ولنجک تهران منطقه 1 | قیمت املاک+ خدمات ساختمان + تصاویر ☑

دانلود نقشه با کیفیت تهران

کلمه کلیدی : املاک ولنجک ، لیست مشاور املاک ولنجک ، مشاور املاک ولنجک ، مشاور املاک ولنجک تهران ، آژانس های املاک ولنجک ، تلفن املاک ولنجک ، بنگاه املاک ولنجک ، استخدام مشاور املاک ولنجک ، بهترین املاک ولنجک ، املاک ایفل ولنجک ، املاک اوقافی ولنجک ، املاک اجاره ولنجک ، املاک اطراف ولنجک ، املاک اسکان ولنجک ، ملک اداری ولنجک ، اژانس املاک ولنجک ، ادرس املاک ولنجک ، املاک بزرگ ولنجک ، املاک برج ولنجک ، قیمت املاک ولنجک تهران ، لیست املاک ولنجک تهران ، ملک تجاری ولنجک ، لیست مشاور املاک ولنجک تهران ، املاک ولنجک جنوبی ، املاک ولنجک جدید ، مشاور املاک خیابان ولنجک ، خرید و فروش املاک ولنجک ، مشاور املاک در خیابان ولنجک ، خرید املاک در ولنجک ، ملک در ولنجک ، بنگاه املاک در ولنجک ، شماره املاک در ولنجک ، آژانس املاک در ولنجک ، مشاورین املاک در ولنجک ، قیمت املاک در ولنجک ، املاک ولنجک صنعتی ، عکس املاک ولنجک ، املاک ولنجک غرب ، املاک ولنجک غرب تهران ، املاک ولنجک غرب کشور ، املاک ولنجک فروش ، املاک ولنجک فروشی ، ملک کلنگی ولنجک ، املاک مسکن ولنجک ، املاک منطقه ولنجک ، املاک مشاورین ولنجک ، املاک های منطقه ولنجک ، املاک در محدوده ولنجک ، مشاور املاک محدوده ولنجک ، آژانس املاک محدوده ولنجک ، مشاوره املاک ولنجک ، املاک های ولنجک ، شماره املاک های ولنجک ، لیست املاک های ولنجک ، املاک ولنجک 24 ساعته ، املاک ولنجک 40 متری ، املاک ولنجک 50 متری ، املاک ولنجک 60 متری ، املاک ولنجک 70 متری ، املاک ولنجک 80 متری ، املاک ولنجک 90 متری

آشنایی کلی با محله ولنجک در منطقه ۱ تهران :

همانطور که همه ما می‌دانیم منطقه یک شهرداری تهران در شمال تهران واقع شده است و محله ی ولنجک تهران در میان کوهپایه‌های قله توچال در قسمت شمال غربی منطقه یک واقع شده است.

با انتخاب این محله برای زندگی تمام امکانات رفاهی و الخصوص امکانات تفریحی بسیار زیادی را برای خود برگزیده اید. این محله به دلیل قرارگیری در کوهپایه‌های توچال از آب و هوای بسیار خوب و تمیزی برخوردار است و دسترسی راحتی به ارتفاعات و رودخانه های زیبا دارد.

در ادامه این مقاله از ویژگی‌ها و امتیازاتی که محله ولنجک دارد بیشتر گفته می‌شود و برای شما مشتاقان درباره خرید آپارتمان در این منطقه و سایر امکانات رفاهی و تفریحی که دارد بیشتر صحبت خواهیم کرد.

کلمه کلیدی : مرکز خرید ولنجک ، ولنجک اجاره اپارتمان ، ولنجک اپارتمان ، ولنجک ایستگاه مترو ، ولنجک اجاره مسکن ، ولنجک بام ، ولنجک با مترو ، ولنجک بلوار دانشجو ، ولنجک بیمارستان طالقانی ، ولنجک با بی ار تی ، ولنجک به چه معناست ، نزدیک ترین ایستگاه مترو به ولنجک ، نزدیکترین مترو ب ولنجک ، خیابان ب ولنجک ، ولنجک پاساژ توچال ، ولنجک پالادیوم ، ولنجک پارک ، ولنجک پارک ساسان ، ولنجک تهران ، ولنجک توچال ، ولنجک تهران کجاست ، ولنجک تهران عکس ، ولنجک تهران قیمت خانه ، ولنجک تهران با مترو ، ولنجک تله کابین ، ولنجک تهران قیمت ، ولنجک ثارالله ، ولنجک خیابان ثارالله ، املاک ثابت ولنجک ، نقشه ثبتی ولنجک ، ولنجک جردن ، جمعیت ولنجک ، جاهای ولنجک ، جاهای دیدنی ولنجک ، چجوری برم ولنجک ، چگونه با مترو به ولنجک برویم ، ولنجک خیابان ۱۳ ، ولنجک خیابان ساسان ، ولنجک خیابان ساسان شمالی ، ولنجک خیابان مقدس اردبیلی ، ولنجک خانه ، ولنجک خیابان چهاردهم ، ولنجک خیابان امامی ، ولنجک خیابان سیزدهم ، خرید خانه در ولنجک ، خیابان ساسان ولنجک ، خیابان ولنجک ، ولنجک در کدام منطقه تهران است ، ولنجک درمانگاه شبانه روزی ، ولنجک در کجای تهران قرار دارد ، ولنجک روی نقشه ، ولنجک رهن ، ولنجک زعفرانیه ، ولنجک زمین ، زمین ولنجک متری چند ، زمین ولنجک دارایی ، پارک ژوراسیک ولنجک ، ولنجک ساسان ، ولنجک ساسان شمالی ، ولنجک سوم شرقی ، ولنجک ساختمان خلیج فارس ، ولنجک شمال غرب تهران ، مدرسه صدوقی ولنجک ، ضحی ولنجک ، مدرسه ضحی ولنجک ، دبیرستان ضحی ولنجک ، طبیعت ولنجک ، تهران ولنجک ، ولنجک عکس ، عکس ولنجک تهران ، عکسهای ولنجک تهران 

ولنجک

تاریخچه محله ولنجک تهران:

برای پی بردن به تاریخچه کلی این محله در تهران، ابتدا نام آن را مورد بررسی قرار می دهیم. واژه ولنجک از ترکیب دو واژه فارسی (ول) رها و آزاد و (ولنگ) یا همان (ولنج) که ریشه این کلمه هستند، ساخته می شود و حرف (ک) که در آخر ولنجک قرار دارد، به معنای کوچک بودن آن است و یعنی جایی رها شده کوچک.

 

 در قدیم اکثر محلات شمال تهران به عنوان روستا شناخته می‌شدند که محله ولنجک نیز با ۸۰ نفر سکنه در دو کیلومتری امامزاده صالح محلی برای باغبانی و زراعت بود.

 

این محل به دلیل آب و هوای سرد سیری که در منطقه کوهپایه قرار دارد و رود های فراوانی که از آن می گذرد محل مناسبی برای زراعت کشاورزی و باغداری بود و در زمان قاجار نیز اشراف این محله را برای شکار انتخاب می کردند.

 

ولنجک تقریبا می توان گفت از روستاهای قدیمی تهران محسوب می‌شود زیرا زمانی که ولنجک به وجود آمد که هنوز خبری از زعفرانیه باغ فردوس و محمودیه نبود.

 

روستای ولنجک در حدود ۵۰۰ سال پیش به دستور شاه عباس اول با ۵ خانواده در نزدیکی یک چشمه به وجود آمد که جای دقیق آن محله، مسجد جامع ولنجک در شمالی‌ترین نقطه خیابان اعجازی یا آصف است.

 

در اصل ولنجک قدیم از زمان صفویه به وجود آمده است.

کلمه کلیدی : ولنجک فروش آپارتمان ، ولنجک فروش زمین ، ولنجک فروشگاه لوازم خانگی ، ولنجک قیمت خانه ، ولنجک قیمت زمین ، ولنجک قیمت ملک ، ولنجک کجاست ، ولنجک کدام منطقه است ، ولنجک کوچه پنجم ، ولنجک گوگل مپ ، ولنجک گلستان ، ولنجک گلستان سوم ، ولنجک گلستان چهارم ، ولنجك گلستان پنجم ، ولنجک گلستان ششم ، ولنجک لوکیشن ، ولنجک لاکچری ، ولنجک لوکس ، ولنجک منطقه چنده ، ولنجک مترو ، ولنجک متری چند ، ولنجک مقدس اردبیلی ، ولنجک میدان دانشگاه ، ولنجک میدان شهریاری ، ولنجک میدان یاسمن خیابان عدالت ، ولنجک مجتمع گالریا ، ولنجک میدان یاسمن ، ولنجک نقشه ، ولنجک ناحیه چند است ، ولنجک نوزدهم شرقی ، ولنجک نوساز ، ولنجک نزدیک ترین ایستگاه مترو ، ولنجک نمایشگاه بین المللی ، ولنجک نقشه تهران ، ولنجک ویلایی ، ولنجک آب و هوا ، ولنجک رهن و اجاره ، ولنجک مجموعه ورزشی ، قیمت کلنگی در زعفرانیه و ولنجک ، ویلا زعفرانیه و ولنجک ، ولنجک هوا ، ولنجک هفدهم ، ولنجک هجدهم ، ولنجک هشتم ، ولنجک یعنی چه ، ولنجک یا زعفرانیه ، ولنجک یا نیاوران ، ولنجک یا الهیه ، ولنجک یا سعادت آباد ، ولنجک یاسمن ، ولنجک یاسمن هفتم ، ولنجک یاسمن یکم ، ولنجک یازدهم ، ولنجک یاسمن پنجم ، یاس ولنجک ، یکی از خیابان های ولنجک ، ولنجک منطقه 1 تهران ، ولنجک خیابان 15 شرقی ، ولنجک خیابان 14 ، ولنجک خیابان 13 ، ولنجک خیابان 18 ، 22 ولنجک ، ولنجک خیابان 26 ، ولنجک خیابان 21 ، ولنجک خیابان 20 ، فروشگاه ولنجک 22 ، خیابان 23 ولنجک ، ولنجک 300 متری 

همسایه های محله ولنجک تهران:

محله ولنجک تهران در منطقه شمیران و منطقه یک شهرداری تهران، از شمال به ارتفاعات توچال و از شرق به رودخانه ولنجک و زعفرانیه و از غرب به درکه و از قسمت جنوب شرقی به محمودیه و جنوب غربی به محله اوین متصل می شود. 

دسترسی های اتوبانی محله ولنجک:

 

این محله به دلیل شمالی بودنش در این منطقه فقط به بزرگراه چمران از قسمت جنوب متصل می شود.

بافت مسکونی محله ولنجک تهران:

این محله در ناحیه ۲ از منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد و جمعیت آن بر اساس آخرین سرشماری ۲۲ هزار و ۷۴۲ نفر بوده است.

 

امروز محله ولنجک به عنوان محله عیان نشین در شمال تهران معروف شده است و بافت متفاوتی نسبت به محله های مرکزی و جنوبی شهر تهران دارد زیرا ساخت و سازها و فرهنگ ساکنینش نسبت به افراد مناطق دیگر متفاوت تر است.

 

ولنجک امروز با ولنجک دیروز بسیار تفاوت دارد. ولنجک امروزی پر شده از خانه های ویلایی، آپارتمان ها، برج ها و تغییرات زیادی را به خود دیده و جزء محله های لوکس و مدرن شده است.

 

ساخت و ساز برج های بلند در ولنجک طی دو دهه اخیر رواج زیادی پیدا کرده است و به شدت برای شهرداری تهران منبع درآمد خوبی شده است.

قیمت خانه و آپارتمان در محله ولنجک:

 لازم به ذکر است که بدانیم بافت کلی منطقه به شکلی است که هر روز شاهد ساخت خانه های لوکس و مدرن با متریال های خاص و دیزاین های بسیار مدرن همراه هستیم.

 

میانگین قیمت خانه و آپارتمان در محله ولنجک تهران به دلیل موقعیت های جغرافیایی و آب و هوایی و ساخت و ساز های مدرن و لوکس که در آن قرار دارد، بسیار متفاوت تر از سایر محله های دیگر تهران است.

 

همانطور که گفته شد این محله به عنوان محله های عیان نشین تهران معروف شده است و آپارتمان ها در این محله از متری ۵۰ میلیون تومان شروع شده و تا متری ۱۵۰ میلیون تومان ادامه دارد و معاملاتی در برج های نوساز و خانه‌های نو در قیمت‌های بسیار بالاتر انجام می شود.

 

به طور مثال واحدهای ۱۰۰ متری ۱۴ سال ساخت در خیابان ولنجک متری ۵۸ میلیون تومان معامله می‌شود.

 

واحدهای آپارتمانی ۲۱۰ متری دو سال ساخت در خیابان ساسانی نیز متری ۹۴ میلیون به فروش می رسد.

 

البته این را هم باید بدانیم که قیمت آپارتمان های سوپر لوکس در ولنجک ممکن است زیاد تابعه سیستم قیمت گذاری عادی نشود به طوری که در برخی ساختمان‌های برند، این عدد به بالای ۲۰۰ میلیون تومان در هر مترمربع برسد.

دسترسی محله ولنجک به وسایل حمل و نقل عمومی:

محله ولنجک تهران، قدیمی ترین ناوگان‌ حمل و نقل عمومی را دارا است اما وضعیت و دسترسی مطلوب تری نسبت به سایر محله ها را دارد. این ناوگان شامل یک خط رفت و برگشت اتوبوس از بلوار دانشجو به سوی چهارراه پارک وی و یک خط رفت و برگشت مینی بوس از بلوار دانشجو به سوی میدان تجریش و یک خط رفت و برگشت تاکسی از دانشگاه شهید بهشتی به میدان تجریش می باشد.

 

همچنین تحقیقات تهران ولنجک دو قطعه رفت و برگشت تاکسی به ترتیب از مبدا خیابان بیست و دوم بهمن سال میدان تجریش و از مبدا خیابان بیست و دوم به پمپ بنزین بزرگراه شهید چمران در جریان است.

 

نزدیکترین خط و ایستگاه مترو به محله ولنجک تهران همان ایستگاه مترو میدان تجریش است که از طریق تاکسی ها و سرویس های محله به میدان تجریش به راحتی میتوان رفت و آمد کرد و بعد از آن هم می‌توان از ایستگاه و خط های مترو استفاده کرد.

 

محله ولنجک پوشش کاملی از تاکسی های بیسیم دارد که چند ایستگاه هم اختصاص به این تاکسی ها داده شده است.

مراکز رفاهی و تفریحی محله ولنجک:

شاید شما دید متفاوتی نسبت به محله ولنجک داشته باشید زیرا با توجه به گفته هایی که راجع به این محله شد، می دانیم که در کوهپایه‌ های تهران و توچال قرار دارد و زندگی سخت و دشواری برای خود تصور کنید در حالی که به خاطر امکانات رفاهی درمانی و اجتماعی، زندگی در ولنجک بسیار راحت و آرام بخش است. برای بسیاری از مردم که مشکل تنفسی دارند زندگی در این محله پیشنهاد بسیار خوبی است. حال این زیر به مواردی از امکانات رفاهی در ولنجک اشاره می کنیم.

 

امکانات رفاهی:

 

١_مراکز خرید

٢_مراکز درمانی

٣_مراکز آموزشی

مراکز تفریحی محله ولنجک :

ولنجک تهران در منطقه ۱ شهرداری محله دیدنی و با امکانات تفریحی بسیار زیاد است که افراد زیادی برای سرگرمی در روزهای تعطیل را به خود جذب می کند.

نمونه ای از این مراکز تفریحی و دیدنی ولنجک، بام تهران ولنجک، تله کابین توچال، درکه و….. است. 

 

 • بام تهران 

بام تهران در محله ولنجک از مرتفع ترین قسمت های تهران است که نمای بسیار دیدنی را به شهر تهران داده است. بام تهران بزرگ ترین جای دیدنی ولنجک و یکی از بهترین مکان های طبیعی و گردشگری شهر تهران است و برای رفتن به بام تهران باید از محله ولنجک به انتهای خیابان ولنجک برویم.

 • تله کابین توچال

همانطور که می دانیم محله ولنجک در قسمت کوهپایه های توچال قرار دارد و تله کابین توچال از بهترین مکان های گردشگری و تفریحی تهران است. تله کابین توچال از انتهای خیابان ولنجک و از بام تهران قابل دسترسی است این مکان دارای جاذبه گردشگری و تفریحی بسیار خوبی است. در کنار تله کابین توچال مسیر کوهنوردی قله توچال نیز دارای جاذبه گردشگری طبیعی بسیار زیادی است.

 

 •  درکه

درکه در محله ولنجک تهران قرار دارد که یک تفرجگاه می باشد و دسترسی بسیار مناسبی دارد به طوری که پیاده می توان از ولنجک به این تفرجگاه زیبا رفت.

درکه دارای محل های گردشگری و تفریحی بسیار زیادی از جمله مسیر کوهپیمایی در کنار آن رستوران‌ها و تفرجگاه های زیبایی هست.

درکه محیط طبیعی و گردشگری را برای دوستداران کوهنوردی و رستورانگردی فراهم کرده است.

 

محله ولنجک منطقه ۱ تهران همانطور که می‌دانیم بافت طبیعی خود را از دست نداده است و دارای بوستان های فراوانی می باشد که همین سبب می‌شود تا موقعیت آب و هوایی بسیار خوبی نسبت به سایر محلات شهر تهران داشته باشد. نمونه‌های بوستان‌های این محله می‌توان به بوستان های ولنجک، بوستان نگین، بوستان تندرستی، بوستان اقاقیا، بوستان توسکا، بوستان گلریزان، بوستان نور، بوستان دانشجو، بوستان توحید، بوستان یاسمن اشاره کرد.

شهرداری این منطقه علاوه بر ساخت و ساز های بسیار زیبا و لوکس که انجام می دهد به طبیعت و فضای سبز محله نیز اهمیت بسزایی می دهد و به همین دلیل ولنجک دارای آب و هوای مطلوبی است که امر باعث شده سفارتخانه های مهم از کشورهای اروپایی و آفریقایی در این محل قرار بگیرند. سفارت هایی مانند:

 • سفارت اوکراین
 • سفارت صربستان
 • سفارت الجزایر
 • سفارت ساحل عاج

یکی دیگر از مراکز مهم محله ولنجک، سالن برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران است که دسترسی به نمایشگاه های بین المللی تهران از طریق بزرگراه شهید چمران و خیابان شیراز می باشد.

 

به طور کلی تمامی محله های منطقه شمال تهران که جزو مناطق ۱ شهرداری تهران محسوب می شوند، محل مناسبی برای زندگی هستند. محله ولنجک که باتمامی مراکز و مناطق آن آشنا شدیم، یکی از گزینه های مناسب برای زندگی و تفریح است.

مراکز درمانی محله ولنجک:

 • بیمارستان طالقانی

بیمارستان آیت الله طالقانی تهران درحال خدمات رسانی به مراجعه کنندگان در طی شبانه روز می باشد این در حالی است که این مرکز درمانی، یکی از بیمارستان‌های محلی ولنجک تهران محسوب می شود. از نظر موقعیت جغرافیایی نزدیک ترین مرکز خرید بلوط و همچنین پایگاه سلامت بیمارستان طالقانی و …. است.

 

 • کلینیک ولنجک تهران

کلینیک ولنجک در محله ولنجک تهران در خیابان شقایق واقع شده است و به صورت شبانه‌روزی به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می دهد.

 

 • بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین، بیمارستان قلب و عروق این محله به صورت شبانه‌روزی به مراجعه کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و جزء بیمارستان محلی ولنجک می باشد.

 

 • کلینیک دیابت ثمین

کلینیک دیابت ثمین در محله ولنجک است که این مرکز درمانی جز سه درمانگاه ولنجک محسوب می‌شود و از نظر موقعیت جغرافیایی به مراکز مهم این محله بسیار نزدیک است.

 

 • مرکز جامع خدمات ژنتیک و ژنومیک کشور

مرکز جامع خدمات ژنتیک ژنومیک کشور در واقع قسمتی از بیمارستان آیت الله طالقانی محسوب می شود. این مکان یکی از ۵ مراکز بهداشت و درمان محلی ولنجک‌تهران می باشد.

 

 • درمانگاه خیریه کامرون

خیریه کامرون یکی از سه درمانگاه های محلی ولنجک تهران می باشد که در خیابان ساسان بین کوچه سیزدهم و پانزدهم واقع شده است و موقعیت جغرافیایی مناسبی نسبت به سایر مراکز رفاهی دارد.

مراکز آموزشی محله ولنجک :

محله ولنجک تهران دارای مراکز آموزشی بسیار زیادی اعم از مراکز دولتی و غیر دولتی می باشد.

 • مدرسه دبستان دخترانه عدالت(دولتی)
 • مدرسه راهنمایی پسرانه پیوند(دولتی)
 • مدرسه راهنمایی دخترانه شهید صدوقی (دولتی)
 • مدرسه راهنمایی پسرانه شهید مسعودیان(دولتی)
 • دبیرستان دخترانه خاورمنش(دولتی)
 • دبیرستان پسرانه نخبگان علامه طباطبایی(غیر دولتی)
 • دبستان و راهنمایی و دبیرستان دخترانه ضحی(غیر دولتی)
 • دبستان و راهنمایی پسرانه تدبیر(غیر دولتی)
 • راهنمایی و دبیرستان پسرانه خاتم(غیر دولتی)
 • دبستان و راهنمایی و دبیرستان دخترانه خرد(غیر دولتی)

یکی از مراکز مهم آموزشی در محله ولنجک تهران وجود دانشگاه شهید بهشتی است.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در محله ولنجک تهران در بلوار دانشجو خیابان اعرابی واقع شده است.

نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری می باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل و نقل عمومی آسان می سازد.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دارای:

 • ۳۷۵ رشته تحصیلی
 • ١٠٠٠٠٠دانشجوی فارغ التحصیل شده
 • ١٩۴١٢دانشجوی فعال
 • ٣۴٨ دانشجوی بین المللی
 • ٩٠٠عضو هيت علمی می باشد.

دانشگاه شهید بهشتی از دانشکده های بسیار زیادی تشکیل شده است مانند دانشکده علوم پایه، دانشکده های علوم اجتماعی دانشکده های علوم انسانی که هر یک از این ها زیر شاخه های مربوط به خود را تدریس می کند. 

قیمت اجاره واحد آپارتمان مسکونی و اداری در محله ولنجک تهران :

اجاره واحد آپارتمان در ولنجک منطقه ۱ تهران، یکی از پر جستجو ترین عبارات کاربران در وبسایت ۰۲۱ هوم می‌باشد. برای انجام این کار انواع ساختمان های نوساز تا چند ساله با انواع کاربری های اداری و مسکونی موجود می باشد. 

 

این آپارتمان ها هرکدام با امکاناتی که دارند، نیاز افراد در همه سطوح را برآورده می کنند.

 

برای مشاهده بهترین موارد اجاره واحد آپارتمان در محله ولنجک تهران به صفحه جستجوی آگهی ها مراجعه کنید.

قیمت خرید و پیش واحد آپارتمان مسکونی و اداری در محله ولنجک منطقه ۱ تهران :

خرید آپارتمان در محله ولنجک تهران نیز یکی از پر طرفدارترین جستجوی کاربران ۰۲۱ هوم می باشد.

 

ولنجک تهران یکی از محله های قدیمی و با اصالت شمال تهران است که ساختمان های آن از قیمت و امکانات رفاهی بالایی برخوردار است.

 

آپارتمان های ولنجک تهران به دو دسته ی اداری و مسکونی تقسیم می شوند. برای اطلاع از آخرین قیمت خرید و پیش خرید انواع آپارتمان های مسکونی و اداری به صفحه جستجوی آگهی ها مراجعه کنید.

خرید و اجاره واحد تجاری در محله ولنجک منطقه ۱ تهران :

املاک تجاری یکی از مهمترین بخش های تشکیل دهنده محله ولنجک منطقه ۱ تهران به حساب می آید که افراد بسیاری برای شروع کسب و کار خود در این محله اقدام به خرید و یا اجاره واحد تجاری در مراکز تفریحی و تجاری ولنجک تهران می کنند.

 

 قیمت خرید و اجاره واحد های تجاری در محله ولنجک بستگی به متراژ ساخت و محل قرار گیری ملک تجاری دارد. برای اطلاع از آخرین قیمت خرید و اجاره واحد تجاری در ولنجک تهران به صفحه جستجوی آگهی ها مراجعه فرمایید .

خرید املاک کلنگی  و مشارکت در ساخت محله ولنجک تهران :

املاک کلنگی ولنجک تهران یکی دیگر از بخش های تشکیل دهنده ملک و ساختمان های این محله به حساب می آید.

 

صاحبان این املاک که اکثراً از افراد قدیمی این محل به حساب می آیند، در بعضی موارد قصد فروش ملک کلنگی و در مواردی دیگر اقدام به مشارکت در ساخت بنا می کنند. برای یافتن انواع املاک کلنگی و پروژه‌های مشارکت در ساخت محله ولنجک به صفحه جستجوی آگهی ها مراجعه فرمایید.

خدمات فنی، مهندسی و تأسیسات ساختمان در محله ولنجک منطقه ۱ تهران :

خدمات منزل و خدمات فنی مهندسی و تأسیسات ساختمان یکی دیگر از موارد مورد نیاز شهروندان محله ولنجک منطقه ۱ تهران است که در سایت ۰۲۱ هوم ارائه می شود.

شما در صفحه جستجو آگهی ها می توانید تمامی خدمات خانه و ساختمانی مورد نیاز خود را از ۰ تا ۱۰۰ اعم از طراحی ساختمان، بنایی، بازسازی ساختمان، تاسیسات، برقی کشی و… تا امور نظافت و حمل اثاث جستجو کنید و بهترین متخصصان را برای انجام این امور استخدام کنید.

4.7/5 - (210 امتیاز)

نظر

 • سهراب
  8 , 04 , 1401 در 7:03 ب.ظ

  ولنجک بافت مسکونی خوبی نسبت به محله های اطراف تهران دارد

 • زهره
  8 , 04 , 1401 در 7:05 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  من دوماهی میشه در منطقه ولنجک ساکن هستم و از این محل بسیار راضیم و دسترسی راحتی تسبت مراکز خرید و.. دارم

 • arta
  8 , 04 , 1401 در 10:10 ب.ظ

  محله دلباز و خوبیه

 • شاهین
  8 , 04 , 1401 در 10:11 ب.ظ

  شلوغ شده جدیداا

 • فرشادی
  8 , 04 , 1401 در 10:15 ب.ظ

  اپارتماناش خوبن خدایی

 • خدایی
  8 , 04 , 1401 در 10:16 ب.ظ

  خوب گفتی

 • ناهید هستم
  8 , 04 , 1401 در 10:16 ب.ظ

  من در این محله سکونت دارم و واقعا رضایت دارم

 • شکوفه
  8 , 04 , 1401 در 10:17 ب.ظ

  جا داره امکانات بیشتری داشته باشه

 • محمدباقر
  8 , 04 , 1401 در 10:18 ب.ظ

  نسبت قیمت امکانات کافی داره 👍🏽

 • فرامرز
  8 , 04 , 1401 در 10:22 ب.ظ

  به نظرتون الان میشه خونه کلنگی پیدا کرد تو این محله؟؟؟

 • احمدآقا
  8 , 04 , 1401 در 10:23 ب.ظ

  ولنجک زیبا 😍

 • شهریار
  8 , 04 , 1401 در 10:26 ب.ظ

  خیلی ترافیکه من چنبار کار داشتم اون طرف

 • خیامی
  8 , 04 , 1401 در 10:29 ب.ظ

  خونه خوب میخوام تو این محله

 • هانیه
  8 , 04 , 1401 در 11:52 ب.ظ

  سلام
  ولنجک دارای خونه های مدرن و بسیار خوبی با دسترسی های عالی میباشد

 • علی اسدی
  8 , 04 , 1401 در 11:53 ب.ظ

  سلام روزتون بخیر
  من قصد خرید مسکن در ولنجک را دارم چجوری میتونم با همکاران مربوطه ارتباط داشته باشم؟

 • محمدی
  8 , 04 , 1401 در 11:55 ب.ظ

  من یکسالی میشه که در ولنجک زندگی میکنم و همینطور که گفتید موقعیت جغرافیای و دسترسی خیلی خوبی به همه چی دارد

 • شیما
  25 , 04 , 1401 در 12:51 ب.ظ

  ولنجک واقعا مکان های تفریحی جذابی داره و من اخر هر هفته برای گذراندن وقت به این محله میرم

 • صفورا
  25 , 04 , 1401 در 12:52 ب.ظ

  ولنجک محله خوبیه فقط کمی قیمت خونه ها یکم بالاست

 • حمید
  9 , 10 , 1401 در 3:25 ب.ظ

  ولنجک به دلیل دسترسی هاش موقعیت خوبی رو برای سرمایه گزاری فراهم‌کرده

 • گنجی
  9 , 10 , 1401 در 3:26 ب.ظ

  ولنجک محله ی با امکاناتیه با این حساب جا برای پیشرفت های بیشتر هم دارع

 • خداداد
  22 , 10 , 1401 در 0:12 ق.ظ

  محله ولنجک خیلی با کلاس‌ه و خونه های شیکی ام داره

 • پریسا
  22 , 10 , 1401 در 0:16 ق.ظ

  ولنجک یکی از محله های که امکانات خوبی داره و دسترسیش به مراکز خرید هم عالیه

 • حمید خدابنده
  22 , 10 , 1401 در 0:21 ق.ظ

  ولنجک بافت مسکونی مدرنی داره و امکاناتشم خوبه یه بدی داره اونم قیمت بالای مسکن هاس

 • ثریا
  22 , 10 , 1401 در 0:33 ق.ظ

  ولنجک آب و هوای خوبی داره
  من دوسالی میشه تو این منطقه ساکنم خیلی راضیم محله با امکانات و آرومیه

 • امینی
  22 , 10 , 1401 در 0:45 ق.ظ

  میخاستم در این محله سرمایه گزاری کنم و دنبال یه مغازه خوب تو بخش خوب ولنجک واسه کسب و کارم
  ممنون میشم شماره یکی از همکارانتون رو بزارید تا راهنماییم کنن

افزودن دیدگاه