی دارا بودن زیر ساخت های صنعتی ، باعث انتقال صنایع به این ناحیه شده است .

املاک صنعتی فتح و لشگری در این ناحیه متقاضیان زیادی دارد ، اگر شما هم به دنبال خرید یا اجاره واحد صنعتی هستید ، میتوانید با مراجعه به بخش آگهی های املاک صنعتی «۰۲۱هوم» ، انتخاب خود را به آسانی آب خوردن انجام دهید .

نتیجه گیری کلی در مورد محله های غرب تهران :

بطور کلی مناطق غرب تهران ، نسبت به سایر نقاط این کلانشهر از امکانات رفاهی و شهری بهتری برخوردار هستند . قیمت آپارتمان در این محدوده ، به اندازه‌ی مناطق شمالی بالا نیست .

از آنجایی که پیدایش بافت شهری در این مناطق ، به دهه های اخیر برمیگردد ، استاندارد های شهرسازی در آنها رعایت شده و زیرساخت های لازم برای شهروندان فراهم گشته است .

ما در این مقاله ، تمامی اطلاعات مورد نیاز شما برای خرید مسکن در غرب تهران را ارائه دادیم و امیدواریم که بتوانیم سهم قابل توجهی در هموار نمودن مسیر شما داشته باشیم .

اگر همچنان نیاز به مشاوره دارید ، با شماره های ما تماس بگیرید .

آیا ساکن غرب تهران هستید ؟ تجربه‌ی سکونت در غرب تهران را دارید؟ فکر میکنید در این مطلب چیزی از قلم افتاده و یا فراموش کرده ایم و لازم است به نکته ای خاص اشاره کنیم ؟

در بخش دیدگاه ها ، آنرا با هزاران بیننده این مطلب به اشتراک بگذارید و به تبادل نظر بپردازید‌ .

کلید واژه ها : محله های غرب تهران ، مشارکت در ساخت غرب تهران پیش فروش آپارتمان در غرب تهران ، اجاره آپارتمان در غرب تهران ، خرید آپارتمان در غرب تهران ، پیش خرید آپارتمان در غرب تهران ، غرب تهران بالا شهره؟ ، شهرک های غرب تهران ، جنوب غرب تهران روی نقشه

4.6/5 - (203 امتیاز)
اشتراک گذاری مطلب :

دیدگـاه (35)


 1. محسن ایرانمنش

  همه چیش عالیه فقط روز به روز داره شلوغ تر میشه

 2. ابوالفضل رستم زاده

  اکباتان که حرف نداره واقعا عااالیههه😍😍
  هم تو نوع ساخت و هم ساکنینش

 3. المیرا تاج آبادی

  و وردآورد محله دوست داشتنی و خوبی هست ، نا چندين ساله که اونجا ساکنیم😍🏢

 4. شهر قدس و اطرافش هم جزو غرب تهران هستن ، دسترسی و امکاناتش خیلی خوبه

 5. مقاله محله های غرب تهران بسیار جامع بود خواندن مقاله رو توصیه میکنم به همگی

 6. غرب تهران با اختلاف خیلی بهتر از شرقه هم از لحاظ قیمت هم ترافیک هم آب و هوا و دسترسی

 7. از بین محله های غرب تهران ، سرمایه گذاری در منطقه ۵ بینظیره ، من چند تا ملک خریدم همیشه بیشترین سود رو از منطقه ۵ گرفتم جزییاتشو دیگه نمیگم 😬

 8. میلاد براتی

  مقاله چیه بفرمایید کتاب لااقل کلیپهاشونم میذاشتین

  • گروه نگارش و پشتیبانی 021 هوم

   درود بیکران ، بسیار ممنونیم بابت ثبت دیدگاه پر مهرتان ، کلیپ ها در هر مقاله قرار داده شده است با کلیک روی مقاله مد نظرتون که کلمه آن در متن با رنگ مخصوص برجسته شده است کلیک کرده و کلیپ هارا مشاهده بفرمایید

 9. من خودم شخصا غرب تهران رو بیشتر از شرق دوسدارم از هر نظر برتری داره

  • گروه نگارش و پشتیبانی 021 هوم

   درود بیکران ، بسیار ممنونیم بابت ثبت دیدگاه پر مهرتان

 10. من خودم ساکن شهرک راه آهنم و میتونم بگم بهترین و با کااس ترین محله غرب تهرانه 🤩🥰 عالی برای خرید خونه

 11. یاسر دینپرور

  تهرانسر یکی از بهترین محله های غرب تهرانه البته ورداوردم پیشنهاد میکنمممم

 12. غرب تهران برای سرمایه گذاری بی‌نظیره

 13. میلاد خاکسار

  تهرانسر هم دسترسیش خوبه هم ارزونه هم دسترسیش خوبه خیلی مبارزه نسبت به اطراف تهران

 14. من قصد خرید داشتم تا 3 میلیارد تومان علیرغم اینکه محله های شمال غرب تهران میتونستم 60 متر نوساز بخرم اما از نظرم جایی که اشباع نشده باشه برای سرمایه گذاری بهتره چون جای رشد داره ، حتی زمین اطراف تهران هم پیشنهاد میکنم

 15. حسینی اردبیلی

  کتاب نوشتید تبارک الله !
  غرب تهران رو شرح دادید

 16. دانیال نصرتی

  محله های جنوب غربی تهران مثل منطقه ۲۱ هم خوبه از حاشیه نشینی بهتره

 17. غرب تهران عالی برای سرمایه گذاری 👌

 18. فقط غرب تهران ، شرق دیگه شلوغ شده

 19. محله های غرب تهران فرصتی بی نظیر برای سکونت و سرمایه گذاری هستش

 20. اگر قصد خرید آپارتمان در محله های غرب تهران رو داشته باشیم میتونیم رو شما حساب کنیم؟

 21. غرب تهران رو دست نداره ایول

 22. غرب تهران واقعا از شرق تهران بهتره؟

 23. محله های غرب تهران خیلی خوبن

 24. فقط تهرانسر 😎

 25. عالی بود با محله های غرب تهران بیشتر آشنا شدم ❤️

 26. از نظر من محله مرزداران محله جذابیه در غرب تهران

 27. شما هم احساس میکنید غرب تهران دلباز تره نسبت به شرق ؟

  • گروه نگارش و پشتیبانی ۰۲۱ هوم

   بافت شهری غرب نوساز تره ولی شرق چون قدمتش بالاتره فضای سبز جا افتاده تری داره 🙏🏻

 28. علی حسینی نیا

  غرب تهران عموما برای زندگی با آرامش مطلوب مناسبه ♥️🇮🇷

 29. با اجازه عاشق طراحی سایتتون شدم 😎😍

 30. محمد حسین تقوی

  ۰۲۱ هوم مرسی که هستی ، دیوار اشک مارو با قیمتاش در آورده….🥲

 31. محسن کشاورزی

  غرب تهران خیلی جای گسترش داره و کماکان داره به وسعتش اضافه میشه امیدوارم همشهریهای عزیزم بزودی همگی خانه دار بشن ما هم بشیم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا